999 rezultate për

operacioni

Një ferr i vërtetë, gruas i ndodh "gjëma" pas operacionit në të pasme (VIDEO) Angela Pedrosa, 26 vjeç është bërë virale në rrjet pasi ndërhyrja që ka bërë në të pasmet e saj, ka shkaktuar një dëm që
5 muaj pas lindjes, djali i Almedës dhe Tolgahan i nënshtrohet një operacioni (FOTO LAJM) 5 muaj më parë, Almeda Abazi dhe Tolgahan Saysiman u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi djali i tyre, Efeha
Operacioni në Itali "fundos" tre shqiptarët, përfundojnë në prangat e policisë Një operacion i rëndësishëm anti-drogë është zhvilluar në Raguza të Italisë. Ky operacion ka çuar në arrestimin e 10
Ushtria amerikane publikon videon e operacionit ndaj al-Baghdadit (VIDEO) Tre ditë pasi Presidenti amerikan Donald Trump u ngjit në podiumin e Shtëpisë së Bardhë për t’i thënë botës se më në fun
Mendonte se ishte 6 muaj shtatzënë, doktori zbulon të vërtetën e frikshme (FOTO LAJM) Zu Rafalat, 38 vjeç mendoi se ishte 6 muajshe shtatzënë pasi barku i saj nisi të fryhej çdo ditë. Pasi bëri një test
"Shpërthen" Lleshaj: Turp, bini kaq poshtë sa vidhni dhe lugë Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj në një postim të bërë në rrjetet sociale lidhur me arrestimin e një polici laçjan, q
Goditet grupi i narkotikëve në Fier, kapen 3 "të fortit" (VIDEO) Finalizohet me sukses operacioni antidrogë i koduar "Zhupani". Goditet një grup, i cili prodhonte dhe shpërndante lën
Vogëlushi humb jetën pasi babai vodhi paratë e operacionit dhe i harxhoi me vajza Një vogëlush i cili vuajti nga një çrregullim neuromuskular vdiq javën e kaluar në Brazil pasi babai i tij dyshohet se v
I dështoi operacioni, modelja do të heqë silikonin në të pasme por nuk mundet (FOTO LAJM) Sophie Elise ishte 20 vjeçe kur vendosi që dëshironte të pasme më të mëdha. Bloggerja dhe personazhi norvegjez thotë
Norvegjezja pendohet për operacionin e lirë në Turqi (FOTO LAJM) Një këngëtare norvegjeze do që të ulë nivelin e vitheve dhe pendohet për operacionin e lirë që ka bërë në Turqi kur isht
Arrestohet gjatë operacionit anti-drogë shefi në Komisariatin e Tiranës Një operacion anti-drogë i cili ka përfshirë pothuajse të gjithë territorin e vendit ka arritur të vërë në pranga një pe
EMRAT/ Këta janë 7 të ndaluarit gjatë super operacionit të RENEA-s në Vlorë Forcat Renea anë zhvilluar gjatë natës një super operacion në Vlorë, me qëllim kapjen e 10 personave me rrezikshmëri të
Nga Franca në Shqipëri, shkatërrohet banda me dy 'kapot' shqiptarë Rrjeti i trafikut të drogës Francë-Spanjë-Itali është goditur në kuadër të një operacioni të gjerë kundër një grupi krim
Kapja e vëllezërve Basho, reagon Lleshaj Ditën e sotme Policia ka ndaluar shtetasin Tesilvan Basho dhe vëllain e tij Stalino Basho në Selenicë të Vlorës. Pas
Kapet "mat" zv-ministri, një mijë euro për operacionin e prostatës e 100 për synetllëk Emisioni investigativ “Fiks Fare”, ka kryer një investigim tre mujor, ku është zbuluar se si zv/ministri i Shëndetësisë
"S'ka më tolerim": SHBA-të marrin masa kundër Turqisë pas operacionit në Siri Së fundmi SHBA e kishte kërcënuar Turqinë, tani po shkohet një hap më tej. Presidenti Donald Trump ka porositur ministr
SHANSE 0/ Riatdhesohen 60 shqiptarë nga Franca dhe Belgjika Në vazhdim të organizimit të operacioneve të riatdhesimit për shtetasit shqiptarë me qëndrim të parregullt në territorin
DW zbardh detaje: Operacioni sekret i Kosovës për t'i kthyer njerëzit e vet nga Siria Në veri të Sirisë kanë mbetur me mijëra ish-luftëtarë të IS nga vendet e huaja. Gati asnjë vend nuk do t'i pranojë ata.
I akuzuar për trafik lëndësh narkotike, vetëdorëzohet në polici 28-vjeçari Wshtë vetëdorëzuar në Polici 28-vjeçari me inciiale A. B i cili bashkë me tre persona të tjerë po trafikonte 70 kg kanab
Super operacioni në Egje, gomonet u ngarkuan me 2.5 ton kanabis në Vlorë Detaje të reja kanë dalë për super-operacionin antidrogë të zhvilluar në detin e Egjeut. 1.2 ton kanabis u kap nga po