999 rezultate për

operacioni

"MEZHGORANI"/ Një tjetër person bie në "rrjetën" e policisë, shkon në 37 numri i të arrestuarëve Policia ka vijuar operacionin "Mezhgorani" ku është ndaluar një 32 vjeçar i shpallur në kërkim, duke çuar në 37 numrin e
Kishte dijeni mbi operacionin, kush është gjyqtarja që spiunoi arrestimin e Çilit Prokuroria e Përmetit ka hedhur dyshime se ka pasur një dekonspirim gjatë operacionit të policisë “Mezhgorani” në të ci
Pjesë e operacionit me Çilin, kush është futbollisti i arrestuar sot Pasditen e sotme është njoftuar arrestimi i një 25-vjeçari në kuadër të operacionit të koduar si "Mezhgorani". Në kët
Megaoperacioni i policisë: Në pranga edhe një 25-vjeçar, shkon në 36 numri i të arrestuarve Shkon në 36 numri i personave të arrestuar në kuadër të operacionit “Mezhgorani” i zhvilluar në gjashtë qytete të vendit
Marina Fara i shtohet listës, si u zbulua në përgjimet e operacionit që përfshiu emra të njohur Një tjetër vajzë është përfshirë në listën e vajzave të njohura të showbizit që kanë lidhje me botën e krimit. Këtë h
Vazhdonin të vinin baste, përballen sot me gjykatën 84 biznesmenët e arrestuar Gjykata e Tiranës do të japë sot masat e sigurisë për 84 nga 115 personat e arrestar për ushtrimin e aktivitetit të jash
I mori mbarë, pas hundës Aulona Musta zbulon operacionin e rradhës (VIDEO) Moderatorja e njohur Aulona Musta ishte këtë pasdite e ftuar në emisionin "Ftesë në 5" me Bieta Sulon. Para disa ditësh
Super operacioni gjatë natës, policia jep detajet: 115 biznesmenë e administratorë të arrestuar Gjatë natës së djeshme, policia e shtetit ka zhvilluar një super operacion për evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë k
Iu nënshtrua operacionit në tru, vajza luan në violinë gjatë ndërhyrjes (VIDEO) Një violiniste famshme britanike iu nënshtrua një operacioni të rëndë në tru në spitalin “King’s College” në Londër ndër
"Ik q**", qytetarët shfaqin pakënaqësi ndaj operacionit për pasuritë e "të fortëve" (FOTO LAJM) Operacioni Forca e Ligjit vijon me sekuestrimin e pasurive për këdo prej "të fortëve" që nuk i justifikon. Por për i
"Përshëndeteni hundën time të re", Aulona Musta ndan me ndjekësit rezultatet e operacionit (VIDEO) Moderatorja e njohur Aulona Musta para disa ditësh ka bërë një ndërhyrje plastike në hundë dhe dje ajo ka treguar rezult
"OFL po shmang fajdexhinjtë e krimit", makinat e kujt nuk do të preken nga operacioni Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme me anë të një postimi në në Facebook, ka vënë theksin mbi operacionin që po
Dembele gati t'i nënshtorhet nesër operacionit Ylli francez i Barcelonës, Dembele, vazhdon të vuajë nga lëndimet e njëpasnjëshme, që po ia pamundësojnë shfrytëzimin ma
170 persona të arrestuar dhe qindra mjete luksoze të bllokuara, çfarë fshihet pas operacionit policor (VIDEO) Policia e Shtetit vijojn operacionet e kontrollit në të gjithë vendin mbi automjete dhe persona me precedent kriminal.
Këngëtarja shqiptare e penduar për operacionin plastik: Nuk shfryj dot hundët Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi e ka pranuar hapur që ka bërë operacion hundën, por është shprehur se ka mbetur e pakën
Dembele niset drejt Finlandës pë t'iu nënshtruar operacionit Lojtari më i pafat i Barcelonës, Ousmane Dembélé është nisur drejt Finlandës pasi do ti nënshtrohet një operacionit të
Familja Prenga hap dyert e mortit, operacioni i kërkimit të trupit në ditën e 8 Prindërit e Jan Prengës, i rrëmbyer në datën 17 janar 2020, kanë hapur dyert e mortit për të pritur ngushëllimet sipas r
Pas Shijakut e Durrësit, "Forca e Ligjit" zbarkon në Shkodër Duket se pas Shijakut, Durrësit dhe Elbasanit, Operacioni “Forca e Ligjit” ka zbarkuar sot edhe në Shkodër. Burime të
Paketës Anti-KÇK, Lleshaj: Suksesi i këtij operacioni do të jetë i garantuar Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj në fjalën e tij reparti RENEA ku është trajnuar Njësia OPERACIONI FORCA E LIGJIT, de
Operacioni "blic" në Shkodër, kapen dy persona për rrëmbimin e Jan Prengës Forcat Speciale RENEA po zhvillojnë një operacion të madh prej dy ditësh në Shkodër me qëllim kapjen e personave të dysh