999 rezultate për

operacioni

Epike! Policia zbardh operacionin e madh ndaj krimit, sekuestroi vaj, kafe dhe çamçakëza (FOTO LAJM) Policia e Shtetit është akuzuar shpesh për fshehje të ngjarjeve të rënda, operacioneve të kryera në territorin e Shqipër
Shfrytëzuan sek*ualisht 17 vjeçaren, policia prangos 4 persona Katër persona janë arrestuar nga policia e Krujës, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi ushtronin veprimtari
S'do ta njihni më "Kaubojsin", transformohet me operacionin për humbjen në peshë (FOTO LAJM) Eduart Nocaji njohur gjërësisht si "Kaubojsi", ka spikatur gjithmonë për stilin e tij të veçantë. Pesha dhe barku që
I iku policisë nga sytë pak ditë më parë, kapet shqiptari që ishte shpallur në kërkim Eshtë vënë në panga në orët e para të mëngjesit të sotëm një shqiptar A. B., 36 vjeç i cili kishte mundur të shpëtonte g
Operacion blic në Plepa, shoqërohen disa persona për kultivim e shërndarje droge Një operacion blic është zhvilluar ditën e sotme në zonën e Plepave në qytetin e Durrësit. Gjatë operacionin janë sho
Operacioni drejt përfundimit, Tonali i ka thënë "PO" Interit Talenti italian, po kalon ditët e fundit te Brescia, dhe e ardhmja e tij duket tek Iner. Mediet në Itali raportojnë s
37 të arrestuar, shefi i anti-mafias italiane zbulon detajet e operacionit (VIDEO) Anti-mafia italiane në bashkëpunim me prokurorët shqiptarë kanë dhënë detaje në lidhje me operacionin e madh anti-drogë
Kapet super-gomonia në Vlorë, 37 të arrestuar në Shqipëri e Itali (FOTO & VIDEO) Policia shqiptare në bashkëpunim me atë italiane, ka arrestuar 10 persona në Shqipëri në kuadër të një operacioni anti-d
4-vjeçari jeton me dhimbje, mamaja: Nuk kemi mundësi për të kryer operacionin Emisioni investigativ "BOOM" në RTV Ora solli këtë të premte në rubrikën "Shqipëria pa filtra", historinë e një 4 vjeçar
I dështoi operacioni në të pasme, modelja do të heqë silikonin por nuk mundet (FOTO LAJM) Sophie Elise ishte 20 vjeçe kur vendosi që dëshironte të pasme më të mëdha. Bloggerja dhe personazhi norvegjez thotë
U bllokuan për disa orë, helikopteri i FA-së shpëton 6 shqiptarët nga Kosova Gjashtë turistë nga Kosova kanë humbur për disa orë në Malin e Jezercës në zonën e mbi Shkodrës, ndërsa u desh ndërhyrja
"Më të mëdha sytë se gjoksin", a do t'i nënshtrohet operacionit plastik aventurjeria (FOTO LAJM) Xhoi është një ndër personazhët kryesorë ne shoën "Aventurierët" i cili bëri goxha zhurmë. Përveç skandaleve në ekran
Artan Hoxha flet për "padron" të ri në Shqipëri: U kthye në Lazarat tërë Shqipëria Vite më parë Shqipëri përflitej Lazarati si fshati i hashashit. Sot atij operacioni të madh antikanabis i është rikthyer
Mes tyre dhe dy vajza, kush janë pjesëtarët e bandën që trafikonin arabët Identifikohen personat që u arrestuan nga policia pas finalizimit të operacionit "Stafeta", të cilët kalonin në mënyrë t
Michael Schumacher sërish në sallën e operacionit Shëndeti i legjendës së Formula 1, Michael Schumacher, ende mbetet një sekret për të gjithë. Familja nuk ka dashur të
Përdhunoi shqiptaren për orë me radhë, "Dragoi i Kavos" flet nga spitali: Më lini të vdes Dimitris Aspiotis, i njohur ndryshe si "Dragoi i Kavos" i cili përdhunoi 34 vjeçaren shqiptare, ndodhet i shtruar në Spi
Suarez lë pas dëmtimin e gjatë dhe realizon supergol (VIDEO) Sulmuesi i Barcelonës Luis Suarez jo vetëm që është rikthyer në stërvitje, por ka treguar se nuk ka humbur asnjë shkëlqi
"Shkërrmoqet" banda shqiptaro-italiane, arrestohen 9 persona, mes tyre edhe shqiptarë (VIDEO) Antimafia Italiane e Leçes në bashkëpunim me Guardia Di Finanza e Brindizit kanë përfunduar me sukses operacionit të ko
Meta: Lironi të burgosurit politikë në Shqipërinë e 2020-tës Presidenti Ilir Meta ka reaguar ashpër ndaj shoqërmeve në polici dhe arrestimeve të protestuesve për shembjen e Tetarit
Del lista e ''zezë'', kush janë personat e arrestuar gjatë operacionit antidrogë Policia e Shtetit ka arrestuar 22 persona të cilët akuzohen se janë të përfshirë në kultivimin dhe shitjen e kanabis sat