999 rezultate për

operacioni

Hoti flet për operacionin policor në Karaçevë: Ky është vetëm fillimi Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka thënë se operacioni i policisë në Karaçevë, i mbështetur edhe nga mekanizmat e
Bën operacion hundën, Rovena Stefa publikon pamjet (FOTO LAJM) Ndërhyrjet për të përmirësuar tiparet e fytyrës janë bërë një trend. Të njëjtën gjë ka bërë së fundmi dhe këngëtarja e n
Mafiozët shqiptarë lidhje me kartelet latine, detaje të reja nga super-operacioni anti-drogë Operacioni i djeshëm ka bërë shumë bujë në Shqipëri dhe Itali për shkak të aktivitetit shumë aktiv të bandës shqipfolës
U arrestuan në operacionin e bujshëm, lihen në burg 5 pjestarët e grupit të trafikut të drogës Pesë të arrestuarit mbrëmjen e djeshme janë lënë në burg pasi morën pjesë në trafik ndërkombëtar të drogës. Të arrest
E kërkonte Interpoli, kapet shqiptari me rrezikshmëri të lartë "Fundjava" ka bërë të mundur arrestimin e një 40-vjeçari nga Lezha, për veprat penale “Grup i strukturuar kriminal”, “Sh
Pësoi aksident, aktorja e njohur turke i nënshtrohet operacionit (FOTO LAJM) Aktorja turke Bensu Soral e cila njihet si “Melek” nga seriali i “Infiltruari” i është nënshtruar një operacioni. Ak
Armë, municione dhe drogë, finalizohet me një person të arrestuar operacioni "Sopoti" Nje person eshte vene ne pranga, pas finalizimit te operacionit policor te koduar "Sopoti". Policia e Girokastres ben me
Operacioni "fshesa" te Barca, Suarez mund të largohet i pari Luis Suarez mund të jetë ‘viktima’ e parë e ndryshimeve te Barcelona. Barcelona ka filluar të mendojë për ndryshime r
Nis operacioni "fshesa" te Barcelona, të hënën shkarkohen Setien e Abidal Humbja turpëruese 2-8 ndaj Bayern Munchen ka bërë që në Barcelonë të krijohet një kaos total. Sipas "L’Equipe", të hë
Zvicër, policia italiane arreston shqiptarin e kërkuar prej 17 vitesh Autoritetet policore italiane kanë arrestuar një shqiptar i shpallur në kërkim nga drejtësia që prej vitit 2003. Shqi
Detaje të reja rreth operacionit "Muriqi" te Lazio Lazio vazhdon të insistojë për transferimin e Vedat Muriqit. Gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano, raporton se
Dhimbje të forta prej ditësh: Këngëtarja shqiptare i nënshtrohet operacionit Vetëm pak ditë më parë, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha tregoi se ndodhet në gjendje jo të mirë shënde
U dëmtua në finalen e Kupës FA, Pedro duhet të operohet Pedro Rodriguez duhet t’i nënshtrohet një operacioni, pas dëmtimit që pësoi në finalen e Kupës FA. Ylli spanjoll i Ch
Dyshohet se është operuar nga zemra, këngëtari shqiptar shtrohet në spital (FOTO LAJM) Këngëtari shqiptar, Ramadan Krasniqi i është nënshtruar dje një operacioni. Kjo pasi në rrjetet sociale po qarkullon një
Shkatërrohet banda e kokainës, kapet përfaqësuesi shqiptar i "Ndragheta" Operacioni "Magma 2020", ka bërë të mundur shkatërrimin e bandës të trafikimit të drogave të forta nga Shqipëria, Argjen
Merr fund banda e "të bardhës", kush janë "kokat" nga Shqipëria Policia shqiptare në bashkëpunim me atë italiane, i ka dhënë fund një grupi narkotikësh duke arrestuar 16 persona. Dy
Shkatërrohet banda e drogës Shqipëri-Itali, 16 të arrestuar (VIDEO) Forcat e policisë kanë finalizuar operacionin ndërkombëtar antidrogë mes Policisë së Shtetit dhe Policisë italiane, për
Ekzekutimi i Ramazanit në mes të ditës, dalin pamjet (VIDEO) Ditën e djeshme, 39-vjeçari Emiljano Ramazani u ekzekutua në mes të Elbasanit. Abcneës ka publikuar pamjet ku duket a
Abuzoi me të miturën dhe i vuri eksploziv në shtëpi, arrestohet i riu Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 23-vjeçar në kuadër të operacionit "Nikla", pasi akuzohet se abuzoi me një të mi
Pjesë e grupit kriminal të drogës, kush është vajza shqiptare e arrestuar (FOTO LAJM) Nga një aksion i gjerë i policisë së Katanias, ka çuar në pranga 22 persona, ndërsa urdhër-arrestet ishin lëshuar për 23