999 rezultate për

operacioni

Arrestohen 13 shqiptarë në Spanjë, akuzat për trafiqe Policia spanjolle ka shkatërruar një grup trafikantësh shqiptarë të cilët akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike.
Fshehu drogën në lavatriçe, kush është gruaja që u arrestua sot në Lezhë Të tjera detaje zbardhen nga operacioni i koduar “Stacioni”, ku u sekuestruan rreth 1.2 kg lëndë narkotike e dyshuar kok
Trafiku i armëve në Turqi, policia jep detaje nga operacioni në vendin tonë Policia e Shtetit ka njoftuar se në vendin tonë janë arrestuar 9 persona në kudër të operacionit “Bosphorus” për trafiku
Trafik armësh në Turqi: Europol operacionin ndërkombëtar, kontrolle edhe në Shqipëri Europol në bashkëpunim me policinë e 24 vendeve evropiane, mes tyre edhe Shqipërisë kanë arrestuar 11 persona për trafik
20 vjeçarja humbi jetën pas lindjes, prindërit akuzojnë mjekët për mungesë kujdesi Familjarët e Klea Muxhajt, 20-vjeçares që ndërroi jetë pas operacionit për lindjen e fëmijës kanë ngritur pretendimet se
Përfundon me sukses operacioni në tru i Maradonës Diego Armando Maradona kaloi natën në spital pasi u operua për një hematomë subdurale në tru. Pasi u pranua këtë të h
Juventus merr Pogba, në Spanjë zbulojnë detajet e operacionit Paul Pogba vazhdon të jetë në qendër të zërave të merkatos. Manchester United ka ushtruar të drejtën për zgjatjen e k
CR7 ndërhyn në operacionin "Mbappe", e ardhmja e tyre bashkohet diku? E ardhmja e Cristiano Ronaldos (35 vjeç) dhe ajo e Kylian Mbappé (21) duket se bashkohen diku, në një mënyrë apo në një
Rama mbërrin në Liban, operacioni për kthimin e 4 fëmijëve dhe një gruaje shqiptare Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Liban për të sjellë në shtëpi 4 fëmijë dhe një grua shqiptare që ishin në kampin A
Arnold Schwarzenegger i nënshtrohet operacionit në zemër (FOTO LAJM) Arnold Schwarzenegger i është nënshtruar një operacioni në zemër. Ylli i “Terminator” u shpreh se ndihet për mrekulli pa
Ishte shpallur në kërkim, arrestohet inxhinierja e ARRSH në Durrës Policia e Durrësit, në vijim të operacionit “BYE PASS”, ka ndaluar një shtetase e cila ishte shpallur në kërkim. Spec
ZYRTARE/ Van Dijk i nënshtrohet operacionit në gju Virxhil Van Dajk do të qëndrojë për një kohë të gjatë larg fushave. Mbrojtësi holandez do t’i nënshtrohet ndërhyrjes
Operacion ndërkombëtar antidroge Shqipëri-Itali, kush është i riu që u arrestua Finalizohet një tjetër operacion ndërkombëtar antidrogë, për goditjen e një grupi kriminal në fushën e narkotikëve. O
6 zyrtarë të arrestuar për 1 milion dollarë, dalin detajet nga operacioni Policia ka reaguar në lidhje me operacionin për arrestimin e 6 personave pasi dyshohet se përmes një skeme mashtrimi kan
"Mall" dhe armë me vete, arrestohen vlonjatët Policia e Vlorës ka vënë në pranga dy persona të cilët akuzohen për kultivim dhe shitje të lëndëve narkotike. Në kuad
Superoperacioni ndërkombëtar: Bien në pranga 7 persona, mes tyre dhe shqiptarë Policia e Shtetit ka njoftuar finalizimin e një operacioni ndërkombëtarë në cilin morën pjesë 34 vende si dhe agjensitë
Lajm i bukur nga QSUT, foshnja 5-muajshe del me sukses nga operacioni në zemër Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka ndarë një lajm të mirë nga QSUT, ku një foshnje 5 muajshe i është nënshtr
Ndër kokat e bandës dy shqiptarë, operacioni i antidrogës nxjerr zbuluar trafikantët Quhej “Karaburun” operacioni i autoriteteve italiane që kishte të bënte me një trafik të konsiderueshëm ndërkombëtar të
Operacioni i madh nga Europol, konfiskohen 27 milionë maska Operacioni 8-mujor, i koduar “Aphrodite”, është udhëhequr nga autoritetet italiane dhe irlandeze, me mbështetjen e agjen
"Sot do të flisnim për dëshmorë", Hoxha jep detaje nga operacioni i eliminimit të Zhidrut Gazetari Artan Hoxha në studion e ABC News foli për ngjarjen e ndodhur ditë e djeshme në qytetin e Elbasanit, ku pas shu