999 rezultate për

operacionet

Rovena Stefës i dalin të “palarat” , kush ia zbuloi operacionet plastike? (FOTO LAJM) Faqja “Vipat e Bllokut”, duket se është kthyer në makth për artistët tanë. Kjo faqe ka si qëllim të demaskojë shumë pre
Vijojnë operacionet nga toka e ajri, policia: S’është gjetur asnjë rrënjë kanabis (VIDEO) Policia e Shtetit vijon operacionet në të gjithë vendin për të parandaluarkultivimin e hashashit. Në zbatim të Planit
Zbardhen detajet/ Çfarë ndodhi me “operacionet” për kapjen e Balilit Gjatë ditës së sotme u raportua se Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe efektivët e Policisë së Sarandës kanë kryer operac
PËRGJIMET/ 2 vite burg, ja si i dekonspironte oficeri operacionet, Një oficer policie i komisariatit nr. 4 në Tiranë është dënuar me dy vite burg, pasi dyshohet se shfrytëzonte postin e t
NGRICAT/ Rama: Strukturat e shtetit vijojnë operacionet (FOTO LAJM) Kryeministri Rama, përmes një statusi në Facebook ka bërë të ditur se strukturat e shtetit po vijojnë punën për normaliz
Sanatoriumi në gatishmëri të plotë, ndërpriten operacionet Për të përballuar epidemine gripale që ka pllakosur anembanë vendin, Sanatoriumi është në gatishmëri të plotë, ndërsa më
“Dasmorët po vijnë, kujdes krushqit”. kodi që përdorte polici me trafikantët Prokuroria e Krimeve të rënda ka zbardhur edhe kodet me të cilat efektivi i policisë në Kurbin Zan Kasmi komunikonte me
NATO nuk planifikon operacione ushtarake në Siri dhe Irak Sekretari i përgjithshëm i Aleancës, Jens Stoltenberg, ka deklaruar se NATO nuk do të marrë pjesë në operacionet ushtara
Doktori zbulon të vërtetat për operacionet e Aurelës Aureola Hoxha u shpreh më herët se do qëndronte ne emisionin e Çanit për të pritur doktorin plastik në mënyrë që t’u vër
Kosova ende shteti pa ushtri Rreth 17 vjet më parë, pas marrëveshjes së Kumanovës dhe në pajtim me marrëveshjen e Rambujesë, ishte vendosur çarmatimi
Ish-kreu i SHIK: CIA vrau në Shqipëri mbi 1 mijë persona në operacionet 1948-1956 (FOTO) -Zoti Koçollari, më ndjeni të them se teoria juaj se shërbimet sekrete të huaja në Shqipëri kanë dështuar, për shkak të
Totozani i bashkohet lutjeve për shpëtimin e sa më shumë njerëzve Avokati i Popullit, Igli Totozani, shpreh dhimbjen më të thellë për humbjen e jetëve njerëzore, pas tërmetit shkatërrues
Fansat: Morenës nuk i kanë bërë punë operacionet plastike Morena është njëra ndër figurat publike e cila ka eksperimentuar mjaft në pamjen e saj. Fillimisht e pamë brune, më
IKMT vijon operacionet në Tiranë dhe Vlorë Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka vijuar përgjatë ditës së sotme operacionin në Unazën e Madhe të Tiran
Ja sa ka ndryshuar Xhensila Myrtezaj nga operacionet plastike (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj është këngëtare shumë e dashur për publikun. Por, mesa duket ajo nuk ka qenë e kënaqur me pamjen e saj
IKMT operacion nё gjirin e Lalёzit (FOTO LAJM) Inspektorati Kombёtar i Mbrojtjes sё Territorit vijon operacionet pёr prishjen e objekteve pa leje n&#
Reali nesër takon 5 vjeçarin palestinez, i paguan operacionet Real Madridi nesër do të takojë nga afër djaloshin e vogël palestinez, Ahmed Dawabsha. 5 vjeçari palestinez ishte pl
16 arrestime në operacionet antiterrorizëm në Belgjikë Në sajë të 22 operacioneve të kryera nga policia belge gjatë ditës së djeshme, është arritur që të arrestohen plot 16 pe
25 të vdekur nga rrëshqitjet e dheut në Kinë 25 persona të vdekur, 12 të humbur është bilanci paraprak si pasojë e rëshqitjeve të dheut në Kinë. Aktualisht operacion
Mjekët në protestë pas dhunës nga pacientja Në shenjë proteste ndaj dhunës së bluzave të bardha, mjekët e Onkologjikut kanë anuluar operacionet. Një ditë pas dhunës