999 rezultate për

operacionet

Flori sulmon dhe tall Elvanën duke i përmendur operacionet plastike (VIDEO) Elvana Gjata dhe Flori gjithmonë janë diskutuar për një marrëdhënie dahsurie mes tyre ehde pse kurrë nuk pranuan gjë pub
Rashel rrëfen a ka të dashur dhe mohon operacionet plastike Ka gati 200 mijë ndjekës në Instagram dhe jo më kot. Rashel Kolaneci ishte e ftuar në Pop Culture, ku ka folur për dashu
273 të vdekur nga tërmeti tragjik, vijojnë operacionet e shpëtimit në Meksikë Vijojnë në ditën e tyre të tretë operacionet e kërkimit dhe shpëtimit në Meksikë. Deri më tani, bilanci i viktimave n
"Po na ranë, do t’i ngremë", Aurela tallet me operacionet plastike Ajo është një nga këngëtaret më energjike dhe gjithnjë me prurje në tregun shqiptar. E ftuar në emisionin ‘Xing me Er
Alarmuese/ Pezullohen operacionet në QKUK pas vdekjeve të fundit Për shkak të vdekjes së 4 pacientëve në klinikat e QKUK-së, kjo e fundit ka marrë vendim për pezullimin e të gjitha oper
Njihni UDBA-n dhe operacionet e saj të errëta UDB-ja është ndoshta agjencia më pak e njohur e spiunazhit e Luftës sëe Ftohtë. Ajo mbetet influente, pavarësisht shpërb
Shqiptarët kërkojnë në Google më shumë për hundën se sa për zemrën (FOTO LAJM) Motorët e kërkimit në Google janë të aftë të gjenerojnë të dhëna mbi atë çka qytetarët në secilin vend të botës kërkojnë
Amerika ndërpret dhënien e vizave për rusët Dhënia e vizave për në SHBA do të pezullohet përkohësisht në Rusi duke filluar nga nesër për shkak të reduktimit të pres
Françeska Jaçe tregon operacionet plastike që ka bërë Ish-banorja e “Big Brother”, Françeska Jaçe u diskutua shumë këtë javë pas rikthimit në ekran në studione Rudina Magjist
Sulme kibernetike në spitalet britanike, anulohen të gjitha operacionet Spitalet britanike u detyruan t’iu shmangen thirrjeve të bëra në ndihmën e shpejtë për shkak të dyshimit për sulme kiber
Arrestohen pesë persona për terrorizëm në Francë Pesë persona janë vënë në pranga për terrorizëm në Francë. Zyra e prokurorit të në Paris tha se pesë persona janë arr
Françeska Jaçe flet për lidhjen, operacionet dhe jetën luksoze Françeska Jaçe është një nga modelet dhe gjithashtu një nga ish-banoret e komentuara në Big Brother. Ajo është bërë m
Rovena Stefës i dalin të “palarat” , kush ia zbuloi operacionet plastike? (FOTO LAJM) Faqja “Vipat e Bllokut”, duket se është kthyer në makth për artistët tanë. Kjo faqe ka si qëllim të demaskojë shumë pre
Vijojnë operacionet nga toka e ajri, policia: S’është gjetur asnjë rrënjë kanabis (VIDEO) Policia e Shtetit vijon operacionet në të gjithë vendin për të parandaluarkultivimin e hashashit. Në zbatim të Planit
Zbardhen detajet/ Çfarë ndodhi me “operacionet” për kapjen e Balilit Gjatë ditës së sotme u raportua se Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe efektivët e Policisë së Sarandës kanë kryer operac
PËRGJIMET/ 2 vite burg, ja si i dekonspironte oficeri operacionet, Një oficer policie i komisariatit nr. 4 në Tiranë është dënuar me dy vite burg, pasi dyshohet se shfrytëzonte postin e t
NGRICAT/ Rama: Strukturat e shtetit vijojnë operacionet (FOTO LAJM) Kryeministri Rama, përmes një statusi në Facebook ka bërë të ditur se strukturat e shtetit po vijojnë punën për normaliz
Sanatoriumi në gatishmëri të plotë, ndërpriten operacionet Për të përballuar epidemine gripale që ka pllakosur anembanë vendin, Sanatoriumi është në gatishmëri të plotë, ndërsa më
“Dasmorët po vijnë, kujdes krushqit”. kodi që përdorte polici me trafikantët Prokuroria e Krimeve të rënda ka zbardhur edhe kodet me të cilat efektivi i policisë në Kurbin Zan Kasmi komunikonte me
NATO nuk planifikon operacione ushtarake në Siri dhe Irak Sekretari i përgjithshëm i Aleancës, Jens Stoltenberg, ka deklaruar se NATO nuk do të marrë pjesë në operacionet ushtara