999 rezultate për

operacionet

Operacionet masive dhe arrestimet në Shqipëri, reagon Bashkimi Evropian Pas operacioneve të djeshme të Policisë së Shtetit, vjen reagimi i ambasadorit te BE-se, në vendin tonë, Luigi Soreca, i
I kërkuar nga DEA amerikane, si dështuan për dy vjet operacionet për kapjen e "Eskobarit të Ballkanit" Klement Balili, i akuzuar për trafik ndërkombëtar droge, në kërkim dhe i dënuar në Greqi i ka shpëtuar të gjitha operaci
Dalin fotot, si dukej Sinan Hoxha para se të bënte operacionet në fytyrë (FOTO LAJM) Nuk do ta njihni Sinan Hoxhën në këtë fotografi. Në njërën nga fotografitë e publikuara, shihet këngëtari shqiptar Si
E masakruan për operacionet plastike, Anxhela flet për gjërat që do më shumë Emisioni dedikuar vip-ave shqiptarë nëpër botë do të drejtohet nga Klea Huta. E ftuara e parë që do të nisë programi
Operacionet plastike që transformuan yjet e futbollit (FOTO LAJM) Tashmë operacionet plastike nuk janë më një tabu as për njerzit e thjeshtë me doemos as për ata që njihen si "VIP".
Babai i jep vajzës së tij miliona për këtë arsye mahnitëse (FOTO LAJM) Një baba i ka dhënë vajzës së tij 27 mijë funte si dhuratë për Krishtlindje, pasi ajo ra në peshë dhe lëkura iu deformua
Operacionet plastike që transformuan yjet e futbollit (FOTO LAJM) Tashmë operacionet plastike nuk janë më një tabu as për njerzit e thjeshtë me doemos as për ata që njihen si "VIP".
Këngëtarja shqiptare e mërzitur me pamjen e saj, bën operacionet plastike Operacionet plastike janë kthyer në një gjë shumë normale, që mund t`i kryejë çdo njeri që dëshiron të rregullojë diçka
Mohoi operacionet plastike, si dukej Ilda Bejleri vite më parë Ilda Bejleri është një ndër femrat më simpatike të gazetarisë sportive shqiptare. Ajo gjithmonë është akuzuar për op
Aktorja e njohur shqiptare pranon ndërhyrjet (FOTO LAJM) Ana Lika është një nga aktoret e njohura shqiptare e cila dallohet për origjinalitetin. Pavarësisht kësaj faqja “Vipa
U shpërfytyrua nga operacionet, Hyremi merr vendimin drastik 34-vjeçarja, pak kohë më parë ndërhyri në fytyrë, në mollëza, në sy dhe në buzë, por nga transformimi, me sa duket, nuk
Turqi, sekuestrohen mbi 1.2 ton marijuanë Në operacionet kundër mafias në qarkun Diyarbakır të Turqisë janë sekuestruar më shumë se 1.2 ton marijuanë dhe 508
"Hyrrem" shpërfytyrohet nga operacionet plastike, tani nuk do t'a njihni më (FOTO LAJM) Meryem Uzerli është një aktore e dashur për shqiptarët pasi ajo u bë e njohur pasi luajti rolin e sulltaneshës Hyrem, në
Tashmë është një nga meshkujt me stil, por duket se e kanë ndihmuar operacionet (FOTO LAJM) Getoar Selimi është reperi i njohur shqiptar, i cili gjatë verës së kaluar i dha fund beqarisë. Ai u martua me preza
Vdiqën 247 persona, dalin shifrat e dhimbshme të rrëzimit të avionit në Algjeri Autoritetet algjeriane kanë konfirmuar se numri i të vdekurve nga aksidenti i paradites së sotme është 247 persona. N
Aida Doçi mohon operacionet plastike Karriera e saj muzikore ka nisur me covera të ndryshëm ndërsa sot po vazhdon të ketë suksese edhe me projekte të tjera m
Era shkakton dëme në Spitalin e Pejës, ndërpriten operacionet Pas erës së fortë të para dy ditëve, janë shkaktuar dëme në kulmin e Spitalit të Përgjithshëm në Pejë, saktësisht në kul
Liberta Spahiu ironizon operacionet plastike! Me kë e ka? (FOTO LAJM) Liberta Spahiu është njëra ndër prezantueset më atraktive të skenës. Ajo është mjaft e pranishme në rrjetet sociale e ci
E shanë për operacionet, Lori i kthehet ashpër komentuesve Lori Hoxha është njëra nga trashëgimtarët e gjigantit “Top Channel”. Ajo prej kohësh është kthyer në një blogere dhe
Buzë dhe hundë të bëra, VIP-at shqiptarë që nuk njihen më nga operacionet (FOTO LAJM) Kudo në botë kultura e operacioneve plastike tashmë është pranuar edhe nuk është më një tabu. Por ama në Shqipëri as