999 rezultate për

operacionale

Sëmundja e rëndë i merr jetën Komandantit të Qendrës së Bashkuar Operacionale Komandanti i Qendrës së Bashkuar Operacionale është ndarë nga jeta në mënyrë të parakohshme për shkak të një sëmundje të
Ndarja nga jeta e Koloneli Neshet Shena, Presidenti Meta fjalë të ndjera për ushtarakun Komandanti i Qendrës së Bashkuar Operacionale, Kolonel Neshet Shena është ndarë nga jeta. Për këtë ka reaguar edhe P
Forcat Operacionale zbarkojnë në Elbasan, kapet i shumëkërkuari që rrahu shefin e policisë në 2018 Një person është arrestuar ditën e sotme nga Policia e Elbasanit dhe Forcat Operacionale. Këta të fundit kanë kryer n
Vettingu në polici: Merret vendimi për drejtorin e Forcave Lëvizëse Operacionale Pas dy muajsh ndërprerje, ditën e sotme ka rifilluar procesi i Vettingut në Policinë e Shtetit. Komisioni i Vettingu
U zbulua identiteti i bjondes së OFL, ministri Lleshaj reagon ashpër Kur zëdhënësja e OFL-së u paraqit për herë të parë në ekranet shqiptare e maskuar me syze dhe kapele, disa nga mediat në
Aksion "blic" në Dibër: Hiqen 20 patenta, 80 drejtues mjetesh dërgohen në komision Njësia Operacionale Lëvizëse e Qarkullimit Rrugor u stacionua sot në të gjitha rrugët kryesore të Qarkut Dibër. Rapor
Atentati ndaj prokurorit, Forcat Operacionale zbarkojnë në Elbasan Forcat e Posaçme Operacionale kanë zbarkuar në Elbasan pas atentatit të prokurorit Arjan Ndoja. Burime zyrtare bëjnë
Policia e Kosovës ka bërë të gjitha planifikimet e nevojshme operacionale për 6 tetorin Nga Policia e Kosovës thonë se kanë bërë të gjitha planifikimet e nevojshme operacionale, për mbarëvajtjen e procesit z
Arrestohen 5 efektivë të operacionales në burgun e Peqinit A.O, L.C, B.K, D.Q, K.H, janë arrestuar 5 efektivët e rolit bazë në forcat operacionale, të cilët kanë konsumuar veprën
Ndjekje si në filma, policia kap të riun me Golf 5 sportiv Policia e Tiranës ndaloi gjatë mbrëmjes së djeshme një të ri 24 vjeçar pasi u konstatua se lëvizte me shpejtësi të madhe
Grabitje me maska në Fushë Kosovë, në pranga një person Policia e Kosovës ka vënë në pranga një person për grabitjen që ka ndodhur sot në Fushë Kosovë. Këtë e ka konfirmuar
RENEA bën gati "bishat" anti-terror, gati për çdo sfidë (FOTO LAJM) Sot në ambientet e Repartit Special Renea u zhvillua ceremonia e çertifikimit të Njësisë Operacionale Antiterrorizëm pas
Të gjithë nën përgjim, forcat operacionale kthejnë Elbasanin në "shtetrrethim" Pas takimit që kreu i Prokurorisë së Krimeve të Rënda zhvilloi me drejtuesit lokalë të Policisë së Elbasanit, pas incide
Armë dhe pajisje të reja, si do të duken tani forcat RENEA (FOTO LAJM) Gjatë ditës së sotme Ministri i Punëve të Brendshme Saimir Tahiri së bashku me Drejtorin e Polcisë së Shtetit Haki Çako
AKUZA/ “Forcat Operacionale kryen grabitjen e Rinasit, vodhën edhe banesat e 2 deputetëve” Sekretari për Aksionin Qytetar në PD, Ervin Salianji shkruan në “Facebook” se kanë qenë Forcat Operacionale të Policisë
“Blindohen” qytetet për ndërrimin e viteve, FNSH dhe Antiterrori në terren Me rastin e ndërrimit të viteve Policia ka shtuar masat edhe për ditët e para të vitit të ri. Duke filluar nga sot deri
Shefi i Operacionales tallet me gjyqtarin: Ja ku e ke “përgjuesin” Entiol Xhelilaj, specialist i IT i Forcës Operacionale në Policinë e Shtetit, ka bërë ironi me gjyqtarin Arjan Aliaj. Ai
FSK-ja zgjedh ushtarin e vitit 2015 Forca e Sigurisë së Kosovës gjatë ceremonisë së sotme do të shpallë zyrtarisht ushtarin më të mirë të këtij viti. Ceremo
Ristani: Shefi i Forcave Operacionale, pjesë e pazareve të drogës PD përmes deputetit Arben Ristani, me anë të një prononcimi për mediat ka denoncuar inkriminimin, sipas tij, të administ
Ngrihet Njësia Operacionale Speciale për hajdutët brenda OSHEE Reforma në sistemin energjitik është më e rëndësishmja sipas Ramës, ndaj masat që do të ndërmerren do të jenë drastike.