999 rezultate për

olta

Olta dhe Kejsi sqarojnë njëherë e mirë “zënkën” virale mes tyre Miqësia mes Kejsi Tolës dhe Olta Bokës u përfol së tepërmi në rrjete sociale pas deklaratës së Kejsit në një lojë se Olt
Olta Gixhari hap krahët dhe nxjerr recipetat (FOTO LAJM) Aktorja e njohur nga Shqipëria, Olta Gixhari është një nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo ka arritur ti rezistoj
“Nuk i ndrin ylli”, Kejsi nuk reagon për zhgënjimin e Oltës Kejsi Tola zgjodhi mikeshën e saj, Olta Bokën si personazhin e showbizit që nuk i ka ndritur ylli në Shiko Kush Luan.
“Nuk i ndrin ylli”, Olta Boka e zhgënjyer nga deklarata e Kejsi Tolës Olta Boka duket paksa “e zhgënjyer” nga deklarata e Kejsi Tolës pak kohë më parë në “Shiko Kush Luan”. Gjatë programi
Dalin fotot nga koha kur Olta Gixhari rrihte djemtë (FOTO LAJM) Olta Gixhari shquhet për natyrën e saj rebele, të sinqertë dhe provokuese. Por kush e dinte se ajo nuk paska qenë gji
Revolta e Qafë Barit, si ndodhi masakra Më 22 maj 1984, një ditë të bukur me diell, ndodhi ajo që pritej. Mondi dhe suita e tij i hodhën benzinë zjarrit. Por ç
Opozita nis revoltat, Basha jep deklaratën bombë Kreu i opozitës Lulzim Basha, deklaroi pa mbledhjes me aleatët se opozita e bashkuar ka vendosur të udhëheqë revoltën po
Olta Gixhari kundër të gjithëve: E urrej barazinë gjinore! Në një kohë kur të gjithë në Shqipërinë shqiptare po luftojnë të bëjnë cmos për të arritur barazinë gjinore, aktorja Olt
E lidhur me djalin e deputetit, babai i Olta Bokës ka një këshillë Këngëtarja e njohur dhe e talentuar Olta Boka gjithmonë është përpjekur që të mbetet e rezervuar përsa i përket jetës
Hodhi foton krah aktorit turk, por Olta Gixhari e fshiu menjëherë Aktorët turq janë kthyer tashmë në të preferuarit e publikut shqiptar dhe sidomos femrave e me siguri të gjitha do donin
Olta Gixhari mori 12 mijë euro nga ministri grek! Reagon për herë të parë aktorja (FOTO LAJM) Aktorja e famshme shqiptare, Olta Gixhari është një ndër emrat të cilët figurojnë në listën e atyre që u paguan me shuma
Ky çift shqiptar jeton vetëm falë Instagramit (VIDEO) Ata janë tre. Olta, Andi dhe Aura. Janë një familje e vogël, mjaft e bukur, që së shpejti do të bëhen katër, sepse Olta
Skandalizoi shkodranët, Voltana Ademi kërkon t'ia "hedhë" me myftiun e Tiranës Ka shkaktuar një skandal të vërtetë në Shkodër shpërndarja nga bashkia e qytetit e një posteri nga i cili dukej se hidhe
Çmendet Voltana Ademi, hedh në "erë" xhaminë e Shkodrës: Ngjarja shkakton skandal në qytet (FOTO LAJM) Bashkia e Shkodrës ka shënuar një rast të paprecedent provokimi ndaj qytetarëve të saj duke shkelur me të dyja këmbët ba
E lidhur me Nik Xhelilajn? Olta Gixhari i sqaron të gjithë Aktorja seksi Olta Gixhari e ka treguar gjithnjë lidhjen mjaft të afërt që ka patur me kolegun e saj dhe mikun Nik Xheli
Tërbohet rrjeti, aktori shqiptar në një film me Morghan Freeman dhe John Travolta Dëshirën për aktrim e kishte shfaqur që ku ishte i vogël, por pa e ditur se një ditë do të shndërrohej në një yll që do
Eskorta e Olta Xhaçkës i rrezikon jetën familjes në mes të Tiranës: Çfarë ndodhi mbrëmë me audi-n luksoz të ministres Eskorta e Olta Xhaçkës për pak ka kryer një krim të tmerrshëm në orët e pasdites së djeshme në mes të Tiranës. Me sir
Rikthehet fuqishëm Olta Gixhari, më provokuese se asnjëherë Olta Gixhari është një prej femrave më të njohura të showbizit shqiptar dhe një ndër personazhet më të komentuar në medi
Aktori tregon për marrëdhënien me gruan: Jemi si dashnorë Neritan Liçajn dhe bashkëshortja e tij Holta prej 21 vitesh janëë bashkë. Megjithatë ata nuk pëlqejnë ta konsiderojnë ve
Olta Gixhari merr furçën dhe lyen vetë shtëpinë (VIDEO) Olta Gixhari është një prej femrave më të njohura të showbizit shqiptar dhe një ndër personazhet më të komentuar në medi