999 rezultate për

olta

Voltana Ademi kallëzon penalisht Sandër Lleshajn Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, ka kallëzuar penalisht Ministrin e Brendshëm Sandër Lleshaj dhe punonjës të Po
Olta Xhaçka gati të padisë Lulzim Bashën Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka reaguar ndaj deklaratave të Lulzim Bashës dhe Xhemal Gjunkshit, sipas të cilëvë aj
"Rama ik"/ Dalin pamjet nga burgu, "shpërthen" revolta kundër qeverisë (VIDEO) Përgjatë 9 protestave kombëtare të Partisë Demokratike, por edhe atyre më të voglave në Tiranë e rrethe, janë arrestuar
Rama ironizon Voltana Ademin: E patë, demokratët e lanë vetëm të dashurën e molotovit Nga skaji jugor i vendit në Konispol, Rama akuzoi demokratët se deshën të përsërisin një tjetër 2 prill, por ky plan i t
Voltana Ademi përplaset me policinë: "Hiqi duart! Mos më prek" (VIDEO) Voltana Ademi është përplasur me policinë në KZAZ-në numër 3 pasi kërkon lirimin e ambienteve. Ajo ka paditur Policinë e
Voltana nuk i dha leje, Rama thotë se mbase është plani për një "2 Prill" të dytë Në seancën e sotme plenare, Kryeministri Edi Rama ka folur edhe në lidhje me fushatat e mbajtura nga Partia Socialiste.
Frikë për përplasje në Shkodër, Voltana Ademi nuk i jep asnjë shesh për takim Ramës Edi Rama ka parashikuar organizimin e një takimi zgjedhor sot në Shkodër, por bashkia e qytetit nuk i ka dhënë asnjë she
Voltana Ademi mohon djegien e Shkollës në Shkodër Në një lidhje direkte në emisionin Open të Eni Vasilit, kryetarja e Bashkisë Shkodër Ademi tha se nuk është djegur shko
PËRGJIMI 2/ Shefi i madh të vlerëson shumë! Burri i Olta Xhaçkës kapet "mat" me votat në Dibër (VIDEO) Përgjimi i dytë i publikuar nga "BILD" përfshin deputetin e PS, Artan Gaçi dhe drejtorin në Ministrinë e Brendshme, Arbe
Voltana Ademi: Zbatoj dekretin e Metës, askush s'na tremb dot Kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi thotë se është e vendosur për të zbatuar dekretin e Metës mbi anulimin e zgjedhj
Shtyrja e zgjedhjeve, Voltana Ademi: Me 30 qershor nuk dal nga zyra (VIDEO) Kryetarja e bashkisë Shkodër Voltana Ademi mbështet vendimin e Presidentit Ilir Meta për anulimin e zgjedhjeve vendore t
Provokon Olta Gixhari: Nëse s’kap dot diellin, kap erën Olta Gixhari nuk po i ndalet pushimeve të saj, buzë detit. Veshur me një fund në ngjyrë të gjelbërt me pala firzamonike,
Befason Voltana Ademi: Kam dëshirë dhe unë të gjuaj me molotov (VIDEO) Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi ka bërë një deklaratë të fortë në TV Abcnews. Ademi konfirmon se ajo
Olta Xhaçka në pritje të ëmbël, tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka është sërisht në pritje të ëmbël. Ajo dhe ish deputeti Artan Gaçi jaanë në pritje t
Voltana Ademi: Një lajm i keq për Shkodrën nga Edi Rama Kryetarja e bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi akuzon kryeministrin Edi Rama se pas largimit të dy drejtorive të rëndësi
FAKTET/ A organizoi Olta Xhaçka një puç ushtarak pas grabitjes në Rinas? Ministria e Mbrojtjes Olta Xhaçka deklaroi mbrëmë publikisht se do të rrethonte aeroportin e Rinasit ushtri për shkak se
Voltana Ademi: Drejtues lokalë në Shkodër janë përdhunuar nga krimi Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi është shprehur të hënën për emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Chann
Olta Boka pranon fejesën me djalin e ish-deputetit (FOTO LAJM) Olta Boka ka thënë gjithmonë që është në një lidhje dhe është e lumtur, por vetëm kaq dhe nuk ka treguar asgjë më shumë.
Me kë ka shkuar Olta Gixhari në Spanjë? (FOTO LAJM) Olta Gixhari shquhet për natyrën e saj rebele, të sinqertë dhe provokuese. Këtë herë Olta ka zgjedhur të arratiset në
E lidhur me djalin e deputetit, Olta Boka tregon a do të bëjë dasmë Prej disa vitesh Olta Boka është në një lidhje me Iv Rrokajn, djalin e deputetit Shezai Rrokaj. E pyetur për këtë ka