999 rezultate për

olta

Olta Gixhari vendoset në Spanjë, nis përgatitjet për dasmën private me të dashurin (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Olta Gixhari, ka pranuar se është në një lidhje dashurie dhe se këtë vit do t’i japë fund beqarisë.
Konfliktet me Elvana Gjatën dhe Olta Dakun? Burri i Jonida Vokshit lexon në emision mesazhet (VIDEO) Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë një ndër çiftet më interesantë për momentin, të cilët shumë shpejt do të bëhen prind
Fejohet Olta Gixhari: Jam e dashuruar, dua të kem dy fëmijë E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” ishte aktorja e njohur Olta Gixhari, e cila është vënë pë
"Pa lyer kurrë", Olta Gixhari 21 vite më parë dukej kaq ndryshe (FOTO LAJM) Aktorja Olti Gixhari njihet për të karakterin e saj të drepërdrejtë dhe si njeri pa komplekse. Ajo gjithashtu gjithmo
Kërcënimi me jetë i administratorit të Vllaznisë, shkon në vendngjarje Voltana Ademi Një sasi tritoli është vendosur në automjetin e administratorit të Vllaznisë, Suad Lici në Shkodër.. Fatmirësisht lën
Adelina Muça i përgjigjet Olta Gixharit: Burri im të futi në punë! Pak ditë më parë aktorja e njohur e teatrit Olta Gixhari u shpreh në emisionin “Siluetë” se e vetmja aktore që ka marrë
"Rolet në teatër i merr vetëm gruaja e tij", Olta Gixhari sulmon publikisht Hervin Çulin (VIDEO) E ftuar në emisionin "Siluetë" ka qenë aktorja e dashur për publikun Olta Gixhari. Aktorja tregoi se nuk është e këna
Voltana Ademi "thyen" bojkotin e Këshillit të Bashkisë Shkodër Për herë të parë pas zgjedhjeve të 30 qershorit ish kryetarja e bashkisë së Shkodres Voltana Ademi ka marrë pjesë në mbl
Konkurrencë e fortë, këto janë finalistët e Festivalit të Këngës Mbrëmjen e kaluar në Pallatin e Kongreseve, u mbajt nata e dytë gjysmëfinale e “Festivalit të Këngës”. Në skenë u ngj
Tashmë shumë km larg Durrësit, Olta Gixhari rrëfen mes lotësh si e përjetoi tërmetin (VIDEO) Në një lidhje direkte nga Franca, aktorja e njohur Olta Gixhari ka rrëfyer për emisionin e pasdites “Ftesë në pesë” për
Pas 25 vitesh betejë me tumorin, shuhet ish-mbrojtësi i Interit Alberto Rivolta vuante prej 25 vitesh dhe sot ka mbyllur sytë përgjithmonë. Ish-mbrojtësi ishte pjesë e Interit në titul
Nga shtrati me një vajzë, Olta Gixhari publikon momentet intime (FOTO LAJM) Olta Gixhari është një nga personazhet më të njohura të ekranit. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh nda
Kush është i dashuri sekret i Olta Gixharit? (FOTO LAJM) Olta Gixhari është një prej aktoreve më të komentuara shqiptare për protagonizmin e saj. Së fundi, ajo ka qenë në qendër
Për herë të parë, Olta Gixhari e pranon publikisht se është e dashuruar Olta Gixhari prej kohësh rrëfente se ishte single por mesa duket tani është gati ta pranojë se ka dikë në krah. "Jam
Me pak fjalë, Besniku e paska parashikuar dasmën me Jonidën (VIDEO) Të pranishëm ishin të afërmit dhe miqtë e tyre, të cilët i dhanë dasmës një super atmosferë. Por prisni pak, dasma qe
Fansi i propozon për martesë, Olta Gixhari ka një kriter të çuditshëm për të (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari është shumë e dashur për publikun. Kjo edhe në sajë të natyrës së saj mjaft ekstravagante
Olta Gixhari: Të qenit e bukur, herët a vonë, të penalizon (VIDEO) Olta Gixhari është e bukur, nuk ka dyshim. Në profesionin e saj, zakonisht, të qenit e bukur a e paraqitshme, të ndihmon
"Na e shpife me ato dhëmbë", Në mënyrën më elegante Olta Boka bën për një lek fansin (FOTO LAJM) Një prej ndjekësve të saj në instagram nuk ka nguruar të bëjë një koment aspak të mirë për Oltën. “Na i shpife me ato d
Në muajin e fundit të shtatzënisë, Olta Xhaçka fotografohet me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Tre vite pas lindjes së vajzës së saj, Hanës, ministrja Olta Xhaçka do të bëhet nënë për herë të dytë. Ajo dhe bashkë
Olta Gixhari sfidon hapur Arbana Osmanin, në pikën e saj më të fortë (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Olta Gixhari, ka vendosur së fundmi që të sfidojë moderatoren, Arbana Osmani. Dhe e gjeni dot se në çf