999 rezultate për

olta

Pasi zbuloi se është në pritje të ëmbël, Olta Gixhari flet për ndryshimet në trup (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Olta Gixhari është në pritje të ëmbël për herë të parë. Duke qenë se Olta është komentuar gjithmonë pë
Olta Gixhari flet për herë të parë për partnerin dhe shtatzaninë Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari e cila e ka zhvendosur jetën e saj në Spanjë në krah të partnerit të saj që ka p
Në pritje të ëmbël, Olta Gixhari ndan me ndjekësit çdo detaj (FOTO LAJM) Aktorja Olta Gixhari para pak ditësh konfirmoi që është në pritje të ëmbël dhe që nga ai moment nuk po i kursen fotot. A
Jonida Vokshi publikon foto me barkun e rrumbullakosur, komenti epik i Olta Gixharit (FOTO LAJM) Një nga problemet më të shpeshta të shtatzënisë është edhe shtimi në peshë. Ka disa vajza që shtojnë fare pak kilogramë,
Olta Boka është shtatzënë me djalin e deputetit shqiptar (FOTO LAJM) Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mi
Nuri i shtatzanisë, Olta publikon foton e parë pas lajmit dhe duket kaq bukur (FOTO LAJM) Aktorja bukuroshe shqiptare, Olta Gixhari është në pritje të ëmbël dhe po pret plot emocion të bëhet nënë. Lajmin e konf
Fansja i zbulon gjininë e fëmijës nëpërmjet fytyrës, përgjigjet Olta Gixhari (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari është shtatzënë për herë të parë. Lajmi u përhap fillimisht në mediat rozë, ndërsa më tej
Oltës i del një tjetër "sekret", gati për dasmën speciale me bashkëshortin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, bukuroshja e ekranit Olta Gixhari konfirmoi shtatzëninë me një foto ku shfaqej duke u puthur me partner
Pas lajmit të shtatzanisë, Olta Gixhari publikon për herë të parë partnerin (FOTO LAJM) Lajmi se Olta Gixhari është në pritje të ëmbël bëri bujë vetëm në pak orë, duke u pasuar nga aktorja me një foto paksa i
Mbajti të fshehtë të dashurin, Olta Gixhari qenka shtatzanë (FOTO LAJM) Lajmi se Olta Gixhari po karantinohet me të dashurin e saj në Spanjë bëri goxha bujë duke ditur dhe faktin se aktorja ki
Olta Gixhari shtatzënë? Foto e re e aktores ngjall dyshime (FOTO LAJM) Aktorja shqiptare, Olta Gixhari po e kalon karantinën në Spanjë. Ajo ndodhet me partnerin e saj, të cilin ka preferuar t
Shpërthen revolta në një burg në Brazil, merren peng 7 gardianë "Shpërthimi" i koronavirusit ka sjellë revolta në burgun në Manaus të Brazilit, një qytet në thellësi të Amazonës. Si
Olta Gixhari nga Spanja: Policët më kerkojnë numrin, kalova krizën e parë (VIDEO) Pandemia e koronavirusit e gjeti Olta Gixharin në Spanjë, aty ku po jeton së bashku me partnerin e saj. Në një lidhje di
Aktorja shqiptare reagon nga karantina: Edhe pak na ka mbetur, forca ju dua Aktorja shqiptare, Olta Gixhari po jeton ditët në karantinë për shkak të situatës së krijuar nga koronavirusi por në një
Habit Rovena Stefa: Jam bishë, do e shkul virusin nga vendi (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Rovena Stefa i ka bërë të gjithë kuriozë me postimet e fundit ku shfaqet me Holta Pilz, n
Shkodra u kthye në vatër të nxehtë të COVID-19, Voltana Ademi ka një kërkesë për prefektin Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi i ka kërkuar një letër prefektit dhe Komisionit të Mbrojtjes Civile të Q
Voltani Ademi bisedë telefonike me Manastirliun: Ja çfarë i kërkova ministres Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi ka zhvilluar një bisedë telefonike me ministren e Shëndetësisë, Ogerta M
PD dorëzon në SPAK kallëzimin për Olta Xhaçkën: 6 vepra penale në ngarkim të ministres Partia Demokratike ka dorëzuar në SPAK kallëzimin penal për abuzimet me tenderin e paracaktuar të ushqimeve me vlerë 1.5
Tender 1.5 milionë euro, kallëzohet në SPAK ministrja Olta Xhaçka "Partia Demokratike e Shqipërisë do të paraqesë nesër në mëngjes kallëzim penal në SPAK ndaj Ministres së Mbrojtjes Olta
Izolim në Spanjë, Olta Gixhari: Po e shijoj karantinën më të dashurin (VIDEO) Aktorja Olta Gixhari po e kalon këtë periudhë izolimi në Spanjë, pranë të dashurit të saj, që mbetet ende misterioz për