999 rezultate për

olta

Pa dëshirën e mamit, djali i Olta Gixharit e zbuloi vetë portretin (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë me datë 21 gusht. Ajo solli në jetë një djalë, të cilit i vend
Humbi jetën nga COVID-19, del fotoja e fundit nga spitali i Kujtim Prodanit (FOTO LAJM) Ditën e sotme u nda nga jeta kontautori i njohur Kujtim Prodani, humbje e cila ka prekur mbarë botën e artit në Shqipëri
Ministri i Jashtëm grek telefonon Xhaçkën, çfarë u diskutua Ministrja e re e Jashtme, Olta Xhaçka, është kontaktuar në telefon nga homologu i saj grek Nikos Dendias. K a qenë ve
Furtuna në Qeveri, Meta dekreton shkarkimin e Ramës si Ministër i Jashtëm Ndryshimet në qeveri janë bërë zyrtare ditëen e sotme. Presidenti Ilir Meta ka dekretuar sot shkarkimin e Edi Rama ng
Voltana Ademi çon zgjedhjet e 30 qershorit në Gjykatën Kushtetuese: Të paligjshme! Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, ngre padi për votimet në Gjykatën Kushtetuese. Menjëherë pas bërjes funksio
Ndryshimet e fundit në qeveri, reagon Yuri Kim Ditën e sotme, ministri i Gent Cakaj ka dhënë dorëheqjen, dhe pas tij u emërua ministrja Olta Xhacka. Menjëherë sapo
Furtunë në fundvit: Rama zëvendëson Cakajn me Xhaçkën, kthen Peleshin si ministër Mbrojtjeje Pak para fundit të vitit, kryeministri Edi Rama ka bërë dy ndryshime të tjera në qeveri. Nëpërmjet një njoftimi në r
Foton dhe bisedën e fundit me burrin, Olta Gixhari i ndan në Instagram (FOTO LAJM) Ndonëse prej disa muajsh është bërë nënë, Olta Gixhari vijon mos të na e zbulojë portretin e partnerit të saj. Nuk e
Me pemën ideale, Olta Boka zbulon atmosferën fetive në shtpi (FOTO LAJM) Festat e fundvitit po afrojnë dhe VIP-at shqiptarë kanë arreduar shtëpitë e tyre, siç ka bërë së fundmi dhe Olta Boka.
Nënë prej katër muajsh, Olta Gixhari "xheloze" për bashkëshortin (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë, në muajin gusht të këtij viti. Ajo lindi një djalë, të cilin e
Vrasja e Klodian Rashës, reagon Albin Kurti: Protestat folën qartë! Albin Kurti, lideri i Vetëvendosje ka reaguar për vrasjen e 25 vjeçarit Klodian Rasha në Tiranë pak ditë më parë. Ai
Djegia e selisë së PS-së: Procedohet Voltana Ademi, 17 minorenë dhe dhjetra të tjerë 46 persona janë proceduar nga ana e Policisë pas protestës që u mbajt dje në Shkodër, e cila duket se kulmoi me djegien
"Si je katandisur Shqipëri", Olta Boka reagon për ekzekutimin e Klodian Rashës (FOTO LAJM) Vrasja e 25-vjeçarit Klodian Rasha nga një efektiv policie solli reagime të ashpra dhe protesta. Shumë personazhe të njo
"Sikur po rrit Sulltaneshë", Olta Boka revoltohet keq me ndjekësen (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme një incident i ka ndodhur këngëtares Olta Boka, e cila pa dashje ka publikuar një video të Gaias, vaj
Olta Boka poston padashje videon e të bijës: Nuk ia fat dot vetes! (FOTO LAJM) Prej rreth 5 muajsh Olta Boka po shijon ndjesinë më të bukur në botë, atë të qenurit nënë, prej se kur solli në jetë Gai
"Pamela" e PD-së, Albana Vokshi shfaqet me pamje të re Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, u shfaq sot në një konferencë për shtyp për të akuzuar ministren e m
"Mami ka lepurush", Olta Gixhari provokon gjysmë e zhveshur nga shtrati (FOTO LAJM) Vetëm pak muaj pas lindjes së djalit, Olta Gixhari gëzon forma perfekte trupore. Ajo është shumë aktive në rrjete social
Akuza: Xhaçka përdori 22 herë helikopterin ushtarak për fushatën e PS në Dibër Partia Demokratike, ka vijuar sot denoncimin e Ministres së Mbrojtjes, Olta Xhaçka duke e akuzuar për përdorimin e burim
"Do abortoja fëmijën, më spiunoi doktoresha", habit motra e Olta Gixharit (FOTO LAJM) Motra e aktores Olta Gixhari, moderatorja Gerta Gixhari, i ka befasuar të gjithë me deklaratën e fundit. Ajo ka rrëfy
"Udhëton me helikopter për fushatë", PD nxjerr videon e Xhaçkës Partia Demokratike ka dalë me një tjetër deklaratë, ku akuzon ministren e Mbrojtjes, Olta Xhaçka se përdor helikopterin