999 rezultate për

oliver

Marseille në kërkim të dy yjeve të Arsenalit Marseille dëshiron dy futbollistët e Arsenalit, Laurent Koscielny dhe Oliver Giroud Skuadra franceze ka hyrë seriozis
Avokati i Ivanoviçit: Të pafajshmit nuk dënohen Në Gjykatën Themelore në Mitrovicë ka filluar sërish rigjykimi i udhëheqësit të Iniciativës Qytetare serbe SDP, Oliver I
LSDM-ja propozon Oliver Spasovskin për kreun e ri të Parlamentit "LSDM-ja ka vendosur të propozojë Oliver Spasovskin si kreun e ri të parlamentit të Maqedonisë, por që ky post mund t'i
Nuhiu: Nuk kam shkarkuar asnjë ministër, koha e tyre mbaroi Ministri Agim Nuhiu, ka reaguar lidhur me komentet e djeshme për ndryshimet në Ministrinë e Punëve të Brendshme, ku ka t
VMRO fajëson PSP-në dhe LSDM-në për shkallën korrupsionit në Maqedoni VMRO-DPMNE ka reaguar pas shpalljes së listës nga “Transparency International” (TI) për korrupsion, në të cilën Maqedoni
BDI merr dy nga tre funksionet më të rëndësishme shtetërore KSHZ pritet të publikojë nesër rezultatet finale të zgjedhjeve të parakohëshme parlamentare në Republikën e Maqedonisë,
Andonov i del në mbrojtje Spasovit, kërkon dorëheqjen e Spasovskit Zv.ministri teknik i Ministrisë së Punëve të Brendshme, Oliver Andonov, ka kërkuar dorëheqjen e Oliver Spasovskit, duke
Spasovski: Kërcënimet dhe trysnia nuk e pengojnë drejtësinë (VIDEO) Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, bëri me dije se procedura e Prokurorisë Speciale Publike në DSK do të
Zbulohet manipulim në MPB (FOTO LAJM) Dje më Kuvendin e Maqedonisw për mandat të ri një ditor për ministër të Punëve të Brendshme ishte zgjedhur Oliver Andon
Votohet Qeveria Teknike në Maqedoni Me 95 vota pro, 2 vota kundër dhe asnjë abstenim, Kuvendi i Maqedonisë ka votuar Qeverinë Kalimtare të Maqedonisë, e cil
Franca mposht Italinë (VIDEO) Nënkampionia i Evropës, Franca, është treguar skuadër e fortë për Italinë e Giampiero Ventura, pasi e mposhti me rezulta
Një arbitër i njohur anglez gjykon Partizanin në Champions Partizani do të gjykohet nga një arbitër i njohur anglez në sfidën e parë të UEFA Champions League mes Partizanit dhe Sa
Franca dopietë ndaj Islandës, dy gola të shpejtë (VIDEO) Nuk ka zgjatur më shumë se 13 minuta “heshtja” e golave në sfidën Francë-Islandë. Vendasit kanë kaluar në avantazh pas n
Spasovski: Janë shtuar 5000 persona në listën zgjedhore Ministri i Brendshëm Oliver Spasovski, në një intervistë për emisionin “Rruga e re”, tha se në vend që të kemi pastrim t
Shilegov: Qeveria ka anulluar 448 vendimet e ministrit Spasovski Qeveria ka vendosur të anullojë 448 vendimet që i ka marrë ministri i brendshëm, Oliver Spasovski, njofton Zhurnal. "
Padi penale ndaj ministrit Oliver Spasovski Padi penale kundër ministrit të Punëve të Brendshme të Maqedonisë, Oliver Spasovski, i cili dyshohet për kryerjen e vepr
Flet gruaja e Oliver Ivanovcit: Burri im nuk ka vrarë shqiptarë (VIDEO) Milena Ivanovic, bashkëshortja e Oliver Ivanovcit ka folur ekskluzivisht për emisionin Zona Express. Ky i fundit është i
Djali "nxjerr" nga burgu Oliver Ivanoviçin Lideri i Iniciativës Qytetare SDP, Oliver Ivanovic, do të lirohet sot nga burgu për disa orë për të marrë pjesë në festi
Gallucci: Arrestimi dhe dënimi i Ivanoviqit, i shtyrë nga Beogradi Ish-përfaqësuesi i Organizatës së Kombeve te Bashkuara në Kosovë, Gerard Gallucci, ka deklaruar se arrestimi dhe dënimi
Gjuriç: Burgosja e Ivanoviç, grusht për shtetin e kombin serb Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuric ka thënë sot se, dërgimi ie sotëm i Oliver Ivanoviqit n