999 rezultate për

oliver

Zbulohen dy prokurorët që do të hetojnë vrasjen e liderit të serbëve në Kosovë Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Mitrovicës, Shyqeri Syla deklaroi se prokuroria ka nisur hetimet për vrasjen e
Përfundon autopsia e trupit të Oliver Ivanoviq Ka përfunduar para pak çastesh autopsia e kryetarit të Iniciativës Qytetare Serbe (SPD), Oliver Ivanoviq, i cili u vra s
Puthjet e fundit për Oliver Ivanovic (FOTO LAJM) Vrasja e liderit të Iniciativës Qytetare Serbe, Oliver Ivanovic në mëngjesin e sotëm në veri të Mitrovicës ka prekur shu
DETAJET/ Nijazi Rexha dhe Jova Radoviq do të hetojnë vrasjen Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Mitrovicës, Shyqeri Syla, ka thënë se kjo prokurori ka nisur hetimet për vrasje
Drashkoviç thotë se e di kush e vrau Ivanoviçin Kryetari i Lëvizjes së Ripërtëritjes Serbe (SPO), Vuk Drashkoviç ka dhënë nje mesazh të fortë sa i përket vrasjes së Oli
Azem Vllasi zbulon vrasësit e Oliver Ivanoviçit? Disa goditje me revole zhurmëmbytëse ishin fatale për Oliver Ivanoviq, liderin e SDP-së, që u vra në mëngjesin e ditës s
Politikani në Serbi thotë se vrasja e Oliverit të kujton Milloshevicin Kryetari i Lëvizjes së Ripërtëritjes Serbe (SPO), Vuk Drashkoviq ka vlerësuar se vrasja e Oliver Ivanoviqit në Mitrovicë
Kryeministri i Bullgarisë telefonon homologen serbe, reagon për vrasjen e Ivanovic Kryeministri i Bullgarisë, Boyko Borissov, ka reaguar në lidhje me vrasjen e Oliver Ivanoviqit sot në Mitrovicë. Në n
Reagimi prekës i motrës së Oliver Ivanovic Motra e liderit të vrarë të Iniciativës Qytetare ‘Liri,demokraci,drejtësi’, Oliver Ivanoviq, Natasha Ivanvoiq, ka thënë
Ky është shkaku që vrasja e Oliverit mund të mos zbardhet Në një distancë prej rreth 1 kilometër nga vendi i ngjarjes, është gjetur vetura e markës ‘Opel Astra’ nga e cila sulmue
Sonte ndizen qirinj në Beograd për Oliver Ivanovic Sonte në orën 19:00, përpara Tempullit të Shën Savës, do të ndezin qirinj për vrasjen e liderit të Iniciativës Qytetare,
Reagon Rama dhe Meta për vdekjen e Ivanovic Pas lajmit per ekzekutimin e liderit te serbeve ne Kosove, Oliver Ivanovic, vjen reagimi i Tiranes zyrtare. Presidenti i
Vëllai i Ivanoviqit nuk jep shpresë se do zbardhet ngjarja Miroslav Ivanoviq, vëllai i të vrarit Oliver Ivanoviq, gjatë një deklarate për Sputnik ku edhe konfirmoi vdekjen e Olive
Kjo është familja që Ivanoviç la pas vdekjes (FOTO LAJM) Milena Ivanoviç, gruaja e Oliver Ivanoviçit, e ka përjetuar rëndë humbjen e bashkëshortit. Ajo sot është alivanosur n
Serbët akuzojnë Serbinë për vrasjen e Ivanoviçit (FOTO LAJM) Pas vrasjes së liderit serb të SDP-së në Mitrovicën e Veriut, Oliver Ivanoviq, në rrjetet sociale në Serbi kanë “shpërth
Pamje nga vendi ku u vra Oliver Ivanoviq Persona ende të panjohur e qëlluan në mëngjesin e sotëm liderin e SDP-së, Oliver Ivanoviq Ivanoviqi u qëllua me 4 plu
Të gjitha detajet për vrasjen e Oliver Ivanoviqit Ky mëngjes ishte fatal për liderin e SDP-së, Oliver Ivanovic. Derisa po shkonte në punë, në zyrat e partisë Ivanoviq u
Koha kur Ivanoviq i ndalonte shqiptarët të kalonin në veri (VIDEO) Në një video e siguruar shihet ish lideri serb, tashmë i ndjerë Oliver Ivanoviq, derisa u ndalon shqiptarëve të kalojnë
Detaje nga vrasja e Oliver Ivanoviqit Persona ende të panjohur e qëlluan në mëngjesin e sotëm liderin e SDP-së, Oliver Ivanoviq Ivanoviq u vra gjatë disa të
Kush ishte Oliver Ivanoviq, politikani i njohur serb i vrarë sot në Mitrovicë? I lindur në Irzniq të Deçanit dhe i rritur në Gjakovë e Mitrovicë, karateisti Oliver Ivanoviq do të shndërrohej në lider