999 rezultate për

ogle

Google Earth zbulon sekretin e madh të SHBA-së Airforce e Shteteve të Bashkuara po ndërton një avion spiunazhi hipersonik që thuhet se është i aftë të fluturojë me shp
Ky është virusi i rrezikshëm që sulmon Facebookun dhe shkatërron e-mailet Kompania Bitdefender ka zbuluar versionin më të ri të "malware Terdot", kodi i të cilit është i bazuar në trojanin famëk
Çfarë po ndodh në Oqeanin Indian? Google Earth kap pamjet spektakolare (FOTO LAJM) Miliona gaforre të kuqe kanë pushtuar plazhet e oqeanit indian dhe kanë mbyllur rrugët pasi ata kthehen në xhungël pas s
Google flet 103 gjuhë të botës Google Translate tashmë flet 103 gjuhë të botës, pasi së fundmi janë shtuar jo pak por 13 gjuhë të reja. Gjuhët e sht
Sa dhe për çfarë është kërkuar fjala Albania në Google për 2017 Google është shndërruar në një hapësirë që çdokush kërkon dhe gjen informacionet për të cilat ka interes. Me zhvillimin
Sa dhe pse është kërkuar fjala Albania në Google gjatë 2017 Google është shndërruar në një hapësirë që çdokush kërkon dhe gjen informacionet për të cilat ka interes. Me zhvilli
Aplikacionet që duhen shkarkuar në një smartphone të ri Smartphonet Android, siç ju e dini, përbëjnë shumicën, nëse ju sapo e keni marrë një të tillë aplikacionet që duhet të s
Krijesat mistike të detit të shfaqura në Google Earth (VIDEO) A besoni me të vërtetë se ekzistojnë këto krijesa? Google Earth ka kapur imazhe nga hapësira të cilat kanë treguar kr
Ku është Babagjyshi tani? Google ofron një mënyrë për të zbuluar vendodhjen e tij (FOTO LAJM) Gjigandi i teknologjisë Google i është përkushtuar ndjekjes së Babagjyshit në qiell ndërsa ai jep dhurata për vogëlushët
Fjalët më të kërkuara në Google për vitin 2017 Google nxjerr raportin mbi kërkimet më të shumta që janë bërë në internet gjatë 2017. iPhone 8 dhe iPhoneX qëndrojnë në
Google do të fillojë bllokimin e reklamave në Chrome nga shkurti 2018 Google njoftoi një nismë për të filluar bllokimin e reklamave me shfletuesin e saj në Chrome në qershor. Ky njoftim nënk
Ky është celulari më i kërkuar në Google për vitin 2017 Domeni më i njohur i internetit publikoi bilancin e vet për vitin 2017, temat më të njohura janë uragani Irma e ndjekur
Google me sy shqiponje, gjen pikturën e humbur që nga viti 1895 Një pikturë e Monet që ishte zhdukur që nga viti 1895 është gjetur përmes një kërkimi të Google dhe do të dalë në shfaqj
Google zbulon sozinë e sistemit tonë diellor Ashtu siç paralajmëroi që në fillim të javës, shkencëtarët e NASA-s dolën për të dhënë “lajmin e madh”. Bëhet fjalë
Google tregon se cilët telefona kanë qenë më të kërkuarit në 2017 Google ka zbuluar se cilët telefona kanë qenë më të kërkuarit në rrjet gjatë vitit 2017. Në fakt lista e Google trego
Kjo është fjala më e klikuar në Google për vitin 2017 Uragani Irma ishte fjala më e kërkuar për vitin 2017 si në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ashtu edhe në nivelin global,
30 miliardë dollarë, Google refuzohet keq nga Snapchat A e dini se gjigandi Google tentoi të blinte Snapchat? Mediat e huaja shkruajnë se në 2016 Google ofroi $30 Miliardë
Google Maps sjell ndryshimin e pritur që do t’ju lehtësojë jetën A keni pasur ndonjëherë problem me gjetjen e një vendi dhe asgjë nuk mund t’u zgjidhte problemin tuaj atëherë përditësim
Keni aplikuar për të ikur në Amerikë? Bën mirë të pastroni rrjetet sociale Sigurimi Kombëtar i Shteteve të Bashkuara do të fillojë te mbledhe informacione nga mediat sociale dhe nga motoret e ker
Google Maps sjell ndryshimin që do t’ju lehtësojë jetën A keni pasur ndonjëherë problem me gjetjen e një vendi dhe asgjë nuk mund t’u zgjidhte problemin tuaj atëherë përditësim