999 rezultate për

ogle

7 pyetje të cilat nuk duhet kurrë t'i bëni në Google Shpesh ndodh që kur na thonë të mos e bëjmë diçka na shtynë më shumë ta bëjmë. Por pavarësisht kësaj ekzistojnë disa
Parashikimi i frikshëm, viti në të cilin "do të zhdukemi" është afër Çdo javë publikohet nga një teori e re për fundin e njerëzimit. Teoria e radhës është bërë nga "Google", ndërsa parashik
Google do të mbështesë 11 celularë me Daydream VR Por kjo mund të jetë gati të ndryshojë, në pak muaj. Duke folur gjatë prezantimit të fitimeve për kompaninë Alphabet, ko
Google do të mbështesë 11 telefona me Daydream VR Të thuash që platforma e Google-it për realitetin virtual është ende një përpjekje inovative, do të ishte një nënvlerës
“Chrome”, shfletuesi numër një në botë Mesa duket motori më gjigand i kërkimit nuk shkëlqen vetëm në kërkim. Bazuar në të dhënat e Statcounter, shfletuesi i k
Google ndryshon faqen kryesore për herë të parë që nga viti 1996 Faqja kryesore e Google, e thjesht vetëm me logon dhe një kuti të vetme kërkimi në një background të bardhë pritet të pë
Google Maps sjell një opsion të ri shumë interesant Google Maps më në fund ka mundësuar një karakteristikë të re e cila momentalisht ndodh vetëm në Amerikë dhe Britani.
Bleona tregon gjënë e çuditshme që i ka ndodhur (FOTO LAJM) Kishim parë raste kur njerëz të famshëm, ose edhe jo, shkruajnë emrin e tyre në Google për të parë se çfarë lajmesh, a
Google gjobitet me 2.42 miliardë euro për rezultatet e kërkimit Rregullatori antitrust i BE-së gjobiti “Alphabet inc.’s Goole “ me 2.42 miliardë euro, për favorizim të shërbimit të vet
E FRIKSHME/ Google di çdo gjë për ty, vërtetoje këtu (FOTO LAJM) Ne jemi pjesë e monitorimit që nga momenti kur hapim kompjuterin apo celularin. Një ndër kompanitë që mban të dhënat ton
Google kupton dhe shkruan "si një njeri normal " Në fjalimin e tyre muajin e kaluar në Mountain View, Google prezantoi tiparet e reja për shërbimet e saj Assistant.
Finalja e Championsit, ja kë kanë kërkuar më shumë shqiptarët në "google" (FOTO) Dita e madhe më në fund erdhi. Sonte në mbrëmje do të luhet finalja e madhe e Ligës së Kampionëve. Sigurisht sot do të j
Daydreamer VR së shpejti realitet Në konferencën e I / O të Google këtë të mërkurë, Google njoftoi se është duke u bashkuar me dy prodhues të pajisjeve pë
Një festë përrallore për ditëlindjen e vajzës së Nora Istrefit (VIDEO) Këngëtarja mjaft e dashur, Nora Istrefi ka festuar dje së bashku me familjarët e saj 2- vjetorin e vajzës së saj Renee.
Sistemi Android tani edhe me aplikacione për të kontrolluar veturat Sistemi operativ Android tashmë mund t'ju ofrojë dhe mundësinë për të kontrolluar makinën tuaj. Në Google I/O që mba
Google do të sjellë telefonin e ri Google Taimen Për të pasuar Pixel dhe Pixel XL të 2016, Google thuhet se është duke punuar në tre telefona të rinj. Muajin e kaluar ja
E dini çfarë ndodh kur në "Google" shkruani 241543903? A keni provuar ndonjëherë të shkruani në Google numrin 241543903? Nëse prisni ndonjë përgjigje misterioze, atëherë gabo
Bota nën ethet e luftës, çfarë po kërkohet më shumë në Google Kriza mes SHBA-ve dhe Koresë së Veriut si edhe kërcënimet e diktatorit Kim Jong Un për përdorimin e armëve bërthamore e
Remenski: VMRO-ja po tenton federalizimin e Maqedonisë Deputetja e Lidhjes Social-demokrate e Maqedonisë, Frosina Remenski, ka thënë gjatë seancës së sotme se është VMRO-ja aj
Google gjen zgjidhjen për relaksim edhe kur ju shkëputet interneti E kush nuk acarohet kur jeni duke komunikuar me dikë dhe i humbet interneti në mes të bisedës? Sigurisht, ky është nj