999 rezultate për

ogle

Google me sy shqiponje, gjen pikturën e humbur që nga viti 1895 Një pikturë e Monet që ishte zhdukur që nga viti 1895 është gjetur përmes një kërkimi të Google dhe do të dalë në shfaqj
Google zbulon sozinë e sistemit tonë diellor Ashtu siç paralajmëroi që në fillim të javës, shkencëtarët e NASA-s dolën për të dhënë “lajmin e madh”. Bëhet fjalë
Google tregon se cilët telefona kanë qenë më të kërkuarit në 2017 Google ka zbuluar se cilët telefona kanë qenë më të kërkuarit në rrjet gjatë vitit 2017. Në fakt lista e Google trego
Kjo është fjala më e klikuar në Google për vitin 2017 Uragani Irma ishte fjala më e kërkuar për vitin 2017 si në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ashtu edhe në nivelin global,
30 miliardë dollarë, Google refuzohet keq nga Snapchat A e dini se gjigandi Google tentoi të blinte Snapchat? Mediat e huaja shkruajnë se në 2016 Google ofroi $30 Miliardë
Google Maps sjell ndryshimin e pritur që do t’ju lehtësojë jetën A keni pasur ndonjëherë problem me gjetjen e një vendi dhe asgjë nuk mund t’u zgjidhte problemin tuaj atëherë përditësim
Keni aplikuar për të ikur në Amerikë? Bën mirë të pastroni rrjetet sociale Sigurimi Kombëtar i Shteteve të Bashkuara do të fillojë te mbledhe informacione nga mediat sociale dhe nga motoret e ker
Google Maps sjell ndryshimin që do t’ju lehtësojë jetën A keni pasur ndonjëherë problem me gjetjen e një vendi dhe asgjë nuk mund t’u zgjidhte problemin tuaj atëherë përditësim
Kujdes, mos i bëni kurrë këto pyetje në Google Shpesh ndodh që kur na thonë të mos e bëjmë diçka na shtynë më shumë ta bëjmë. Por pavarësisht kësaj ekzistojnë disa
Kufjet inteligjente flasin gjuhën që do ti Problemi me gjuhët e huaja është një kujtim i së shkuares, sot mjaftojnë vetem një palë kufje inteligjente për të f
7 pyetje të cilat nuk duhet kurrë t'i bëni në Google Shpesh ndodh që kur na thonë të mos e bëjmë diçka na shtynë më shumë ta bëjmë. Por pavarësisht kësaj ekzistojnë disa
Çfarë kërkojnë në Google shqiptarët? Jo më "sa kushton një hundë" (FOTO LAJM) Faqja e vlerësimit të kostos “Fixr.com” ka krijuar një hartë të botës për objektin më të kërkuar nga Google për çdo shte
Facebook, Twitter dhe Google thirren në dëgjesë nga Senati për ndërhyrjet ruse Kongresi amerikan thërriti sot kompaninë “Facebook”, “Twitter” dhe “Google” për të qartësuar madhësinë e desinformimit r
Zbulohen disa gurë misterioz në Arabinë Saudite përmes Google Earth (FOTO LAJM) Arkeologët kanë zbuluar 400 struktura misterioze të gurit në buzë të vullkaneve që mund të jenë mijëra vjet të vjetra në
Pyetjet më qesharake që janë bërë në Google Nëse mendoni se njerëzit e përdorin Google vetëm për studime, gaboheni. Ata parashtrojnë edhe pyetje, duke pritur për
Edhe Google ka dëshmi për ndërhyrjen e Rusisë në zgjedhjet presidenciale në SHBA E përditshmja Washington Post ka raportuar se Google, për të parën herë, ka zbuluar dëshmi për operativistët rusë, që i
Google kopjon rivalin Apple në kufjet e telefonit Kur Apple lansoi iPhone 7 dhe 7 Plus kompania hoqi dorë nga porti i kufjeve. Tani Google ka bërë të njëjtën gjë me telef
Google lanson super kufje me përkthyes të zërit në kohë reale (FOTO LAJM) Google ka prezantuar kufjet e reja të quajtura Pixel Buds, të cilat janë të dizajnuara që të punojnë më së miri me smart
Pixel 2, smartphoni që konkuron iPhone dhe Galaxy (FOTO LAJM) Sonte pritet të lansohet telefoni më i ri i Google Pixel 2 dhe 2XL. Pixel 2 XL ka një ekran të stilit të Galaxy S8 me
Pyetjet që nuk duhet t’i bëni kurrë në Google Në shumicën e rasteve, Google mund të jetë një ndihmë e madhe për të gjetur diçka që ju nevojitet. Megjithatë, nganjëher