999 rezultate për

ogle

Frikësohuni sepse keni të drejtë, Facebook dhe Google dinë sekretet tona më të errëta E frikshme edhe ndoshta më shumë se kaq. Të gjithë ne kemi pasur apo kemi të paktën një llogari në rrjetin social Fac
Lajm i bukur për shqiptarët, Google Maps tani edhe në shqip Google Maps është një zgjidhje shumë e nevojshme sidomos kur udhëtojmë në vende në të cilat nuk kemi qenë më parë. P
Nëse mendoni se e keni fshirë historikun në celularin tuaj, e keni gabim Pas skandalit të madh të Cambridge Analytica kundrejt gjigandit Facebook, shumë çështje të privatësisë sonë në komunikim
Foto që provojnë se Google ka një sens të paparë humori (FOTO LAJM) Google trajton rreth 70,000 kërkime në sekondë. Ndonjëherë rezultatet nuk përputhen mjaft me pyetjet tona të kërkimi
Mësoni se si na "përgjon" Facebook & Google, si dhe të dhënat që ata kanë për ne Kompanitë e mëdha të teknologjisë, Facebook dhe Google, janë në qendër të kritikave nga opinioni publik për shkak të shp
Ardit Gjebrea buzëqeshje pafund me të voglën e tij (FOTO LAJM) Ardit Gjebra është padyshim një nga moderatorët dhe fytyrat më të dashura për publikun. Madje tashmë e gjithë familj
E keni provuar ndonjëherë të kërkoni Lazaratin në Google Maps (FOTO) Keni provuar të kërkoni ndonjëherë në Google Maps për Lazaratin? Nëse provoni të bëni një kërkim në internet do të s
Bëhuni gati, ky është fundi i mbretërimit të Facebook dhe Google Kur të kthejmë kokën pas në 2017-ën, mund ta shohim si momentin e fundit të besimit të pakushtëzuar tek industria teknol
Google zbardh misterin e avionit të Malaysia Airlines që humbi gjurmët mbi oqean Inxhinieri australian Peter McMahon, i cili ka përvojë për çështje të hulumtimit të fatkeqësive, para pak kohësh vërtetu
Kështu ushtrohet Zajmina me të voglën e saj (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë më parë Zajmina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e sasj të parë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Khloe. G
Google Earth zbulon anijen e alienëve në Tokë (VIDEO) Disa pamje janë shfaqur në Google Earth, që kanë nxitur konspiracionistët e UFO-ve të diskutojnë në internet. Në një
Google Earth zbulon anijen kozmike të alienëve, tronditet rrjeti (VIDEO) Gjuetarët e alienëve janë të bindur se një objekt misterioz i kapur nga Google Earth është një anije kozmike e rrëzuar.
Shetit në Google Maps, zbulon skenën e një vetëvrasjeje Një djalë i ri që ishte duke përdorur Google Street View bëri një zbulim të frikshëm në një shtëpi të braktisur në Luizi
S’ka më shkarkim të fotove nga Google Vendimi i fundit të Google me shumë siguri nuk do t'a pëlqeni. Kjo për shkak se nga tani e tutje nuk do ta keni më o
Telefoni juaj ju spiunon kudo që shkoni, ja si ta zbuloni Nëse përdorni iOS ose Android, celularët kanë mënyra për të parë se ku po shkojnë pronarët e tyre dhe rregjistrimin e të
Kujdes! Në lojrat Google Play fshihen reklama pornografie Reklama dhe imazhe pornografike janë zbuluar së fundmi në aplikacionet e lojrave të fëmijëve për celularët, të cilat jan
Instagram dhe Google+ i bashkohen luftës kundër gjuhës së urrejtjes Rrjetet sociale “Instagram” dhe “Google+” vendosën t’i bashkohen “kodit të sjelljes” të Komisionit Evropian, ku angazhoh
Jepini foton Google dhe ai ju gjen binjakun artistik në të gjithë botën Aplikacioni i fundit i Google Arts & Culture është bërë një hit viral. Megjithëse aplikacioni Google Arts & Culture k
Diku në botë është dikush që duket si ju, Google e ka gjetur atë! (FOTO LAJM) Aplikacioni i fundit i Google Arts & Culture është bërë një hit viral. Megjithëse aplikacioni Google Arts & Culture k
Çmenduria e numrit 241543903! Kërkojeni në Google dhe shikoni ç'ndodh Keni menduar apo provuar ndonjëherë të shkruani numrin 241543903 në Google dhe të prisni rezultatet nga kërkimi juaj?