999 rezultate për

oficeri

Ndalohet oficeri i Policisë Gjyqësore për korrupsion në Shkodër Policia e Shkodrës ka vënë në pranga oficerin e Policisë Gjyqësore në Drejtorinë Vendore të Policisë së Shkodrës, Genc F
Princi Charles sot shpërblen oficerin e FSK-së Akademia Mbretërore Ushtarake e Britanisë së Madhe për herë të parë do të japë çmim për një oficer nga Ballkani. Këtë çm
Falsifikon dëshminë për dhunë në familje, në hetim oficeri i policisë në Fier Prokuroria e Fierit dërgon për gjykim shtetasin Arben Deda, ish-oficer policie i akuzuar për "falsifikim dokumentash" dh
“Oficeri i sigurimit përdhunonte dhe pikturonte trupat e zhveshur të të internuarave” Intervista e Alida Hiskut mbi përdhunimin nga gardianët e burgut apo shefat e degëve të policisë të grave dhe vajzave të
Gjykata lë në burg prokurorin e Fierit, korrupsion me vdekjen e oficerit Gjykata ka lënë në burg prokurorin e Fierit, i cili u vu në pranga për "korrupsion". Trupi gjykues ka dhënë masën “arres
PD: Tahiri kthen në Interpol oficerin e përfshirë në drogë dhe korrupsion Partia Demokratike, edhe ditën e sotme ka hedhur akuza ndaj ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, duke e akuzuar atë se
Ristani: Bandën e Tahirit nuk e heton dot askush Sekretari i Përgjithshëm i PD, Arben Ristani, ka reaguar lidhur me dëshmitë e reja të dhëna për mediat nga ish-shefi i a
Zhdukja e oficerit nga Kosova, ja çfarë thotë Stipe Mesiç pas 22 vjetësh (FOTO LAJM) Stipe Mesiç flet 22 vjet pas zhdukjes së oficerit dhe pilotit nga Kosova Sinan Vitia, dhëndrit nga Presheva. Zhdukja eni
Ja çfarë i thotë "oficeri dixhital" Sali Berishës Sali Berisha ka postuar në Facebook një “denoncim”, duke thënë se këtë lloj denoncimi e ka marrë nga ana e “oficerit dix
Kapet me 3.2 kg drogë, pranga ish-oficeri të Policisë Policia e Sarandës ka sekuestruar një sasi prej 7.7 kg kanabis sativa, ndërsa ka arrestuar dy persona, njëri prej të cil
PD: Habilaj konfirmoi dëshminë e oficerit Zagani Deputeti i Partisë Demokratike, Alban Zeneli, është shprehur sot se kushëriri i Saimir Tahirit ka vërtetuar dëshminë e o
Policia arreston tenistin, e ngatërron me një të dyshuar (VIDEO) Tenisti i njohur James Blake, është arrestuar nga policia e Nju Jorkut, pasi e ngatërruan me një të dyshuar. Në video sh
PD: Policia hesht për oficerin e trafikut Në një deklaratë për mediat, Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Arben Ristani, tha se qeveria po bën propag
“Rambo” e kishte vrarë oficerin rus në Koshare (FOTO LAJM) Një oficer rus dhe 11 ushtarë serbë të tij kishin mbetur të vrarë nga forcat e UÇK-së në Koshare gjatë tentimit të tyre
Arrestohet oficeri i policisë në Kakavijë, trafikonte steka me cigare Policia ka vënë në pranga një oficer policie në pikën e kontrollit kufitar Kakavijë. Shërbimit për Çështjet e Brendshme
Berisha: Dora e krimit vrau oficerin Ibrahim Basha! Ish-kryeministri Sali Berisha ka shkruar një status në Facebook, ku shpreh ngushëllimin e tij lidhur me vrasjen e rëndë
Fjalimi prekës i Tahirit për oficerin e RENEA-s Ministri Tahiri mbajti një fjalim prekës për oficerin që ndërroi jetë dje në Lazarat, ndërsa nënvizoi se autori do të vi
I dyshuari si terrorist në Boston do të vriste një polic I dyshuari si terrorist në Boston, kishte në plan për të vrarë një polic. Lidhur me këtë akt, policia e Bostonit ka thën
Pranga 28 vjeçarit që kanosi me sopatë oficerin e antidrogës Një 28 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Peshkopisë, pasi ka kanosur oficerin e antidrogës për shkak të detyrës. B
Jeta luksoze zbuloi oficerin me 3.6 kg kokainë Jeta luksoze dhe shpenzimet e mëdha financiare kanë qenë sinjali i parë për Shërbimin e Çështjeve të Brendshme dhe Ankes