999 rezultate për

oficeri

Skandali korruptiv, pezullohet nga puna oficeri i Policisë së Shtetit Dyshimet e implikimit të një oficeri të Policisë së Shtetit,në nj tentativë për trafik e shitje narkotikësh, Shërbimi pë
Skandali me oficerin e policisë së shtetit, kokainë në këmbim të dokumenteve të tokës Oficeri i Policisë së Shtetit u filmua me zë dhe figurë teksa bën pazare për të trafikuar 200 gramë kokainë. Në redaksin
Gjirokastër, digjet makina e oficerit të policisë rrugore Makina e një oficeri të policisë rrugore në Gjirokastër është djegur mesditën e sotme. Ngjarja ndodhi teksa makina e tij
Zbardhet incidenti, ish-oficeri i bën zborin Xhafajt në Elbasan Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë të ditur për mediat një incident që sipas tij i ka ndodhur ministrit të Brendshëm
Vrasja e oficerit në Lazarat, arrestohet në SHBA autori Policia Shqiptare në bashkëpunim me autoritet në SHBA ka arritur të arrestojë një ndër autorët e vrasjes së oficerit të
U qëllua me armë nga kolegu, vdes polici nga Dibra Ka nderruar jete polici ne Diber i cili u plagos nga kolegu i tij gjate nje konflikti te castit. I plagosur mbeti ofi
Vrasja e oficerit të RENEA-s, dëshmitari: Firmosa nën dhunën e policisë Para Gjykatës së Krimeve të Rënda i penduari i dosjes së “Lazaratit”, Elson Kazma ka mohuar dëshminë dhënë gjatë hetimev
Oficeri i CIA-s rrëfete nga shtrati i vdekjes: Unë e vrava Bob Marley-n Një oficer 79-vjeçar i CIA-s, Bill Oxley, ka bërë një seri të rrëfimeve mahnitëse që kur u pranua në Spitalin ‘Mercy’ në
Rrëfimi i oficerit grek: Trafikantët e gomones qëlluan me armë, dy kolegë ranë në det Kanë kaluar vetëm pak ditë që kur policia greke zbuloi disa pamje ku ndiqnin një gomone me drogë që vinte nga shqipëria
Dëshmia e oficerit grek: Droga është e shqiptarëve, ata janë kokat e bandës Policia greke publikoi të dielën pamjet e ndjekjes së gomones me drogë të nisur nga Shqipëria, në bordin e së cilës ndod
Skandali, policia prangos 4 banorë pas arratisjes së të prangosurit Skandal në komisariatin e Sarandës, ku katër persona janë arrestuar nga policia me dyshimin se kanë ndihmuar të arratise
Kush është oficeri i katërt që kërkon prokuroria Prokuroria për Krimet e Rënda ka lëshuar të mërkurën pasdite urdhër-arreste për disa ish-drejtues të lartë të Policisë s
Oficeri i dekoruar nga Rama e Tahiri: Kush është grupi më i fuqishëm se Habilajt Bledar Naçi është ish-oficeri i Antidrogës i cili ka dhënë deklarata të forta në lidhje me trafikun e drogës dhe bandën
Oficeri i dekoruar nga Rama: Si policët e Vlorës na treguan armët për Habilajt Naçi është dekoruar nga Saimir Tahiri dhe i përgëzuar nga Edi Rama për “heroizëm”, por sot është i detyruar të strehohet
Aksidenti në Burrel, oficeri i policisë drejtonte mjetin ku u aksidentua prokurori dhe djali i tij Një aksident i frikshëm ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Burrelit, te vendi i quajtur "KRyqëzimi i Barhanit"
E akuzoi për dekonspirim, ish-oficeri i përgjigjet ashpër Ramës Kryministri Edi Rama mbrëmë në studion e Arian Çanit u përgjigj edhe mbi akuzat e ish-oficerit Zagani ku deklaroi se ai
Ish-drejtori i policisë hedh poshtë akuzat e oficerit: E bën për të përfituar azil Pak pas akuzave nga oficeri i Policisë së Fierit, ish-drejtori i Policisë Vendore në Tiranë, Ervin Hodaj, sonte, ka mohu
Oficeri rrëfen të pathënat: Habilajt u mbajtën dhjetë minuta dhe u lanë të lirë Oficeri i policisë së Fierit, Antonio Nazëraj, në një intervistë për gazetarin Basir Çollaku ka treguar disa detaje të
Oficeri i Antidrogës plas “bombën”: Policët u ndanin trafikantëve farën e kanabisit Ish-agjenti i Antidrogës në Drejtorinë e Policisë Fier, Antonio Nazeraj ka dhënë një intervistë “bombë” për gazetarin B
Berisha: Pas oficeres, ky është polici që do të "fundosë" Tahirin Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook shkruan se përveç oficeres së policisë dhe Zaganit, ësht