999 rezultate për

oficeri

I burgosuri denoncon oficerin: Më mori lekët e luajti bixhoz Një i dënuar në Burgun e Burrelit, Klajdi Kurti ka denoncuar publikisht dhe zyrtarisht një gardian të burgut të quajtur
Kush është Elidon Habilaj, ish-oficeri që mashtroi keq britanikët (FOTO LAJM) Pasi shkoi në Dover të Anglisë ilegalisht, i fshehur në një kamion, Elidon Habilaj u ka thënë autoriteteve atje se po la
Arrestimi i deputetit, reagon ai Sot në media u raportua se është arrestuar deputeti i AKR-së, Islam Pacolli, për shkak se ka sulmuar oficerin e sigurisë
I riu në Korçë dhunohet barbarisht nga policët pasi goditi makinën e oficerit Një i ri në Pogradec ka denoncuar dhunën barbare sipas tij të ushtruar në ambientet e komisariatit të Korçës. I riu ë
Ky është oficeri i Gardës që u aksidentua për vdekje në Tiranë Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Nga raportimet e para mësohet se aksidenti ka ndodhur në r
Rozana Radi rrëfehet për lidhjen me oficerin e policisë, tregon planet e dasmës Lidhja e Rozana Radit me oficerin e Policisë Gjyqësore të Tiranës, Shpëtim Karakushi tashmë vazhdon prej 6 vjestësh.
Oficeri i policisë dëshmon për Tahirin: Si u njoha me Habilajt Gjykata e Krimeve të Rënda dënoi Tahirin me një vendim me 33 faqe. Në vendimin e plotë ndër të tjera është edhe një
4 kuintal marijuanë në makinë, si u zbulua oficeri i policisë në Tiranë Ditën e sotme një polic është shpallur në kërkim pasii janë gjetur një sasi shumë e madhe droge. Blutë bëjnë em dije
Drogë në makinë, shpallet në kërkim oficeri i policisë në Tiranë Një polic është shpallur në kërkim në Tiranë. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se polici është pjesë e komisaria
Skandali/ 500 mijë lekë ryshfet për të mbyllur dosjen e Eskobarit Fiks Fare denoncoi me zë dhe figurë një oficer të Policisë Gjyqësore në Prokurorinë e Beratit duke marrë ryshfet mbrëmje
SKANDAL/ Oficeri merr 500 mijë lekë ryshfet për të mbyllur dosjen e “Eskobarit" Fiks Fare denoncoi me zë dhe figurë një oficer të Policisë Gjyqësore në Prokurorinë e Beratit duke marrë ryshfet. Nëpërm
Berisha bën akuzën e fortë: Oficeri i Policisë trafikon kokainë Ish-kryeminstri Sali Berisha ka denoncuar një polic të shkodrës, i cili sipas qytetarit dixhital, merret me trafik drog
Ky është polici që dyshohet se u vetëvra mbrëmë në kafene (FOTO LAJM) Bekim Ismajli 43-vjecar, besohet të ketë bërë mbrëmë vetëvrasje në një ËC të një kafeneje në lagjen Dheu i Bardhë, në qy
Mësohet sa plumba u gjetën në trupin e pajetë të policit në Gjilan Vetëm një plumb është gjetur në trupin e pajetë të oficerit B.I., i cili dyshohet se bëri vetëvrasje sot në një kafiteri
Manipuloi provat, pezullohet oficeri i policisë Një polic është pezulluar nga puna pasi akuzohet se ka shpërdoruar detyrën. Inspektori në policinë rrugore të Tiranë
Ish-oficeri grek që akuzohet se vrau Kasmin habit me dëshminë Zbulimi dhe arrestimi i ish-oficerit të Forcave Speciale greke Efthymio Efthymious ishte një punë e mirëorganizuar e for
Toger Albert Asllani shpallet oficeri më i mirë ndërkombëtarë në SHBA Oficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, togeri Albert Asllani u nderua me çmimin “Colonel Alan C. Dexter, OBE, Award”.
Nën vëzhgim prej 3 muajsh, oficeri përfundon në pranga Një oficer i pikës kufitare ka përfunduar në pranga për korrupsion pasiv. SHÇBA në bashkëpunim me Prokurorinë e Rreth
Zbulohet e shkuara e ish oficerit grek, ka punuar rojë në ambasadën shqiptare në Athinë Shtetasi grek Eftimio Eftimius vrasësi i Devi Kasmit ka punuar si rojë pranë ambasadës shqiptare në Athinë. Ndërkohë
Vrau Kasmin në mes të Tiranës, si tallej ish-oficeri grek me shqiptarët (FOTO LAJM) Efthymiou Efthymious është ish-pjestari i Forcave Speciale greke i arrestuar me akuzën e vrasjes së Devi Kasmit tre ditë