999 rezultate për

oficeri

Tritol makinës së policit, tre të arrestuar në Shkodër Tre persona janë arrestuar nga policia e Shkodrës në lidhje me vendosjen e një sasie tritoli të makinës së një oficeri p
Sherri për gërvishtjen e makinës, plagoset oficeri i policisë Një oficer policie ka mbetur i plagosur me thikë pas një sherri me disa persona për gërvishjen e automjetit. Mësohet se
Vrasja e taksistit, arrest me burg për nënoficerin Gjykata e Tiranës ka vendosur arrest me burg për autorin e vrasjes së taksistit Mehmet Beqiri, mëngjesin e 1 janarit. Al
Nën-oficeri ekzekuton me pistoletë taksistin Shënohet krimi i parë për vitin 2013 në Tiranë,ku 53 vjecari Mehmet Beqiri është qëlluar për vdekje nga Aldo Morina, nën
Kapet me 52 kg drogë, arrestohet oficeri i Antidrogës Policia shkatërron një rrjet narkotrafiku, i shtrirë në trekëndëshin Tiranë-Durrës-Elbasan dhe sekuestron 52 kilogramë h
Falsifikimi, pranga oficerit të policisë gjyqësore Policia e Shtetit ka finalizuar me sukses operacioni policor "Konfirmimi i rremë" për kapjen dhe arrestimin e shtetasve:
Fier, sherr mes oficerit të policisë dhe kryekomunarit Një oficer i Drejtorisë së Policisë së Fierit ka rrahur me grushta dhe shkelma ish-shefin e komisariatit të Fierit, Naun
Korçë, oficeri i policisë vret veten me armën e shërbimit Një oficer policie është gjetur sot në mëngjes i vetëvrarë me armën e shërbimit në afërsi të Sanatoriumit, në qytetin e
Mashtronte me kredi, arrestohet oficeri i kredive Merrte kredi në emër të personave të tjerë dhe detyrimet ua faturonte klientëve. Daut Beu, 59 vjeç nga Kavajë, me profes
Oficeri izraelit godet protestuesin paqësor (VIDEO) Një oficer i lartë policie në Izrael është pezulluar pasi në media u shfaqën pamje të momentit kur ai godet një protestu
Tiranë, vritet oficeri i policisë së burgjeve Një ngjarje e rëndë ka troditur mëngjesin e sotëm kryeqytetin teksa një person ka mbetur i vrarë me armë zjarri në ‘Unaz
Aksident në Fushë Krujë, vdes oficeri i policisë Një oficer i policisë së burgut të Fushë Krujës ka humbur jetën gjatë së premtes në një aksident automobilistik ndërsa ë
Atentat në Tiranë, plagoset oficeri i policisë Një efektiv i policisë së qarkullimit rrugor është qëlluar me armë zjarri gjatë mbrëmjes. Sipas uniformave blu ngjarja k
Polici qëllon me pistoletë lazer 14 vjeçaren (VIDEO) Një kamera suvejimi tregon një oficer policie që ka rrezikuar një vajzë 14 vjeçare duke përdorur pistoletën paralizuese.
Elbasan, jepet pretenca për autorët e vrasjes së oficerit Prokuroria e Rrethit Gjyqësor të Elbasanit ka dhënë gjatë ditës së sotme pretencën për dy të akuzuarit e vrasjes së agje
Zbardhen rrethanat e vdekjes së oficerit të SHISH Vetëm një ditë pas gjetjes së trupit të tij të djegur të Isa Çopës, zbardhen rrethanat e para të vdekjes së tij, fakte k
Oficeri i SHISH që u gjet i djegur po hetonte pronat e gjyqtarit Konomi Në shtator Isa Çopa mori urdhër për të zbardhur konfliktet e trojeve në bregdet. Trupi i pajetë i 49-vjeçarit është gjet
Zbardhet vdekja e oficerit të SHISH Policia e Durrësit pas hetimeve paraprake deklaron se oficeri i SHISH i gjetur i vdekur në mesnatën e sotme mund të jetë
Gjendet i djegur në makinë oficeri i SHIK-ut Gjendet i vdekur një oficer policie pak pas mesnatës së të hënës pranë plazhit të Currilave në qytetin e Durrësit. Ofice
Arrestohet oficeri i policisë në Kapshticë Arrestohet oficeri i policisë në Kapshticë. Klitis Pupa, oficer policie në Kapshticë është arrestuar sot nga Shërbimi i