999 rezultate për

oficeri

Si përfundoi pas hekurave oficeri që shpenzonte qindra paund vetëm për një darkë Një oficeri policie i dënuar për trafikim të lëndëve narkotike, i është dhënë një vit shtesë në burg për një mashtrim pi
11 thesare të fshehura në Luftën e Dytë Botërore, zbulimet nga ditari i oficerit nazist (FOTO LAJM) Në një ditar nazist të luftës, tregohet për qindra ngarkesa me ari, vepra arti dhe gjësende të vlefshme, që janë fshehur
U qëllua oficeri i burgut, reagon Policia e Shtetit Ka reaguar zyrtarisht policia e Shtetit në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme pranë burgut të Peqini
Skandal i madh në Amerikë: Oficeri i policisë kishte fotografuar kufomat e Kobe Bryant dhe të tjerëve Një skandal ka tronditur Amerikën. Disa oficerë të policisë në Los Anxhelos kanë fotografuar kufomat e basketbollistit t
Kërcënohet me jetë punonjësja e Bashkisë Elbasan, tentojnë t’i djegin makinën Elbasani njihet si një ndër qytetet më problematikë për sa i përket krimit të organizuar. Rreth një muaj më parë ësh
Shkoi të operohej në Turqi, humb jetën oficeri i krimeve Gjirokastër Oficeri i krimeve Gjirokastër, Ylli Zaçe, ka humbur jetën ditën e sotme, pas një operacioni në stomak. Operacionin që
Plas skandali në ushtrinë suedeze, si mori informacion konfidencial oficeri i rremë Në Forcat e Armatosura Suedeze për vite më radhë kishte shërbyer një oficer i rremë, karriera ushtarake e të cilit tani
Ish-oficeri i Forcave Speciale: Jam plagosur dy herë në krye të detyrës "Thjeshtë…,jam një i plagosur dy herë në krye të detyrës,dhe tani…,i kundroj nga trotuaret kriminelët që i’u thonë polic
MREKULLI/ Libri i shenjtë i shpëton jetën oficerit (FOTO LAJM) Një oficer policie në Bolivi tha se jeta e tij u shpëtua mrekullisht nga një bibël e vogël që mbante në xhepin e brendsh
Gati të vizitoni Amerikën, ambasada bën njoftimin e rëndësishëm Ambasada amerikane në Tiranë, ka bërë mëngjesin e sotëm një njoftim të rëndësishëm për të gjithë ata që do të vizitojnë
Tentoi të fuste "bar" në burg, vihet në pranga oficeri në Rrogozhinë Duket se rastet e hyrjes së drogërave apo aparatëve celularë nëpër burgjet shqiptare janë shtuar. Kështu këtë herë nj
Oficeri Nuhu flet për arrestimin e Rrajës: Lidhja shkon deri tek kryeministri Redjan Rraja u arrestua nga ana e policisë si një nga të dyshuarit për atentatin ndaj prokurorit Ndoja, Landi Muharremit
Letra për Enverin: Oficerin e Sigurimit në Shkodër e arrestuam se ndihmoi një vajzë për qëllime të ulëta Publikohet dokumenti arkivor me raportin “Tepër sekret” të vitit 1980, ku Ministri i Punëve të Brendëshme, Feçor Shehu,
"Paret se do të q* motrën": Publikohen pamjet, si e kërcënoi Haxholli oficerin para se ai ta eliminonte (VIDEO) Pak kohë më parë, një ngjarje e rëndë lidhur me krimin për pasion tronditi jo vetëm Kavajën por gjithë vendin. Në ban
3 burra në shtëpi, flet parukierja: Mora oficerin se kisha frikën e fëmijëve Ngjarja e rëndë në Kavajë e cila ndodhi pak minuta pas mesnate, vazhdon të trondisë qytetarët. Pas ngjarjes ku mbeti
Zbardhet dëshmia e oficerit që mbuloi ngarkesën rekord në Portin e Durrësit: Do më jepte 200 mijë “Gentian Malindi do më paguante 200 mijë lekë për ndihmën që do t’i jepja në Port. Ai më kërkoi ta ndihmoja për të nxjer
Pas një sëmundje të rëndë, ndërron jetë nënoficeri i lartë i FSK-së Ministria e Mbrojtjes njofton se sot pas një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë nënoficeri i lartë i Forcës së Sigurisë
Ish-oficeri i KFOR-it thotë se do të detyrojë Norvegjinë të tërheqë njohjen e Kosovës Norvegjezi Christian Kash, ish oficer i KFOR-it i cili ishte i ngarkuar për marrëdhënie me publikun, ka deklaruar se “Fl
Aksidenti tragjik i Rumanisë, homazhe për oficerin Dervina (VIDEO) Oficeri i policisë shqiptare që vdiq në Rumani u përcoll me nderime në banesën e fundit. Homazhet u zhvilluan në hollin
Mediat rumune raportojnë për aksidentin ku vdiq oficeri shqiptar (FOTO LAJM) Nga aksidenti në Rumani ku humbi jetën oficeri shqiptar i kontaktit, Ervin Dervina dhe bashkëshortja e tij, kanë mbetur