999 rezultate për

obama

Fotografia që gëzoi fansat, si dukej çifti Obama kur ishin fëmijë Ish- presidenti amerikan, Barack Obama dhe bashkëshortja e tij Michele janë dy personazhet që lanë shumë gjurmë e nuk d
Si në përralla, kjo është vila ku jeton familja Obama (FOTO LAJM) Familja Obama, pjesëtarët e së cilës jetuan prej 8 vitesh në Shtëpinë e Bardhë në Uashington DC. Ish-Presidenti i 44-
Rezidencë si në përralla e ish-familjes presidenciale, njihuni me parajsën e Obamave Familja Obama, pjesëtarët e së cilës jetuan prej 8 vitesh në shtëpinë e Bardhë në Uashington DC. Ish- Presidenti i 44-të
Nora Istrefi tradhton Robertin Dashuria e tyre nisi vite më parë, njëri muzikant, ndërsa tjetra këngëtare e njohur e skenës. Sot pas 10 vitesh ata
7 vite luftë në Siri dhe gabimet e perëndimit Lufta në Siri është një rast për lëndën e historisë fiktive -çfarë do të ndodhte sikur? Por më shumë kjo çështje shtrohe
Nga Papa tek Stalini dhe Obama: Misteri i i dorës së fshehur Vërtet rrjedha e historisë është drejtuar nga një grup i vogël njerëzish me interesa të përbashkëta? Pikturat dhe fot
Zarf me pluhur të bardhë në adresë të Obamas Policia në Uashington po heton një substancë pluhuri të bardhë që është dërguar në një zarf në adresën e zyrës së ish-pr
Zbulohet dhurata "e sikletshme" që Melanie Trump i bëri Michelle Obama-s (FOTO LAJM) Ish zonja e Parë Michelle Obama ka qenë e ftuar në "The Ellen ShoW" për herë të parë pas largimit nga Shtëpia e Bardhë.
Kapet përsëri mat vajza e Barak Obamës, e lumtur në krahët e britanikut (FOTO LAJM) E lumtur dhe e qeshur vajza e madhe e ish-Presidentit të Amerikës Barak Obama, Malia Obama u shfaq nën shoqërinë e të da
Barak Obama bëhet romantik, ja surpriza e ëmbël që i bëri gruas (FOTO LAJM) Michelle Obama të hënën festoi 54 vjetorin ndërsa së fundmi ish zonja e parë ndau një dhuratë romantike të marrë nga is
A i fitoi vërtetë Obama $21 në lojën e famshme online? (FOTO LAJM) Çfarë mund të bëjë dikush pasi ka drejtuar një shtet për 8 vite dhe më në fund është pushim? Mundësitë janë të shumta: m
Michelle Obama do të jetë Presidentja e ardhshme e Amerikës? (FOTO LAJM) Profesori i juridikut i cili i ka dhënë mësim Obamës në Harvard ka thënë se Michelle Obama "duhet të jetë Presidente".
Michelle Obama, një 53-vjeçare me bikini që sfidon të bijat (FOTO LAJM) Michelle Obama ka treguar linjat perfekte me bikini ndërsa është me pushimë në Miami. Michelle dhe vajza e saj më e
Trump anulon vizitën në Londër: Nuk jam Obama Donald Trump ka anuluar planet për të vizituar Britaninë muajin e ardhshëm. Presidenti amerikan pritej të bënte udhët
Kartolina e familjes Obama trishton internetin Një ditë më parë ish-presidenti Barack Obama postoi në Twitter një foto familjare me mbishkrimin “Në emër të familjes Ob
E premtoi Clinton, George W.Bush, Obama, por e bën realitet Trump (VIDEO) Në vitin 2016, Presidenti aktual i SHBA-ve, Donald Trump, njoftoi se është koha që të njohim zyrtarisht Jerusalemin si
Obama apo Trump? Kush do të marrë pjesë në dasmën e Princ Harry (FOTO LAJM) Natyrisht, është shumë shpejt për të mësuar se kush do të jenë të ftuarit me fat që do të marrin pjesë në dasmën e Princ
Fotot e tyre bënë xhiron e botës, ky është "dhëndri" i Barack Obama (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, një foto e vajzës së Obamës duke u puthur me një djalë bëri xhiron e mediave botërore. Maila Obama
Puthje dhe tymosje në publik, vajza e Obamas kapet "mat" (FOTO LAJM) Malia Obama, vajza e madhe e ish-presidentit Obama, mesa duket është përshtatur mirë me jetën e saj si studente në Harva
Edhe delet e “njohin” Barack Obama-n (VIDEO) Sipas një studimi të kryer së fundmi, delet kanë demonstruar aftësi për të njohur fytyrat e njohura njerëzore. Studiu