999 rezultate për

nurmagomedov

"Do ta shtyp! Khabib sfidon publikisht McGregorin Nesër në orën 04:00 të mëngjesit do të zhvillohet finalja e madhe për titullin kampion botë në UFC mes Conor McGregor dh
Dueli me Nurmagomedov, analisti: Nëse humbet, McGregor pensionohet Dueli i parashikuar midis Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov mund të jetë ndeshja e fundit për irlandezin, nëse humb
Ronaldo nderon yllin e UFC-së me përshëndetje islame (FOTO+VIDEO) Cristiano Ronaldo ka festuar triumfin mbresëlënës të Real Madridit ndaj Real Sociedadit (5-2) duke u shoqëruar me njërin