999 rezultate për

noka

PD: Trafikantët, më të preferuarit për tu punësuar në administratë Partia Demokratike denoncoi një tjetër aferë të kryeministrit Rama në administratë. Deputeti i PD-së Flamur Noka tha se
PD: Ja faktet që provojnë lidhjet e Ramës me persona të inkriminuar Partia Demokratike publikoi sot të tjera dokumente që sipas saj faktojnë lidhjet e Kryeministrit Edi Rama me persona të
Noka i akuzon djalin si bandit i Lazaratit, Xhuvani ia çon në Kuvend (VIDEO) Ish-ministri i Brendshëm Flamur Noka duhet të kërkojë falje publike për akuzat e hedhur në drejtim të djalit të deputete
Noka: Djali i Luiza Xhuvanit po qëllon mbi policinë në Lazarat (VIDEO) Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka u shpreh sot në Kuvend se djali i Luiza Xhuvanit, deputetes së Partisë Social
Noka mbështet policinë për ndërhyrjen në Lazarat Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka shprehu sot mbështjen për policinë e cila ka ndërmarrë prej disa ditësh një
Dhuna ndaj Strazimirit, opozita braktis Komisionin e Sigurisë Opozita braktisi sot mbledhjen e Komisionit të Sigurisë në shenjë proteste ndaj sherrit të ndodhur dje mes deputetëve
Ristani i thotë deputetes Felaj fshatare (VIDEO) Gjuha e përdorur nga politikanët shqiptarë gjatë debateve publike vazhdon të lërë për të dëshiruar. Shumë prej tyre pas
Noka luan me avion letre në Komision (VIDEO) Opozita vijon të ironizojë mazhorancën lidhur me kapjen e avionit në Divjakë. Gjatë mbledhjes së Komisionit të Sigurisë
Moratoriumi nuk ka pasur efekt për trafikimin e lëndëve narkotike Akuzat për përdorimin e infrastrukturës ushtarake në shërbim të trafikut të dorgës janë bërë objekt debatesh të ashpra n
PD: Ushtria shqiptare e përfshirë në trafik droge Partia Demokratike ka apeluar sot se duhet që në mënyrë urgjente të thirret në seancë dëgjimore, Komisioni i Sigurisë.
Noka: Rama mesazh Tahirit, "mendo ku ke gabuar" Ish-ministri i Brendshëm Flamur Noka publikoi sot një mesazh telefonik i cili sipas tij ishte nisur nga kryeministri Ram
Ekskluzive/ 11 deputetët që kanë futur dosjet për legalizim te ALUIZNI (FOTO LAJM) Janë 11 deputetë të cilët kanë aplikuar te Aluizni për legalizime. Përmes një investigimi, Portali Albeu ka mundur që
Debate për kreun e SHISH në Komisionin e Sigurisë Deputetët e mazhorancës dhe opozitës debatuan sot në Komisionin Parlamentar të Sigurisë lidhur me kohën kur do të raport
Replikat Tahiri-Ristani-Noka (VIDEO) Ministri i Brendshëm, Sajmir Tahiri ka replikuar ashpër me ish-ministrin e Brendshëm Flamur Noka dhe ish-zëvendësin e ti
Noka e Ndreu përplasje fizike në Komisionin e Sigurisë Një përplasje fizike është regjistruar sot në Komisionin e Sigurisë mes deputeteve Flamur Noka e Pjerin Ndreu. Gjithcka
PD: Dyshja Rama-Meta ndërhyri në të dhënat e serverit të tatimeve Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka hodhi sot poshtë shpjegimet e paraqitura dje nga deputeti Braho në lidhje me
Arrestohet pas 6 muajsh i arratisuri nga burgu i Rrogozhinës Pas rreth 6 muajsh kërkimesh, vihet në prangat e policisë i arratisuri nga burgu i Rrogozhinës korrikun e 2013-ës, Maksi
Deputetë të PD-së vizitojnë Xhelal Mziun Një grup deputetësh demokrat kanë vizituar në paraburgimin 302 Kryetarin e Bashkisë së Kamzës Xhelal Mziun. Deputetët A
Padia ndaj Imamit, Noka: Tentativë për hakmarrje Padia e Ministrisë së Mbrojtjes ndaj ish-drejtuesit të këtij institucioni, Arben Imami është cilësuar si sulm politik ng
Rama: Lojërat e fatit, mbulim politik nga Berisha e Noka Kryeministri Edi Rama i cilësoi sot lojrat e fatit një aktivitetet kriminal i cili është zhvilluar me mbështetjet të ish