999 rezultate për

noka

Noka letër Ramës për drogën: Urgjent monitoroni vendin (FOTO) Partia Demokratike ka shprehur shqetësimin sot për sipërfaqet e mbjella me drogë në vendin tonë. Flamur Noka, në cilë
Noka: Rama të sqarojë masat për pritjen e iranianëve (FOTO) Zv. kryetari i Komisionit Parlamentar të Sigurisë, Flamur Noka, dorëzoi sot në Kuvend një kërkesë për informacion dhe tr
Noka: Shteti ligjor ka rënë! Update- Flamur Noka ka reaguar për arrestimin e kreut të AK, për të cilin tha se u arrestua sikur të ishte vrasës profes
Noka në krah të Spahiut: Arrestim politik Për deputetin demokrat Flamur Noka, në vendin tonë është instaluar diktaturë, kjo referuar rastit të shoqërimit të Kresh
Noka: Raporti i DASH i'a vuri damkën për trafikantët e drogës Deputeti demokrat Flamur Noka ka risjellë edhe një herë sot në vëmëndje deklaratat për trafikantët e drogës dhe pas rapo
Zbulohet shkaku i plagosjes së biznesmenit në Lezhë Mësohet se biznesmeni Landi Noka, të cilit iu bë atentat dje në Lezhë, duke e lënë të plagosur ka pasur përplasje me aut
Policia zbardh atentatin në Lezhë Policia ka hedhur dritë mbi atentatin në Lezhë, ku biznesmeni u qëllua me dy plumba. Bëhet fjalë për një 45 vjeçar, pron
Xhaxhai i deputetit Arben Noka godet me thikë bashkëshorten Xhaxhai i deputetit socialist të dorehequr Arben Noka, ka përfunduar në pranga, ku pas një konflikti të momentit me grua
Zaev: Gruevski hodhi "K.O" Maqedoninë me politikën e tij kriminale (VIDEO) "Nikolla Gruevski po ankohet për shkak të asaj se nuk po e jep dorëheqjen, dhe po paraqitet si boksier i ndonjë ringu.
Noka-Tahirit: Ke hequr nga puna 800 efektivë, je trafikant Debate mjaft të ashpra janë krijuar mes Tahirit dhe Nokës sot, ndërsa ministri do të fliste mbi kodin e ri të etikës. Ra
Ja momenti kur Luan Krasniqi e nokauton kundërshtarin (VIDEO) Boksieri kosovar Luan Krasniqi, ka arritur një fitore tejet të vlefshme ndaj Danny Williams. Ai arriti fitorem me nok
Tensionohet situata në Kuvend, Flamur Noka i turret Ramës Pas shumë të qeshurave mes Ramës e Berishës, më pas është përcjellë një situatë e tensionuar mes kryeministrit dhe Flamu
Noka: Zyrtarë të lartë të përfshirë në trafikun e drogës Deputeti demokrat Flamur Noka, me anë të një prononcimi për mediat u shpreh se trafikantët e drogës kishin garanci për a
Noka: Qeveria ka braktisur dëshmitarët kyç në çështjet e krimeve të rënda Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka, ka hedhur akuza kundrejt qeverisë se ka braktisur dëshmitarët kyç në çështj
Zënkë me thika mes dy shqiptarëve në Itali, njëri i plagosur rëndë Karabinierët italiane kanë arrestuar një shqiptar, i cili akuzohet për tentativë vrasje ndaj një shqiptari tjetër të dy
E pabesueshme, lojtari e hedh nokaut gjyqtarin (VIDEO) Një tjetër ngjarje e tmerrshme në futbollin argjentinas. Një gjyqtar i një ndeshje Arnaldo Beron ka përfunduar në tokë,
Noka: Mafia e kromit të Metës dhe policët e Tahirit dhunojnë banorët e Kukësit Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka, sot ka denoncuar dhunën e Policisë së Shtetit ndaj banorëve të fshatit Manë
Super nokaut, për 2 sekonda shtrin për tokë dy kundërshtarët (VIDEO) Kishim parë ndeshje boksi që përfundojnë me nokaut por rasti në videon e mësipërme është më ndryshe. Në një përballje
Nga Gjinokastër në Gjirokastër, si u greqizua emri pas vitit '70 (FOTO LAJM) Historiani shqiptar Arben Lalla pretendon se Gjirokastër është një toponim grek pasi emri i vërtetë i qytetit të gurtë ë
DP says Rama is working with criminals The Democratic Party accused today the PM Edi Rama that is staying silent after every publication that proves that his s