999 rezultate për

noka

Noka: S’kam goditur njeri! Flamur Noka ka hedhur poshtë në mënyrë kategorike akuzat për goditjen e një qytetari në Dibër. Ai është shprehur se të g
PS akuzon Nokën: Ka ngritur postblloqe në Maqellarë PS ka hedhur akuza mbi deputetin demokrat Flamur Noka, se ka ngritur postoblloqe në Maqellarë, duke kontrolluar qytetarë
PD letër ambasadorit italian, Policia: S'ka raport sekret për kanabisin Nënkryetari i Komisionit të Sigurisë në Parlament, deputeti demokrat, Flamur Noka, i ka kërkuar ambasadorit italian në T
"Shqiptarë, dilni zot vetes se nuk po ju mbron askush" Deputeti demokrat Flamur Noka reagon pas ngjarjes në Lezhë, ku një banesë u grabit gjatë natës dhe autorët edhe pse ikën
Plas sherri në Kuvend, Noka i thërret Tahirit "çerr" Grabitja në Rinas ka qënë kryefjalë e ditës sot në Kuvend, e ku debatet kanë qënë pjesë e pashmangshme. Një situatë e te
Rama: Flamur, të është thyer shkopi! Noka: Shkopin tim s’ta jap… Në Kuvendin shqiptar tashmë është bërë e udhës që të shkëmbehen batuta, ndërsa në fjalimet e deputetëve mos të mungojnë
Studenti: Flamur Noka më kërcënoi se do më rrjepë si cjap (FOTO LAJM) Një student 23­vjeçar ka thënë se është kërcënuar nga deputeti i PD­së, Flamur Noka ditën e sotme. Studenti Ardit Cela i
Kur humbet etika në Kuvend/ "E di që të pëlqen shkopi im, po unë s’ta jap" Përpos rebelimit sot në Kuvend, ka pasur edhe batuta me sfond erotik. Flamur Noka nisi të debatonte me Ramën, i cili ish
Rama fyen opozitën, ndërpritet seanca Seanca e sotme ka qënë mjaft e tensionuar. Gjatë fjalës së tij, Rama ka përmendur deputetin e PD, Flamur Noka dhe Partin
Patozi: Noka u arratis 19 vjeç kurse Rroshi fshehu krimin (VIDEO) Deputeti i Partisë Demokratike Atsrit Patozi ka folur rreth rastit të ish ministrit të Brendshëm Flamur Noka i cili sipa
"Taulantit të Partisë nuk i mungojnë denoncimet dhe dëshmitë" Partia Demokratike është kundërpërgjigjur në kohë reale pas deklaratës së deputetit socalist Taulant Balla, ku i bëri th
Balla: Berisha të ndjekë shembullin e Roshit! Në një prononcim për mediat gjatë mesditës së sotme, nënkryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, i ka bërë ap
Edhe Flamur Noka do të çohet në Prokurori?! Partia Socialiste ka reaguar pasi Prokuroria ka nisur punën për të gjykuar Alvis Roshin për deklarime të rreme në formul
Ja përplasja e fortë mes Nokës dhe Tahirit për përgjimin Flamur Noka është përplasur që në nisje të raportimit me ministrin Tahiri, i cili po dëshmon në komision për pajisjen pë
Noka: Pajisja kushton 800 mijë euro, përgjon edhe kur telefoni është i fikur Sa i takon pajisjes ilegale të përgjimit që përdoret nga policia, nënkryetari i Komisionit të Sigurisë Kombëtare, Flamur
Zbardhet debati në Komisionin e Sigurisë për pajisjen e përgjimit Update-Nën drejtimin e nënkryetarit Flamur Noka, sot është mbledhur Komisioni Parlamentar i Sigurisë Kombëtare. Noka ka
Tahiri, Çako, Llalla dhe Ajazi nuk i shpëtojnë pyetjeve për përgjimet Pas skandalit të përgjimeve të denoncuar nga ish kryeministri Berisha, Tahiri, Llalla dhe Çako do të japin shpjegime. Me
Noka, Ristani, Pollo e Dogjani në Prokurori për armën e Strazimirit Deputetët e Partisë Demokratike Flamur Noka, Arben Ristani, Genc Pollo dhe Asllan Dogjani janë paraqitur në Prokurori pë
Flamur Noka innocent on defamation charges The Supreme Court has declared innocent on defamation charges the Democrat MP, Flamur Noka, who accused former mayor of
Noka sulmon Tahirin: Këlysh i Shullazit Flamur Noka ka sulmuar ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri lidhur me kritikat e këtij të fundit për presidentin Bujar Ni