999 rezultate për

noka

Braçe ofendon Berishën: Boll o "bo..", Noka e qëllon me kartonin e votimeve Nuk kanë fund debatet dhe sherret në Kuvendin e Shqipërisë. Që në nisje të seancës së ditës së sotme në parlament ka
DEKRIMINALIZIMI/ Prokuroria: Flamur Nokës nuk i hiqet mandati, ja arsyet Prokuroria e Përgjithshme nëpërmjet një njoftimi të hapur për median ditën e sotme ka kërkuar heqjen e mandatit të deput
LAJM I FUNDIT/ Prokuroria kërkon heqjen e mandatit të Armando Prengës, shpëton Flamur Noka Prokuroria ditën e sotme i ka kërkuar KQZ-së që t'i ndërpritet mandati deputetit Armando Prenga. Prokuroria e Përgjit
PËRGJIMET/ Polici këndon himnin në komision, irritohen deputetët(VIDEO) Sot është zhvilluar Komisioni Parlamentar Hetimor për çështjen e përgjimit dhe pjesë e saj ka qenë edhe oficeri i polici
Flamur Noka kërcënon me një '97 të dytë (VIDEO) Deputeti demokrat Flamur Noka paralajmëroi dje në Kuvend për një "1997" të dytë, madje edhe më keq se ajo nëse maxhoran
Flamur Noka lëshon “bombën”: 97-ta do t’ju duket lule Deputeti i PD-së, dhe njëkohësisht ish¬-ministri i Brendshëm, Flamur Noka ka paralajmëruar në Kuvend se në rast se preke
BATUTAT/ Noka: As te maja e këpucës nuk më afrohen. S'ka lind ai që ma ndërpret (VIDEO) Gjatë seancës së sotme në Komisionin Hetimor Parlamentar për pajisjen e përgjimit MSI Catcher, ishte thirrur si dëshmita
Komisioni Hetimor për IMSI Catcher/ Çipa: Dëshmova në Prokurori. Noka: Kodi i heshtjes është ai i mafies Në Komisionin Hetimor për IMSI Catcher, ka dëshmuar sot Ardian Çipa. Ai ka deklaruar se për çështjen ka dëshmuar në Prok
PËRGJIMET/ Tahiri: Pyesni Prokurorinë. Noka: Suksese në jetë Debate të forta janë krijuar gjatë paradites së sotme në komisionin hetimor për çështjen e pajisjes IMSI Catcher, futjen
Noka suspended for 10 days after offending Braho The Parliament decided to suspend for ten days, Democrat MP Flamur Noka after offending the head of the Security Commiss
Zbardhet sherri në Komisionin e Sigurisë/Noka-Brahos: Të dhjefsha mu në kryetar që je! Një ditë më parë, mbledhja e Komisionit të Sigurisë Kombëtare, ku po diskutohej buxheti i Ministrisë së Brendshme, degje
PS braktis komisionin e hetimit për pajisjen e përgjimit: "Noka na ka fyer!" Deputetët e PS-së kanë braktisur Komisionin Hetimor për pajisjen e përgjimit "Imsi Catcher", në të cilin ishte thirrur p
Sherr në Komisionin e Sigurisë/ Noka-Brahos:Të dhje*sha mu në kryetar që je (VIDEO) Pas debateve të ashpra që janë shkaktuar në Komisionin e Sigurisë mes deputetit Flamur Noka e ministrit Tahiri, ky i fun
Blushi publikon videon e sherrit Berisha-Rama (VIDEO) Që në nisje të seancës parlamentare te kësaj të enjteje ka pasur mjaft tension mes palëve. Sharjet kanë qënë pjesë e pas
Noka nuk lejon Ramën të flasë: Do flasë Berisha e pastaj ti! (VIDEO) Akuza e kundër-akuza, një situatë e nderë vijon në Kuvend ndërsa deputeti Flamur Noka ka bllokuar foltoren e Parlamentit
"Operacioni i drogës në Rrëshen u dekonspirua, zyrtarë të përfshirë" Deputeti i PD-së, Flamur Noka sërish ka folur për operacionin antidrogë në Rrëshen, ku u zbulua një magazinë droge dhe u
Skandali i përgjimit, Noka: U përgjua edhe Presidenti Komisioni hetimor për përgjimet me pajisjen “IMC Catcher” do të thërrasë për të raportuar si dëshmitarë ministrin e Bren
"Ik ti more mos më çaj trapin o...", Rama: Rrotën e sallamit ta mbajë Jozefina Një ditë më parë, kryeministri Rama pati mjaft përplasje me deputetët e Partisë Demokratike për pranimet në universitete
Fjalor rruge në Kuvend/ Noka-Ramës: Fut një rrotë sallami e mbyll gojën Nga foltorja e Kuvendit, kryeministri Rama i është drejtuar opozitës në sallë lidhur me akuzat për sistemin e pranimeve
Noka: Tahiri të japë dorëheqjen, përgjegjës për kanabizimin e vendit Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka ka shkruar në "Facebook" se shkaku u 5-fishimit të kultivimit të kanabist ës