999 rezultate për

noka

Noka- ministrit gjerman: Ta tregoj unë pse ti s’mund ta kuptosh kauzën e PD-së Pas mesazheve të kryediplomatit gjerman, Sigmar Gabriel për kthimin e opozitës në Kuvend ka ardhur edhe përgjigja e men
Sefer Seferi i jashtëzakonshëm, e nokauton kundërshtarin Sefer Seferi ka shënuar fitoren e 22-të në boksin profesionist. Boksieri shqiptar ka mposhtur me nokaut brazilianin Mar
Shkarkohet nga detyra xhaxhai i Arben Ndokës në Lezhë Ditën e sotme është shkarkuar nga detyra xhaxhai i Arben Nokës, Gjokë Noka, nga detyra si kreu i Këshillit të Qarkut të
Noka publikon foton e pajisjes së dyshimtë të kapur në Rinas (FOTO) Ish-ministri i Brendshëm Flamur Noka shprehet se pajisja e kapur në Rinas është pajisje përgjimi e jo pajisje për të zbu
Kapja e izraelitit me pajisje përgjuese, Noka: Skandal! Ish ministri i Brendshëm, Flamur Noka ka reaguar mbi arrestimin e një shtetasi të huaj të cilit i është gjetur edhe një
Shqiptari merr titullin e kampionit që dikur e mbante Holifild (VIDEO) Erzen Rrustemi është kampion i botës në versionin WBF për peshat e rënda. Boksieri shqiptar e bëri të vetin gjerdanin që
"Jemi lodhur nga Jozefina, Grida, Ristani, Patozi, Bregu, Noka dhe Bode. Jeni kredi të këqija" Një aktiviste e PD-së ka treguar se cilët personazhe nuk rrinë në çadrën e lirisë para Kryeministrisë”. Në një status
Protesta e opozitës, Noka: Do përdorim çdo mjet për rrëzimin e qeverisë Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka nga çadra përballë kryeministrisë ku opozita vazhdon protestën e saj në ditën
Flamur Noka vs. Fabian Topollaj, kjo video po thyen rrjetin (VIDEO) Seancat e mbledhjes në komisionet e Kuvendit apo të Këshillit të Bashkisë së Tiranë janë karakterizuar shpesh nga tensio
Përplasja Noka-Braçe në Kuvend, Tahiri: Me vjen turp që jam deputet i këtij parlamenti Ministri i Brendshëm, Sajmir Tahiri ditën e sotme ishte në Kolonjë në kuadër të nismës “Shqipëria pa armë” ku ka bërë t
Sherri në Kuvend, deputetja e PS-së thumbon Nokën: Armik politik? Ti je armik i qytetërimit Ditën e djeshme deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka u përfshi në një debat të ashpër me deputetin e Partisë socia
Debati i plotë Braçe-Noka, ja çfarë nuk u dëgjua dje gjatë sherrit në Kuvend (VIDEO) Ditën e djeshme séance parlamentare degradoi në sharje dhe fyrje personale e deri në përplasje “fizike” mes deputetit de
Qëlloi Braçen, Byroja përjashton Nokën 10 ditë nga Kuvendi (VIDEO) Pas zënkës së sotme në Parlament ku deputeti demokrat Flamur Noka gjuajti letrën e votimin drejt Braçes, është mbledhur
Ndërpritet për herë të 3-të seanca, Noka futet me forcë në Kuvend (VIDEO) Seanca e sotme plenare në Kuvend është ndërprerë për herë të tretë pasi deputeti i PD Flamur Noka u fut me forcë në Kuv
Sherri në Kuvend, reagon Balla: Vepër e rëndë penale, Noka të dalë nga Kuvendi! Pas pushimit të seancës plenare të kërkuar nga drejtuesja e sencës Valentina Leskaj për shkak të mos pranimit nga ana e
Sherr në Kuvend, Leskaj paralajmëron Nokën se do përdorë Gardën për ta nxjerrë nga Kuvendi Pas debatit të rëndë në parlament ku deputeti demokrat Flamur Noka, qëlloi me kartonin e votimin deputetin socialist Erj
Braçe ofendon Berishën: Boll o "bo..", Noka e qëllon me kartonin e votimeve Nuk kanë fund debatet dhe sherret në Kuvendin e Shqipërisë. Që në nisje të seancës së ditës së sotme në parlament ka
DEKRIMINALIZIMI/ Prokuroria: Flamur Nokës nuk i hiqet mandati, ja arsyet Prokuroria e Përgjithshme nëpërmjet një njoftimi të hapur për median ditën e sotme ka kërkuar heqjen e mandatit të deput
LAJM I FUNDIT/ Prokuroria kërkon heqjen e mandatit të Armando Prengës, shpëton Flamur Noka Prokuroria ditën e sotme i ka kërkuar KQZ-së që t'i ndërpritet mandati deputetit Armando Prenga. Prokuroria e Përgjit
PËRGJIMET/ Polici këndon himnin në komision, irritohen deputetët(VIDEO) Sot është zhvilluar Komisioni Parlamentar Hetimor për çështjen e përgjimit dhe pjesë e saj ka qenë edhe oficeri i polici