999 rezultate për

noka

Momenti i sherrit Rama-Noka: Kam ardhur nga pylli i satëme (VIDEO) Flamur Noka u përjashtua nga seanca e ditës së sotme pas fyerjeve ndaj kryeministrit Rama. Gjatë debatit mes tyre u s
Pamjet e sherrit, si Noka vrapoi drejt Ramës pasi ofendoi Berishën (VIDEO) Demokrati Flamur Noka është kthyer në "ushtarin" e Berishës i cili pas çdo ofendimi që vjen nga kryeministri Edi Rama nd
Ofendoi Ramën në Kuvend, përjashtohet Flamur Noka Pas debatit të nxehtë me kryeministrin Edi Rama, demokrati Flamur Noka është përjashtuar nga salla e Kuvendit. Ky pë
Degjeneron debati në Kuvend, Noka ofendon rëndë Ramën (FOTO LAJM) Seanca në Kuvendin e Shqipërisë ka degjeneruar në të ofendime dhe debate të nxehta mes kryeministrit Edi Rama dhe demokr
"O çun pusho ec aty", plas sherri në komision Komisioni Parlamentar i Sigurisë është përfshirë nga debate të ashpra mes deputetëve Flamur Noka dhe kryetares së komisi
Lingard i jep nokautin Arsenalit (VIDEO) Manchester United ka shënuar golin e tretë në "Emirates Stadium" kundër Arsenalit Është përsëri ai që shënoi golin e
Noka thumbon deputeten e PS: Të doli emri tek Habilajt apo jo ish-zv/ministre? Deputetja Elona Gjebrea është vënë nën "lupën" e akuzave të opozitës pas daljes së emrit të saj në dosjen e famshme të "
Afrikani vendos nokautin më të shpejtë në boks Boksieri afrikano-jugor, Zolani Tete mbajti kurorën e tij të WBO-së në kategorinë ‘bantamweight’ (51-54 kg) me titullin
Danimarka i jep "nokautin" Irlandës, shënojnë edhe golin e tretë (VIDEO) Danimarka ka shënuar edhe golin e tretë kundër Irlandës në "Aviva Stadium" Goli është shënuar nga këmbët e Eriksen q
Ilir Meta në dasmën e ish të dashurës së Getoarit (FOTO LAJM) Çifti Shkumbin Noka dhe Hana Shehu, po martohen në një nga restorantet më luksoze në Prishtinë, e aty po marrinë pjesë e
Plas sherri tek Siguria, Noka i përplas mikrofonin Felajt Vazhdojnë debatet në Komisionin e Sigurisë në Kuvend mesditën e sotme. Demokrati Flamur Noka ka debatuar me kryetare
Noka thumbon Xhafajn: Po ti a do marrësh patentë për skaf? Mbledhja e Komisionit të Integrimit ditën e sotme u shoqërua me debate të ashpra të cilat kaluan në akuza për krimin dhe
2 patenta por pa mjet, Noka zbulon kush e ka skafin e Tahirit Pak ditë më parë në makinën e një biznesmeni 25-vjeçar u kapën 2 patenta leje drejtimi për skaf. Ndaj kësaj ngjarje
Keita mposht me nokaut gjermanin Toni Thes Ferit Keta ka fituar mbrëmjen e sotme, titullin kampion të Gjermanisë në boks, në peshën “Cruiser”, deri në 90.7 kilogra
Demokrati zbulon planin për rrëzimin e qeverisë: S’do djegim Shqipërinë por Ramën Partia Demokratike po organizohet që të nisë atë që ajo e quan revolucionin popullor demokratik me synimin të rrëzojë Ed
Perotti i jep "nokautin" Chelseat, shënon edhe golin e tretë (VIDEO) Roma ka shënuar edhe golin e tretë përballë Chelseat në "Olimpico" Golin e ka shënuar sulmuesi argjentinas Diego Per
Këto ishin fjalët e para të Joshuas pas mbrojtjes së titujve Anthony Joshua ka mbrojtur me sukses dy titujt, IBF dhe WBA për peshat e rënda pasi ka mposhtur Carlos Takam me nokaut t
Noka: Rama po mbron Tahirin pas paktit se s’do t’a fundosë si vetja Mosarrestimi i Saimir Tahirit nga Prokuroria e Krimeve të Rënda ka shkaktuar reagime të forta nga opozita. Ditën e so
Noka thirrje policisë: Arrestoni urgjent Saimir Tahirin! Ish ministri i brendshëm demokrat, Flamur Noka me anë të një statusi në Facebook bën thirrje që policia të vë në pranga
Sharjet në Kuvend, çfarë i tha Rama-Berishës që acaroi keq demokratët Edhe ditën e djeshme punimet në Kuvendin e Shqipërisë janë bllokuar, e shkak për këtë u bë mbyllja e fjalës së ish-kryem