999 rezultate për

noizyn

Në burg, gjykata dënon Noizyn dhe reperin Rigels Rajku i njohur si Noizy është dënuar me dy mijë euro gjobë për incidentin ku ai mbeti i plagosur në qendër të Pri
Nuk flasin prej kohësh, Enca i bën “të keqen” Noizyt Pavarësisht largimit, Enca vazhdon t'a thumbojë Noizy-n. Dy këngëtarët bënë deklarata thumbese për njëri-tjetrin dhe
Enca thumbon Noizyn aty ku s'mban më, shihni çka bërë sot Pavarësisht largimit, Enca vazhdon t'a thumbojë Noizy-n. Dy këngëtarët bënë deklarata thumbese për njëri-tjetrin dhe
Komentuesja ofendon Noizyn, përgjigjia e tij është epike (FOTO LAJM) Ai është një nga reperat më të suksesshëm të momentit. Shpesh reperi i njohur Noizy kthen komente të ndryshme ndjekësve
Enca thumbon Noizyn në mes të koncertit në Tiranë Historia e sherrit të Noizyt me Encën tashmë dihet. Dyshja që dikur erdhën me bashkëpunime e bënë bujë, sot nuk i ka
Dafina flet për herë të parë për depresionin, tregon zënkat me Noizyn dhe Tunën Dafina Zeqiri ka sjell frymë moderne, stil dhe energji pozitive përmes muzikës së saj. Gjithashtu, ka sjell edhe një
Dikur armiq të betuar, komenti i Stresit për Noizyn sapo i la të gjithë pa fjalë Në Instagram ka nisur një risi e re, të cilës nuk i kanë shpëtuar as VIP-at, Një prej tyre është edhe Stresi. Ai q
E ka me Noizyn? Ronela Hajati bën akuzën e rëndë në Instagram Këngëtarja Ronela Hajati ka sulmuar keq të gjithë kolegët që mburren me miliona klikimet në YouTube, në vetëm pak orë pa
Reperi i njohur shqiptar e pranon: Nuk flas më me Noizyn Escobar nuk është i panjohur për publikun shqipetar pasi ai ka qenë një mik i ngushte i Noizyt. Ish miku i Noizyt tek
Oriola “tallet” publikisht me Noizyn, publikon çastin qesharak Modelja shqiptare e shumë komentuar, Oriola Marashi është bërë tashmë pjesë e "OTR" me të cilët po punon për debutimin e
Alban Skënderaj së shpejti bashkëpunim me Noizyn! Para disa ditësh Alban Skënderaj dhe MC Kresha kanë njoftuar se së shpejti do të publikohet bashkëpunimi i tyre më i ri,
Çfarë po bën Oriola me Noizyn në mes të natës? (VIDEO) Modelja shqiptare e shumë komentuar, Oriola Marashi është bërë tashmë pjesë e "OTR" me të cilët po punon për debutimin e
Moderatorja shqiptare rrëfen zënkën me Noizyn: U bë një paçavure Roza Lati tashmë ka disa muaj që drejton "Why Not’" për të cilinka rrëfyer në Thumb edhe debatin që pati me Noizyn. “
E papritur, Emina Cunmulaj falenderon publikisht Noizyn Kënga “Mbretëresha ime” e reperit Noizy u krijua enkas për nënat dhe publikimi i saj u bë në ditën ndërkombëtare të grua
U përfol për lidhjen me Noizyn, Rike Roçi prezanton të dashurin Ish banorja e njohur e Big Brother, një nga më seksit dhe njëkohësisht femrat më të përfolura ka treguar se dikush i ka
Noizyn apo Ledrin? Këngëtarja bën zgjedhjen që nuk pritej E ftuar në "Një kat më lart", Sara Kapo ka rrëfyer se në fakt kë do zgjidhte mes Noizyt dhe Ledrit. “Unë jam rritur
Darkë me Zamir Manen dhe Nazif Destanin, Ermali sfidon publikisht Noizyn (FOTO LAJM) Kënga e fundit e Noizyt ishte një sukses i vërtetë sic në fakt edhe pritej. Por duket se “Gjuha e Kampionit”, ku rep
Zënka e bujshme me Noizyn, Çiljeta mban anën e Encës Ka qenë një nga ndarjet më të bujshme profesionale në botën e showbizit shqiptar: Enca s’është më pjesë e OTR-së dhe as
Fjolla Morina sfidon Noizyn, shikoni çfarë bën (FOTO LAJM) Këngëtarja Fjolla Morina është padyshim njëra ndër këngëtaret më mediatike të showbizit shqiptar. Ajo di gjithnjë të
Oriola Marashi ka disa fjalë për Noizyn (FOTO LAJM) Noizy ka publikur më në fund projektin e ri dhe mjat të përfolur “Gjuha e kampionit”. Edhe kësaj here, teksti i Noizy