999 rezultate për

noizyn

U vra në atentat, Billa ishte mik me Noizyn Hekuran Billa u ekzekutua te Komuna e Parisit në një atentat mafioz vetëm dy ditë më parë. Mësohet se Billa shoqërohe
Stresi "thumbon" Noizyn për albumin e ri? (FOTO LAJM) Noizy sot publikoi albumin e ri. “Epoka”, titullohet albumi që Noizy e lansoi sot, pas paralajmërimit që i kishte bërë k
Është penduar për sherrin me Noizyn? Enca: Kam menduar të pajtohem (FOTO LAJM) Pasi shoqëria e tyre dukej se ishte në momentet më të bukura pas disa bashkëpunimeve që rezultuan hite, sherri mes Noizy
Nuk pritej, pas kaq kohësh të zënë Enca "plas" thumbin për Noizyn (FOTO LAJM) Në muajin shkurt të vitit 2017, Noizy përzuri Encën nga grupi "OTR", pasi këngëtarja nuk e falenderoi në një prej inter
Çfarë po ndodh me Noizyn, pendohet dhe fshin menjëherë foton me 25 kg më pak (FOTO LAJM) Noizy e ka marrë seriozisht stërvitjen! Reperi ka treguar se në mars peshonte plot 105 kg ndërsa tani është 80 kg.
Ju kishte shkuar në mend? Alketa Vejsiu bashkëpunim me Noizyn (VIDEO) Noizy dhe Alketa Vejsiu? Tingëllon shumë çuditshëm një bashkëpunim mes këtyre dy artistëve. Të dy në zhanera komplet
Stresi habit me deklaratën për Noizyn: Ne reperët e kemi zemrën e madhe! Noizy dhe Stresi nuk janë aq armiq sa fansat e tyre i mendojnë. Të paktën kështu është shprehur reperi Stresi. Kohët
Miss Serbisë nuk i ndahet zemra nga Shqipëria: Pasi bëri shqiponjën, argëtohet me Noizyn Ju thotë gjë emri Irina Jovanka! Me siguri nuk e keni harruar! Miss Serbia u kritikua pa masë nga mediat e vendit të
"Çmendet" Fero, nuk la gjë pa thënë publikisht për Noizyn, Unikkatil dhe S4MM (VIDEO) Reperi i njohur Fero është shumë aktiv në rrjete sociale. Ai poston vazhdimisht foto ose video nga më të ndryshmet por k
Olsi Bylyku imiton Noizyn, video do ju bëjë të mbani barkun me dorë (VIDEO) Mbrëmjen që shkoi, stafi i filmit ‘Falco’ që po realizohet nga Bes Kallaku, janë bërë bashkë për të festuar dhe videot n
Noizyn vetëm 4 muajsh nuk e kishit parë asnjëherë (FOTO LAJM) Noizy është kthyer në një ndër reperët më të suksesshëm të momentit, i cili e ka ndarë me të gjithë historinë e veçantë
Dafina Zeqiri bën deklaratën e papritur, e ka për Noizyn apo për Dhurata Dorën? ( FOTO LAJM) Ditë më pare u shkruajt gjatë në media se miqësia midis dy këngëtarëvë të njohur Dafina Zeqiri dhe Noizyt kishte marrë f
Bebe Rexha injoron publikisht Noizyn Noizy sigurisht që dihet se është një reper që preferohet nga shumë vajza. Por ndryshe qenka me Bebe Rexhën. Teksa
Reperi hiqej si single, modelja serbe zbulon lidhjen me Noizyn Pak më parë, Noizy prezantoi para të gjithë ndjekësve "të dashurën: e tij, makinën "Ferrari", e cila sipas reperit është
Shoqe për kokë me Noizyn? Oriolës i del fotoja krah Stresit (FOTO LAJM) Edhe pse u përfol për një sherr mes tyre, Noizy dhe Oriola treguan hapur se ishin prapë miq. Oriola është bërë edhe p
Njihuni me këngëtaren shqiptare që pranon të kalojë një natë me Noizyn (FOTO LAJM) Gjatë një interviste për emisionin Mirage, këngëtarja shqiptare Ana Kabashi është vënë mes një zgjedhjeje të sikletshme.
“Jep mend me 5-vjeçare”, Ndocaj përballet live me Noizyn Muajin e kaluar Noizy tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me një postim në rrjete sociale ku i bënte thirrje studentëve të m
Çfarë ndodhi?! Burri i blogeres botërore ironizon publikisht Noizyn (VIDEO) Blogerja italiane Chiara Ferragni është e njohur në të gjithë botën. Këtë herë ajo ka publikuar një video ku shfaqet
Për herë të parë dhe të fundit, Enca flet fjalë për fjalë për sherrin me Noizyn E ftuar në Klan Kosova, Enca ka folur ndër të tjera mbi konfliktin e bujshëm me Noizy-n. “Ta sqarojmë këtë punë për h
Dy vite më pas, Enca tregon shkakun e vërtetë pse u zu me Noizyn Kanë kaluar gati 2 vjet që nga sherri i Noizyt dhe Encës, një prej sherreve më të bujshme të showbizit që ndodhi krejt p