999 rezultate për

noizy

Noizy pendohet për sherrin me Babastars: Jam fajtor, kërkoj falje! "Unë ndihem me të vërtetë fajtor. Nuk e di a do të më pranohet kjo por kërkoj falje, kjo ka ndodhë, ne jemi të rinj dhe
Në burg, gjykata dënon Noizyn dhe reperin Rigels Rajku i njohur si Noizy është dënuar me dy mijë euro gjobë për incidentin ku ai mbeti i plagosur në qendër të Pri
OTR dhe BabaStars i japin fund "luftës": Jemi vëllezër! (FOTO LAJM) Ish-pjesëtari i Babastars, Albert Krasniqi dhe reperi Noizy ka lënë pas sherrin e bujshëm dhe kanë vendosur të bëjnë pa
Noizy përfundon në gjykatë pas plagosjes së Cozman-it (FOTO LAJM) Beteja në mes dy ‘label’-ëve muzikorë OTR e Babastars e cila nisi më 13 shtator të vitit 2016 para hotelit “Swiss Diamon
Sulltanesha Hyrrem fiksohet pas Noizy-t, këndon e kërcen këngën "Toto" (VIDEO) Meryem Uzerli është bërë e njohur për publikun shqiptar në rolin e ‘Sulltaneshës Hyrrem’ në serialin “Sulltani i Madhëri
Noizy dhe Dafina e kalojnë natën bashkë, kjo foto i tradhtoi (FOTO LAJM) Kohët e fundit po përflitet se Noizy dhe Dafina janë duke punuar për të sjellë për publikun një këngë së bashku. Pos
U zunë e ofenduan keq, Enca publikon video me Noizy-n (FOTO LAJM) Dikur ishin bashkëpunëtorë të ngushtë, por një sherr i ndodhur dy vite më parë bëri që Noizy dhe Enca mos t'i flisnin më
Pajtohet Noizy me Encën? Këngëtarja hedh videon me të Dikur ishin bashkëpunëtorë të ngushtë, por një sherr i ndodhur dy vite më parë bëri që Noizy dhe Enca mos t'i flisnin më
Noizyt i hedhin ilegalisht këngën e re në Youtube (VIDEO) Noizy një ndër reperët shqiptarë më të komentuar për jetën e tij luksoze, por edhe për sherret e shumta pjesë e të cilav
5 këngëtarët shqiptarë që u nominuan në çmimet ndërkomnbëtare Çmimet “daf BAMA Music Awards” janë një shfaqje ndërkombëtare dhe shumëkulturore e muzikës europiane, aziatike dhe afrik
E shau me fjalë të pista, Noizy sjell bashkëpunim me Dafinën (Nëse ju kujtohet konflikti Ledri-Noizy-Dafina, kalo tek paragrafi tjetër) Paçka se të gjithë e mbajmë mend këngën “Na j
Shoku i Noizy-t e quan Encën "derr" e zbulon kush e fshiu këngën nga Youtube Pak ditë më parë nga Youtubi u fshi kënga më e suksesshme e Encës në bashkëpunim me Noizy-n, "Boë Doën". Fillimisht të g
Nuk flasin prej kohësh, Enca i bën “të keqen” Noizyt Pavarësisht largimit, Enca vazhdon t'a thumbojë Noizy-n. Dy këngëtarët bënë deklarata thumbese për njëri-tjetrin dhe
Enca thumbon Noizyn aty ku s'mban më, shihni çka bërë sot Pavarësisht largimit, Enca vazhdon t'a thumbojë Noizy-n. Dy këngëtarët bënë deklarata thumbese për njëri-tjetrin dhe
Noizy bën pjesë të OTR-së një tjetër modele super seksi (FOTO LAJM) Prej kohësh Oriola Marashi është një nga modelet më të zjarrta të OTR. Ajo është parë gjatë gjtihë kohës me grupin e
Komentuesja ofendon Noizyn, përgjigjia e tij është epike (FOTO LAJM) Ai është një nga reperat më të suksesshëm të momentit. Shpesh reperi i njohur Noizy kthen komente të ndryshme ndjekësve
Noizy në telashe? Publikohet fotoja me duart e gjakosura (FOTO LAJM) Noizy një ndër reperët shqiptarë më të komentuar për jetën e tij luksoze, por edhe për sherret e shumta pjesë e të cilav
Enca thumbon Noizyn në mes të koncertit në Tiranë Historia e sherrit të Noizyt me Encën tashmë dihet. Dyshja që dikur erdhën me bashkëpunime e bënë bujë, sot nuk i ka
Noku në Shqipëri, shihni sa është rritur vajza e Noizy-t (FOTO LAJM) Siç dihet tashmë reperi i njohur shqiptar Noizy është baba i një vajze, e cila quhet Leandra. Ai i ka kushtuar asaj edhe
Ka para me thasë, por Noizy nuk është i lumtur Noizy është një nga reperët shqiptarë që numëron numrin më të madh të fansave në rrjetet sociale. Krah suksesit ai ë