999 rezultate për

noizy

Reperat nga Anglia provokojnë grupin e Noizyt: Më e rrezikshmja është Oriola Marashi Repi njihet si një nga zhanerat muzikorë që shpesh herë nxit konflikte midis kolegëve. Ashtu siç ka ndodhur në Amerik
“Oriola Marashin dhe b**hët e Kallashit”, përgjigjet Noizy pas sulmit Grupi "Hellbanianz" kanë publikuar sot këngën e tyre më të re me titull "A je normal" e cila vjen si diss ndaj grupit OT
Pas videos intime, Noizy i bën kërkesën e beftë Dafinës Dy këngëtarët sjellin një histori dashurie në klip, ku herë pas here shfaqen të përqafuar dhe duke u ledhatuar teksa tem
U folën për lidhje, del video me skena intime e Noizyt dhe Dafinës (FOTO & VIDEO) Noizy dhe Dafina Zeqiri kanë qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas thashethemeve se dyshja është në një lidhje.
Dafina Zeqiri shoqërohet me rreperin super të njohur shqiptar pas ndarjes nga i dashuri (FOTO LAJM) Vite më parë Noizy i bëri diss Dafinës duke e akuzuar për afera të shumta në këngën “Na jena OTR” kur Dafina ishte në li
Noizy del në dritaren e furgonit, fëmijët e shkollës shkulin flokët nga gëzimi (VIDEO) Ministria e Arsimit ka futur në kurrikulën shkollore këngëtarin Rigels Rajku i njohur ndryshe edhe emrin e artit "Noizy"
Mustafa Nano: Lërëni Noizy-n në "shenjtërinë" e vet Nga Mustafa Nano* E njihni Noizin? Me siguri, po. Në mos e keni ndjekur, ia keni dëgjuar emrin. Edhe unë ia kam dëgju
Noizy nuk duron më, i thotë Dafinës ta nxjerri Ajo pothuajse çdo ditë zbulon skena nga videoklipi i kësaj kënge, për të cilën nuk ka preferuar ta bëjë të ditur datën e
Noizy dis Encës, kësaj radhe katër lopë (FOTO LAJM) Së fundmi reperi Noizy dhe këngëtarje Enca, kanë kthyer në vëmendjen e ndjekësve të tyre "sherrin" që kanë patur kohë më
Noizy e quan lopë, Enca e krahason me një tjetër kafshë (FOTO LAJM) Noizy dhe Enca kanë rikthyer edhe një herë në vëmendje "sherrin" midis tyre. Së fundmi këngëtarja ka publikuar klipi
E quajti lopë, Enca fëlliq Noizyn në mes të natës (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Enca së fundmi ka publikuar klipin e saj të ri, por jo të gjithë e kanë pëlqyer. Pas kësaj këng
Stresi dhe Noizy në shkolla, Nikolla thotë se po i përdorin fëmijët si kavie laboratori Prej dy ditësh në mediat online dhe rrjetet sociale qarkullojnë foto të teksteve mësimore ku janë përfshirë dy reperat "
Noizy futet edhe në librat shkollorë, fëmijëve iu jepet si shembull (FOTO LAJM) Noizy është një nga reperat më të dashur shqiptarë për të rinjtë. Reperi numëron një shifër të lartë ndjekësish në r
Shok për kokë, Noizy përshëndet nga skena Vis Martinajn (VIDEO) I pushtetshëm, me para, shoqërohet gjithandej me truproja dhe lëviz me armë…ky është pak a shumë panorama që i është bër
Si Noizy, edhe Stresi i del në krahë Vis Martinajt pas masakrës në Bllok (FOTO LAJM) Mbrëmjen e 4 tetorit, Tirana u trondit nga disa të shtëna armësh ku lanë të vdekur një person dhe u plagopsën tre të tje
Palosi rumunin, Noizy shfaqet në krah të Florian Markut Florian Marku arriti të koleksiononte fitoren e radhës ndaj kundërshtarit rumun Vranceanu. Një fitore që u arriti lehtës
Noizy merr dhuratën fantastike: Kush është vajza që po e puth? (VIDEO) Dy ditë më parë Noizy festoi ditëlindjen e tij të 32-të. Noizy mori një dhuratë speciale nga një vajzë misterioze, p
Çfarë i bëri bashkë këtë herë Noizyn dhe Ajola Xoxën? Ashtu sic ishte paralajmëruar edhe më herët reperi i njohur Noizy ka sjellë videoklipin e dytë në regjinë e Ajola Xoxës,
DALIN PAMJET/ Noizy i plagosur dhe i shtrirë në tokë (VIDEO) Një përplasje mes djemve të Babastars dhe OTR solli konfliktin tek hoteli "Swiss Diamond", i cili përfundoi edhe me plag
Noizy pendohet për sherrin me Babastars: Jam fajtor, kërkoj falje! "Unë ndihem me të vërtetë fajtor. Nuk e di a do të më pranohet kjo por kërkoj falje, kjo ka ndodhë, ne jemi të rinj dhe