999 rezultate për

noizy

Noizy bëhet pishman, "lan duart" me një status: Nuk më rr*het.. (FOTO LAJM) Në protestat e studentëve që po mbahen në Tiranë, janë përfshirë edhe personazhet e njohur të ShoWbizit shqiptarë. N
Për një hotel? Noizy reagon sërish dhe mban anën e Ramës (FOTO LAJM) Noizy vijon të ruajë linjën e Ramës dhe maxhorancës në raport me studentët duke theksuar se duhet që të flitet me kryemi
Plas tallavaja, Lek Plepi i përgjigjet Noizy-t: Rama, zot shtëpie i rrjedhur (FOTO LAJM) Me reagimin e djeshëm të Noizy-t kundër studentëve duke i kërkuar që të ulen me Ramën, tashmë çështja e pozicionimeve të
U vu në krah të Ramës, Noizy i del kundër studentëve për një hotel? Reperi shumë i njohur, “Noizy” i kërkoi studentëve protestues që të ulen në tryezën e dialogut me kryeministrin. Kjo
"Duhet me u ul!", Noizy u del kundër studentëve (FOTO LAJM) Shumë pej figurave të shoWbizit shqiptarë janë solidarizuar me protestën e studentëve, por së fundmi disa prej tyre nuk
Çfarë ndodhi?! Burri i blogeres botërore ironizon publikisht Noizyn (VIDEO) Blogerja italiane Chiara Ferragni është e njohur në të gjithë botën. Këtë herë ajo ka publikuar një video ku shfaqet
Nxjerr artilerinë e rëndë, Noizy i përgjigjet Sevenit (VIDEO) Mes Seven Saraqit dhe Noizy-it gjërat duken se nuk janë aspak mirë. Pak më parë, ka qenë Seveni i cili përmes një postim
Noizy inatoset me të gjithë për pamjen e tij: Fu*k everyone... (FOTO LAJM) Noizy është një nga reperat më të suksesshëm në Shqipëri. Ai numëron miliona klikime në të gjitha këngët që ka publi
Noizy i kërkon fshirjen e këngës, reperi e "fëlliq" publikisht (FOTO LAJM) Noizy për momentit është në kulmin e karrierës së tij. Megjithëse së fundmi ka bërë këngë "solo" ose vetëm me pjesta
Dikur bashkëpunonin, Seven dhe Noizy përfundojnë duke u zënë Mes Seven Saraqit dhe Noizy-it gjërat duken se nuk janë aspak mirë. Pak më parë, ka qenë Seveni i cili përmes një postim
Noizy braktis kombëtaren e Shqipërisë, kjo është "dashuria" e tij e re (FOTO LAJM) Reperi Noizy, njihet si një mbështetës i flakët i kombëtares së Shqipërisë. Të paktën në kohë fitoreje e kemi parë s
Noizy i kërkon ndjesë Lek Plepit më pas fshin videon, çfarë ndodhi mbrëmë (FOTO & VIDEO) Noizy është një nga reperat më të mirë të muzikës shqiptare. Edhe pse ai është shumë i dashur nga publiku, shpesh he
Për herë të parë dhe të fundit, Enca flet fjalë për fjalë për sherrin me Noizyn E ftuar në Klan Kosova, Enca ka folur ndër të tjera mbi konfliktin e bujshëm me Noizy-n. “Ta sqarojmë këtë punë për h
Dy vite më pas, Enca tregon shkakun e vërtetë pse u zu me Noizyn Kanë kaluar gati 2 vjet që nga sherri i Noizyt dhe Encës, një prej sherreve më të bujshme të showbizit që ndodhi krejt p
Dafina pjesë e OTR? Këngëtarja nxjerr bllof Noizyn (FOTO LAJM) Në fillim kishin një konflikt të hapur midis tyre, madje nuk mungonin edhe "diss-e" kundrejt njëri tjetrit. Por sot
Dikush e shante si mos më keq, Noizy bën pjesë të OTR këngëtaren Noizy dhe Dafina Zeqiri kanë qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas thashethemeve se dyshja është në një lidhje.
Me baluke dhe askushi, Noizy nxjerr fotografinë kur ishte i ri (FOTO LAJM) Noizy është një nga reperat më të njohur në vend icili paguhet me shuma marramëndëse në çdo koncert që zhvillon. Këng
E quajtën derr, Enca i kthehet keq miqve të Noizyt Don Vidi shkruar në bio-n e profilit të tij “Selfmade” shprehjen që Enca e përdorte ndaj Noizyt për të treguar se ajo is
I ofroi 100 milionë euro për 1 natë, i hidhur "thumbi" që lëshoi miku i Noizyt ndaj Encës (FOTO LAJM) Sherri i bujshëm midis Encës dhe Noizyt u përfol gjatë në mediat rozë dhe vazhdon ende të ketë interes të madh. Edhe
Noizy i përgjigjet "diss-it" të reperave shqiptarë në Angli pasi thumbuan Oriola Marashin (FOTO LAJM) Noizy nuk ka vonuar shumë dhe i është përgjigjur "dissit" të grupit të reperave shqiptarë në Angli "Hellbanizanz". Dy