999 rezultate për

noizy

Reperi hiqej si single, modelja serbe zbulon lidhjen me Noizyn Pak më parë, Noizy prezantoi para të gjithë ndjekësve "të dashurën: e tij, makinën "Ferrari", e cila sipas reperit është
Noizy për këtë festë na hutoi të gjithëve Nëse shumica e VIP-ave zgjodhën të uronin kështu për Shën Valentin, ka nga ata që këtë ditë e presin ndryshe. Pa deklara
Pas sherrit Oriola Marashi i bën një surprizë Noizy-t (FOTO LAJM) Sherri mes Noizyt dhe Oriola Marashit u përfol gjatë në mediat rozë. Por mesa duket ata të dy nuk e kanë mbajtur shu
Noizy-n apo Ledrin? Këngëtarja tregon se me kë do e kalonte natën Ledri Vula është një ndër reperët më të mirë shqiptarë dhe këtë e tregojnë fare mirë shifrat si në rrjetet sociale ashtu
Shoqe për kokë me Noizyn? Oriolës i del fotoja krah Stresit (FOTO LAJM) Edhe pse u përfol për një sherr mes tyre, Noizy dhe Oriola treguan hapur se ishin prapë miq. Oriola është bërë edhe p
Njihuni me këngëtaren shqiptare që pranon të kalojë një natë me Noizyn (FOTO LAJM) Gjatë një interviste për emisionin Mirage, këngëtarja shqiptare Ana Kabashi është vënë mes një zgjedhjeje të sikletshme.
Sherri me Oriolën, Noizy “turpëron” publikisht modelen Oriola Marashi dhe Noizy kanë prishur raportet ditët e fundit, madje nuk e ndiqnin njëri-tjetrin në Instagram. Por, p
"Vazhdon i rritet...", Rike Roçi habit me deklaratën për Noizy-n (FOTO LAJM) Rike Roçi mbetet një nga vajzat më bukuroshe shqiptare dhe ndër më të pëlqyerat e publikut. Modelja dhe ish-banorja
"Mbron Ramën se ka marrë leje për pallat", shpërthen Noizy: S'më rruh*t fare Muajin e kaluar tërhoqi vëmendjen e të gjithëve një postim i Noizyt në rrjete sociale ku i bënte thirrje studentëve se z
"Këngëtar tallavaje", Ndocaj tregon çfarë përfitoi Noizy që doli kundër studentëve Gjatë protestës së studentëve në dhjetor pati akuza dhe replika në rrjetet sociale mes këngëtarit Noizy dhe ish deputeti
Ndocaj: Çfarë përfitoi Noizy që doli kundër studentëve Muajin e kaluar tërhoqi vëmendjen e të gjithëve një postim i Noizyt në rrjete sociale ku i bënte thirrje studentëve se z
“Jep mend me 5-vjeçare”, Ndocaj përballet live me Noizyn Muajin e kaluar Noizy tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me një postim në rrjete sociale ku i bënte thirrje studentëve të m
U zu edhe me Oriolën, “haremi” i të dashurave VIP të Noizyt Ai tashmë prej kohësh është kthyer në një nga reperët më të kërkuar në vend. Me natyren e tij shumeë intriguese dhe
Merr fund mes Noizyt dhe Oriolës, modelja thumbon reperin Miqësia e tyre bëri bujë në rrjete sociale sidomos pasi u tha se modelja supertërheqëse po zëvendësonte Encën në grupin
Pas Encës, Noizy bën sherr edhe me Oriola Marashin (FOTO LAJM) Noizy dhe Oriola Marashi u bënë miq të ngushtë rreth dy vite më parë, pasi Noizy prishi miqësinë me Encën. Në fakt du
Noizy dhe Tayna bashkë? Zbulohet çfarë i lidh Reperja Tayna po fiton suksese të njëpasnjëshme, ku edhe pse numëron pak projekte muzikore, këngët e saj janë kthyer të
Fansat në ethe, Tayna dhe Noizy sjellin “bombën”? Si Noizy, edhe Tayna janë të dy reperë shumë të pëlqyer nga publiku dhe që kanë arritur shumë sukses me këngët e tyre të
"Ma q**t dreqi nonën", Noizy poston një foto për të ftohtin por e fshin menjëherë (FOTO LAJM) Noizy është një ndër reperat më të ndjekur në rrjetin social Instagram. Gjithashtu ai është shumë aktiv në këtë rrj
Rike Roçi rrëfen nëse ka qenë e dashura e Noizyt (FOTO LAJM) Menjëherë kur ajo u bë një nga protagonistet e Big Brother qarkulluan në media disa foto të saj krah reperit Noizy. S
Personazhi i njohur sfidon Noizy-in: Ta kanë shkruar emrin në hale, hajde jep një koncert (VIDEO) Ka shkakatuar mjaft reagime rreshtimi në krah të Ramës i reperit Noizy duke sulmuar protestën e studentëve, e cila sipas