999 rezultate për

noizy

Djalë apo vajzë?! Noizy jep lajmin e papritur (FOTO LAJM) Noizy është një prej reperëve më të dashur nga publiku shqiptar. Ai fitoi zemrat e të rinjve që në daljet e para në publ
Komenti i Noizyt për Era Istrefin, për çfarë e ka fjalën reperi (FOTO LAJM) Era Istrefi njihet për këngët dhe karrierën e suksesshme që prej kohësh ka kaluar përtej kufijve shqipfolës. Ajo është p
Noizy nxjerr muskujt, Çiljeta "ironizon" reperin (FOTO LAJM) Reperi i njohur Noizy ka publikuar në Instagramin e tij, ku ndiqet nga 1.3 milionë njerëz, një foto ku shfaqet duke u la
Noizy "çmend" gocat me muskujt e tij (FOTO LAJM) Noizy duket në formë shumë të mirë fizike. Reperi ka publikuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ai duket n
Pasi publikoi këngën me reperin grek, Noizyt i ndodh e papritura në Greqi (FOTO LAJM) Reperi i njohur Noizy, ka publikuar projektin e ri në bashkëpunim me reperin e famshëm grek, Snik. Kënga mban titullin "
Na pret verë e nxehtë, çfarë po "gatuajnë" Era Istrefi dhe Noizy (VIDEO) Tashmë është bërë zakon që verat në Shqipëri të kalohen duke kërcyer dhe kënduar hitet e reja të këngëtarëve tanë. Pr
Nuk të them gej se gej është Elton John..! Noizy nuk përmbahet ndaj Olti Currit (FOTO LAJM) Një debat virtual ka nisur së fundmi mes reperit, Noizy dhe Olti Currit. Ky sherr me fyerje dhe ofendime nisi pasi O
Noizy bën jetë luksoze duke udhëtuar me avion privat, befason me modelin iPhone 6 (FOTO LAJM) Noizy është një nga reperat më të komentuar përsa i përket jetës luksoze që bën. Të ardhurat nga muzika, apo të ardhura
Noizy i bashkohet nismës së Bashkisë së Tiranës për të ofruar produktet e tij me ulje për studentët Këngëtari i njohur, Rigels Rajku, i njohur edhe me emrin artistik Noizy, i është përgjigjur pozitivisht thirrjes së Bash
"Çmendet" Noizy, merr peng aktorin shqiptar (VIDEO) Noizy është një ndër reperët më të njohur shqiptarë, këngët e të cilit janë kthyer në hite dhe numërojnë miliona klikime
Dafina Zeqiri bën deklaratën e papritur, e ka për Noizyn apo për Dhurata Dorën? ( FOTO LAJM) Ditë më pare u shkruajt gjatë në media se miqësia midis dy këngëtarëvë të njohur Dafina Zeqiri dhe Noizyt kishte marrë f
Premtuan këngë sëbashku, por mes Oriolës e Noizyt plas sherri (FOTO LAJM) Noizy është një nga reperat më të suksesshëm shqiptare, repertori muzikor i të cilit është shumë i gjërë pasi numëron sh
Noizy fluturon nga gëzimi, Rihana mund të ketë dëgjuar emrin e tij (VIDEO) Noizy padyshim që është një nga reperat më të suksesshëm në Shqipëri. Por edhe pse fama e tij është ndërkombëtarizuar
Noizy-t i realizohet ëndrra, Rihana më në fund dëgjon për të (VIDEO) Noizy padyshim që është një nga reperat më të suksesshëm në Shqipëri. Por edhe pse fama e tij është ndërkombëtariz
"Ribashkohen" Noizy dhe Enca? E dimë çfarë menduat (në fakt atë donim) por jo, Enca dhe Noizy janë rikthyer bashkë ama jo në kuptimin e plotë të fjalë
Noizy blen sërish një “bishë” të re prej hekuri Reperi i famshëm, Noizy njihet tashmë për jetën e tij luksoze, pas suksesit të madh që ka hasur në muzikë. "Fiksimi”
“Nuk di si ta shpreh”, çfarë po ndodh mes Oriolës dhe Noizyt? Noizy dhe Oriola Marashi kanë qenë gjithnjë të komentuar për shoqërinë e tyre që nisi 2 vite më parë. Dyshja shihesh
Mbyllet sherri! Oriola shkon pa pyetur tek Noizy (FOTO LAJM) Noizy dhe Oriola Marashi kanë qenë gjithnjë të komentuar për shoqërinë e tyre që nisi 2 vite më parë. Dyshja shihesh
Bebe Rexha injoron publikisht Noizyn Noizy sigurisht që dihet se është një reper që preferohet nga shumë vajza. Por ndryshe qenka me Bebe Rexhën. Teksa
Reperi hiqej si single, modelja serbe zbulon lidhjen me Noizyn Pak më parë, Noizy prezantoi para të gjithë ndjekësve "të dashurën: e tij, makinën "Ferrari", e cila sipas reperit është