999 rezultate për

noizy

Si rrallëherë, Noizy shfaqet duke qarë në skenë! (FOTO LAJM) Reperin Noizy nuk e kemi parë ndonjëherë të përlotur, por gjithmonë ka një herë të parë! Sot ai ka publikuar një foto
Çfarë po ndodh me Noizyn, pendohet dhe fshin menjëherë foton me 25 kg më pak (FOTO LAJM) Noizy e ka marrë seriozisht stërvitjen! Reperi ka treguar se në mars peshonte plot 105 kg ndërsa tani është 80 kg.
As lekët dhe as makinat, Noizy tregon se çfarë e bën vërtetë të lumtur (FOTO LAJM) Kur përmendet emri i reperit të njohur Noyzit, përpos hiteve të suksesshme, na vijnë ndërmend rrobat dhe makinat e shtre
Nuk e paska harruar! Noizy i bën diss reperit që dikur e shante në emision (VIDEO) Noizy është padyshim një ndër reperët më të njohur e të suksesshëm, i cili vazhdon të sjellë hite në tregun muzikor.
"Gjebrea artist i vogël dhe fake", Noizy pendohet dhe fshin postimin (FOTO LAJM) Garat janë gjithnjë të vështira, veçanërisht kur ka konkurencë, dhe pakënaqësi. Kjo ka ndodhur dhe në edicionin e fun
Noizy: Isha me mamin, mbesën dhe motrën shtatzënë nën rrënoja (FOTO LAJM) Reperi shqiptar, Noizy është një nga figurat e njohura të ekranit që asnjëherë nuk është menduar dy herë kur bëhet fjalë
Prej dy ditësh pranë të prekurve nga tërmeti, Noizy denoncon live policin grindavec Këngëtari Noizy në një lidhje direkte për Top Channel, ka thënë se është dhunuar nga forcat e policisë. “Po pastrojmë
"Kam qarë shumë", Noizy 24 orë në shërbim të të prekurve nga tërmeti (VIDEO) Në ndihmë të qytetarëve të prekur nga tërmeti kanë ardhur në ndihmë edhe emra shumë të njohur të ekranit shqiptar. Nj
Habit reperi shqiptar, mbi gërmadha duke shpëtuar njerëzit në Durrës (VIDEO) Ditën e sotme shqiptarët janë tronditur nga tërmeti me epiqëndër në Durrës i cili deri në këto momente ka marrë 21 jetë
I veshur me kollare dhe jelek, Noizy poston foto nga gjimnazi (FOTO LAJM) Noizy është një ndër reparat e parë në Shqipëri dhe ende sot vazhdon të mbajë lart karrierën e tij me hite të pavdekshme
Ju kishte shkuar në mend? Alketa Vejsiu bashkëpunim me Noizyn (VIDEO) Noizy dhe Alketa Vejsiu? Tingëllon shumë çuditshëm një bashkëpunim mes këtyre dy artistëve. Të dy në zhanera komplet
Më në fund! Publikohet traileri i filmit gjerman dhe zbulohet roli i Noizy-t (VIDEO) Prej disa vitesh Noizy ka njoftuar fansat e tij se është duke punuar për një rol në një film gjerman. Ai ka zbuluar s
I ra nga Kina, por Noizy sapo zbuloi si i ka punët me Mozzik (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme reperi i njohur Mozzik këngën e tij më të re, të titulluar ‘Dhelpër dinake’. Ndonëse ky projekt i ri
Ia bënë të gjitha të dashura, cili është "haremi" i të shkuarës së Noizyt? Ai tashmë prej kohësh është kthyer në një nga reperët më të kërkuar në vend. Me natyren e tij shumeë intriguese dhe
"Dhëmbë kalbura": Noizy e ofendoi, reagon ashpër Dasara Karaiskaj (FOTO LAJM) Ditën e sotme Noizy e nisi ditën me disa postime që i drejtoheshin moderatores Dasara Karaiskajt. Reperi publikoi në Ins
"Kush është kjo dhëmbë kalbura!" Noizy ofendon dhe tallet keq me gazetaren shqiptare (FOTO LAJM) Noizy i ka hapur rrugë një tjetër sherri në publik me moderatoren dhe gazetaren e njohur Dasara Karaiskaj. Ka qenë re
Noizy e tha troç: Kaq lekë kam në xhep (FOTO LAJM) Noizy është padyshim një nga reperët më të suksesshëm në tregun muzikor shqiptare dhe këngët e tij kthehen hite duke u d
Merr fund lufta mes reperëve shqiptarë? Stresi: Noizy është më i miri (FOTO LAJM) Në Shqipëri ka një tendencë që të ketë një 'luftë' mes reperëve të cilët i dedikojnë 'disse' të shumta njëri-tjetrit. Dh
Stresi habit me deklaratën për Noizyn: Ne reperët e kemi zemrën e madhe! Noizy dhe Stresi nuk janë aq armiq sa fansat e tyre i mendojnë. Të paktën kështu është shprehur reperi Stresi. Kohët
Miliona euro në garazh, i njihni “bishat” e Noizyt? (FOTO LAJM) Reperi i famshëm shqiptar, Noizy, është i njohur për jetën luksoze që ai bën, por mbi të gjitha për makinat luksoze që a