999 rezultate për

noizy

Do të largohet nga vendi, Noizy u kërkon fansave mbështetjen për diçka (FOTO LAJM) Pas shumë hiteve të publikuara këtë verë, Noizy ka nxjerrë dje një tjetër këngë të titulluar “Expensive Touch” në bashkë
Ish banorja e "Big Brother" protagoniste në klipin e fundit të Noizy (VIDEO) Noizy prezantoi vetëm pak minuta më parë projektin e tij më të fundit "Digital Love". Klipi është xhiruar në vende pë
Noizy publikon klipin e ri, i xhiruar në majë të stadiumit Air Albania (VIDEO) Në këtë "lum" këngësh dhe bashkëpunimesh verore, Noizy patjetër që do të ishte pjesë. Reperi ka publikuar pak më parë
Lala zbërthen njohjen e Noizy-t me Billën: Ishte në varrimin e tij Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar për "Opinion" se ka pasur takime me Billën duke sqaruar se víktima kishte miq edhe me
U vra në atentat, Billa ishte mik me Noizyn Hekuran Billa u ekzekutua te Komuna e Parisit në një atentat mafioz vetëm dy ditë më parë. Mësohet se Billa shoqërohe
Noizy dhe MatoLale publikojnë hitin e ri veror (VIDEO) Noizy qe një kohë të gjatë ka paralajmëruar se është duke punuar në disa projekte të reja muzikore. Kështu, përmes nj
Enca dhe Noizy i janë rikthyer miqësis bashkë? Veprimi i papritur i këngëtares (FOTO LAJM) Pasi shoqëria e tyre dukej se ishte në momentet më të bukura pas disa bashkëpunimeve që rezultuan hite, sherri mes Noizy
Noizy: Gjërat e para që do i mësoj fëmijës tim të dytë Jemi mësuar ta shohim nëpër koncerte përballë shumë njerëzve, por kurrë përballë një paneli me fëmijë të vegjël. Bëhet f
Si kurrë më parë! Noizy tregon si e përbuznin moshatarët e tij në Angli: Nuk e harroj kurrë! Noizy është i ftuari i parë mbrëmjen e sotme në emisionin "Në Kurthin e Piter Pan" në Tv Klan. Përballë fëmijëve Noiz
Noizy e quajti dhëmbë-kalbur, Dasara flet për sherrin e bujshëm me reperin Dasara Karaiskaj, e intervistuar nga Ronaldo Sharka për “Mes Yjesh” në Ora News, ka folur për sherrin e bujshëm me reper
Stine dhe Noizy do të sjellin papritur një bashkëpunim dhe i dedikohet dashurisë (VIDEO) Reperi i njohur Noizy do të vijë së shpejti me një projekt të ri muzikor. Kënga është një bashkëpunim me Stinen dhe tema
Stresi "thumbon" Noizyn për albumin e ri? (FOTO LAJM) Noizy sot publikoi albumin e ri. “Epoka”, titullohet albumi që Noizy e lansoi sot, pas paralajmërimit që i kishte bërë k
Është penduar për sherrin me Noizyn? Enca: Kam menduar të pajtohem (FOTO LAJM) Pasi shoqëria e tyre dukej se ishte në momentet më të bukura pas disa bashkëpunimeve që rezultuan hite, sherri mes Noizy
Nuk pritej, pas kaq kohësh të zënë Enca "plas" thumbin për Noizyn (FOTO LAJM) Në muajin shkurt të vitit 2017, Noizy përzuri Encën nga grupi "OTR", pasi këngëtarja nuk e falenderoi në një prej inter
Noizy jep lajmin e ëmbël: Është djalë (FOTO LAJM) Me shumë mundësi të gjithë e njihni mbesën e vogël të Noizyt, pasi reperi publikon shumë shpesh momente me vajzën e motr
Noizy bën veprimin e paparë kur sigurimi tenton t'i prekë fansin e tij (VIDEO) Noizy është padyshim një ndër reperët më të njohur në Shqipëri dhe më aktive me koncerte e hite të njëpasnjëshme. Du
I hodhi benzinë zjarrit! Noizy thumbon Stresin (FOTO LAJM) Menduam se “lufta” mes dy reperëve, Noizy dhe Stresi, kishte përfunduar dhe marrëdhëniet e dy djemve ishin qetësuar, mir
Noizy pranon se është i dashuruar: E thjeshtë, si mamaja dhe motra ime (FOTO LAJM) Reperi i njohur Noizy është padyshim një ndër reperët më të suksesshëm të showbizit shqiptar. Këngët e tij kthehen në hi
Noizy lë pas artistet e tjerë shqiptarë, i pari që arrin këtë sukses (FOTO LAJM) Noizy është ndër artistët më të suksesshëm shqiptarë. Në karrierën e tij muzikore ai ka realizuar disa albume dhe kën
Sherri i bujshëm Ermal-Besi, reagimi epik i Noizyt (FOTO LAJM) Fundviti i ka gjetur dy aktorët më të njohur shqiptar të përfshirë në "sherr" më njëri tjetrin. Njëri hidh e tjetri p