E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

njohura

Sarandë, gjendet i masakruar një 86 vjeçar Një 86 vjeçar nga Saranda është gjetur i masakruar poshtë krevatit në shtëpinë e tij. Baba i 6 fëmijëve, i identifiku
Aksident në Ferizaj, një i vdekur dhe pesë të lënduar Një person humbi jetën dhe pesë të tjerë u lënduan rëndë e lehtë në një aksident trafiku të hënën pasdite, në rrugën “Gu
Helmimet e nxenesve ne Fushe-Kosove, shkaqet e panjohura Ende nuk dihen shkaqet e helmimit të 123 nxënësve të dy shkollave në komunën e Fushë-
Perfundon autopsia e Jackson, nuk behen te njohura rezultatet Mjekët ligjorë kanë përfunduar raportin për autopsinë e trupit të mbretit të muz
Bisedimet konsultative ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit - pa lëvizje nga pozicionet e njohura Kryenegociatori ndёrkombёtar pёr statusin e Kosovёs, Marti Ahtisari tha se nuk dёshiron ta
Të panjohurat nga jeta afër Rugovës Elez Nikçi, ish- truproja e parë i ish- Presidentit Ibrahim Rugova, shpjegon pse policia ka marrë nën kontroll ish- Rez
Të panjohurat nga jeta afër Rugovës Elez Nikçi, ish- truproja e parë i ish- Presidentit Ibrahim Rugova, shpjegon pse policia ka marrë nën kontroll ish- Rez