999 rezultate për

njohura

Olti Curri, si pasha mes Ilda Bejlerit dhe Olta Gixharit (FOTO LAJM) Olti Curri po kalon pushime mjaft të bukura dhe të këndshme në jug të Shqipërisë në praninë të dy bukurosheve të njohura
Kosovarët shpenzojnë miliona euro në spitalet e panjohura të Maqedonisë Nga Berat Buzhala - Një ditë në qendrën spitalore maqedonase Sistina/Acibadem. Natën punojmë për ta zhdukur Maqedoninë n
Ronaldo i vjedh te dashurën Xhemailit (FOTO GALERI) Pasi u nda nga Irina Shajk, mediat spanjolle dhe italiane bëjnë me dije se ylli portugez Kristiano Ronaldo ka krijuar nj
Ja cilët janë 7 mrekullitë e botës më pak të njohura (FOTO LAJM) Ekzistojnë disa ndërtime të cilat ndër vite kanë ngelur në heshtje dhe nuk njihen nga ne. Më poshtë janë listuar disa ng
10 destinacionet më të panjohura turistike (FOTO LAJM) Koha për pushuime sa vvjen dhe bëhet më e afërt për këtë është e rëndësishme që ju të mendoni mirë dhe të vendosni desti
Top lista me modelet më të mira ndër vite (FOTO LAJM) Modelingu ndër vite ka pasur një rëndësi të veçantë dhe kjo për një arsye ose një tjetër ka bërë që nga kjo fushë të dal
Ja bizhutë më të njohura fatsjellëse (FOTO LAJM) Bizhutë shpesh njihen dhe si simbole të cilët në bazë të fotrmës dhe stilit që ato kanë njihen dhe si fastsjellëse. Këto
Shih Indinë e kujto Tiranën (VIDEO) Trafik i ngarkuar, mungesë semaforësh dhe sinjalistike, një rrëmujë absolute por që sërish askush nuk ngelet pa kaluar.
Bukuroshja kolumbiane që bën tifo për Mourinhon (FOTO LAJM) Modelja e famshme kolumbiane Sandra Valencia është një tifoze e flaktë e Chelsea-t dhe e Jose Mourinhos në veçanti. Në n
7 gënjeshtrat më të njohura të femrave (FOTO LAJM) Në një lidhje, nuk janë vetëm meshkujt ata që gënjejnë. Ndodh shpeshherë që për të shmangur debatet, njëra palë gënjen p
12 fakte të panjohura për xhinset (FOTO LAJM) Rrobat e prodhuara nga xhinsi janë më të shiturat në të gjithë historinë njerëzore. Xhinset u bënë popullore sidomos
Rrahje masive në Vushtri Për shkaqe të panjohura, disa persona janë përleshur me njëri-tjetrin në Vushtri. Në fshatin Bequk të Vushtrisë janë
Dhjetë vendet më mikpritëse në botë (FOTO-LAJM) Nga Kina në Australi, nga Amerika në Afrikë dhe duke mbërritur në Evropë, “Mother Nature Network” ka renditur 10 vendet
Familja Ramosaj pushton skenën Beatrix Ramosaj, përmes një postimi që ka bërë në faqen e saj zyrtare në "Twitter", ka bërë me dije se do të jetë aktive
Rhian Sugden, bukuroshja që refuzoi CR7-ën (FOTO LAJM) Rhian Sugden është një britanike e vërtetë. Dhe kjo jo vetëm për karakterin që i karakterizon të gjithë ban orët e ishul
Bayern-City nën flamurin shqiptar Nuk ka asgjë për tu çuditur. Bëhet fjalë për një pankartë të madhe, ku tifozeria shqiptare e Bayern Munchen do të ngrejë
Raporti tronditës: 30 mijë pengjet e panjohura Mendohet se nga viti 2007 janë rrëmbyer rreth 30 mijë persona dhe janë dërguar në Sinai, në shkretëtirë në Egjipt, ku j
Vipat mbi biçikleta të padukshme (FOTO LAJM) Prej disa vitesh ka nga ato që zbaviten duke bërë të zhduken rrotat dhe shalat e divëve "çiklistë". Këto të fundit, pa e
Eliza Dushku në Top 10 femrat me këmbët më të bukura (FOTO LAJM) Në botë ekziston edhe një ‘konkurs’ i cili zgjedh femrat me këmbët më të bukura. Dikur këngëtarja Tina Turner diskutohej
Shokuese, nxënësi rreth mësuesin (VIDEO) Gjendja në shkolla vazhdon të jetë e rëndë sa i përket sjelljes dhe diciplinës. Kësaj radhe një video skandal tjetër shp