999 rezultate për

njohura

15 legjendat e disa prej klubeve të njohura (FOTO LAJM) Kapiten, lider, legjendë. Fjalë të cilat mund të përdoren vetëm për lider, lojtarë të cilët janë të rrallë të gjenden.
11 personazhe të “The Simpson” që ngjajnë me ikonat e futbollit (FOTO LAJM) Të gjithë mund t'ju ketë ndodhur që ta keni ndjekur ndonjëherë serialin e famshëm "The Simpson", dhe ndoshta mund të ke
Xhansu dhe Hazall, mike të ngushta jashtë serialit (FOTO LAJM) Kush do ta mendonte që armiqësinë që kishin gjatë serialit, do ta linin gjatë sheshit të xhirimeve. I referohemi dy
Nick Jonas gjendet midis dy aktoreve të njohura, a po del me të dyja? (FOTO LAJM) “US Weekly”, ka raportuar se gjatë festës në Super Bowl të shtunën, Kate Hudson dhe Nick Jonas janë parë duke u puthur s
4 klube të njohura rrezikojnë nga Fair Play FInanciar 4 klube të njohura europiane rrezikojnë sanksione të rënda nga ana e UEFA-s pasi nuk kanë arritur të respektojnë normat
Tarashaj drejt transferimit në Premier League Sulmuesi i ekipit zviceran Grasshopper ka pasur një vit të jashtëzakonshëm dhe kjo ka bërë që Everton ta kërkojë në merk
10 ekipet më të ndjekura në Twitter (FOTO LAJM) Çdo skuadër, madje edhe ato më të voglat, kanë një account në Twitter, ku postojnë informacionet e fundit nga skuadra, p
10 çiftet më të njohura në futboll (FOTO LAJM) Ata janë padyshim çiftet më të përfolura nga në botë sa u përket atyre që kanë lidhje me botën e sportit. Nga Matri, te
Ja cilët janë disa nga detajet e panjohura të Rusisë (FOTO LAJM) Rusia është një ndër shtetet e njohur për veçantinë që e karakterizon. Njerëzit e Rusisë e jetojnë jetën shumë më ndrysh
Vetitë e panjohura të pastës së dhëmbëve Pasta e dhëmbëve rezulton se është një produkt që ka një ndikim të rëndësishëm në heqjen e njollave në fytyrë. Sipas stu
10 bukuroshet e yjeve të NBA (FOTO LAJM) Jo vetëm futbollistët njihen për lidhjet e tyre me femra të bukura dhe seksi. Në foto në lart do të gjeni disa nga femra
Bobo Vieri prezanton "bombën" e re (FOTO LAJM) Ish-sulmuesi i Interit, Christian Vieri, njihet për lidhjet që ka me modele të njohura. Së fundit ai është parë në krahë
Personazhet e famshëm që bëjnë tifo për Realin ... ose Barçën (FOTO LAJM) Fama e Barcelonës dhe realit është e madhe në të gjithë botën. Dy skuadrat e mëdha spanjolle kanë bërë për vete edhe yje
Takimi rastësor i të panjohurave që duken si identike (VIDEO) Dy student në Bremen të Gjermanisë, janë takuar rastësisht dhe veçantia e këtij takimi ishte se ato thuajse ishin identi
Media zvicerane: Figura të njohura serbe duan të njohin Kosovën Deklarata e kreut të Akademisë Serbe, Vladimir Kostiç dhe nënshkrimi i dhjetërave figurave të njohura serbe në mbështetj
Ja yjet që mungojnë te këto 12 Kombëtare (FOTO LAJM) Ekipet Kombëtare kujdesen që gjithmonë të afrojnë lojtarët më në formë me origjinë nga vendi i tyre, por në disa raste m
Tezat e panjohura të Skëndërbeut. A nuk ishte dibran? Historianët kanë lënë jashtë vëmendjes studimet e Nolit e Athanas Gegës për origjinën e Heroit Kombëtar. Ja lajthitje
Ahmeti: BDI fituese absolute e zgjedhjeve te ardhshme Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka pritur sot edhe Ambasadoren re të misionit të OSBE në Maqed
“Shkupi 2014”, plas gallata në Facebook Projekti “Shkupi 2014” që po bëhet realitet në kryeqytet, është tepër i diskutueshëm. Kjo, më tepër me atë se në këtë
Ja kush janë dy ekipet e njohura që kërkojnë Lilën Mbrojtësi shqiptar, Andi Lila ende nuk e ka gjetur klube e ri, por duket se gjërat po shkojnë në drejtimin e duhur për t