999 rezultate për

njohura

Shprehjet më të njohura nga "Game Of Thrones" Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuar në të gji
Bizneset që nuk e keni ditur se i kanë VIP-at shqiptarë (FOTO LAJM) Falë famës dhe emrit që ata zotërojnë, këngëtarë, moderatorë dhe aktorë të njohur në Shqipëri, kanë hapur biznesin e tyr
Fakte të panjohura dhe të frikshme për shërbimin sekret! (FOTO LAJM) Shërbimi Sekret i Shteteve të Bashkuara është i mbuluar me mister dhe mite. Kush janë këta njerëz të rreptë në kostu
Vritet një person në Prishtinë Një person është vrarë dhe dy të tjerë janë plagosur në fshatin Sharban të Prishtinës. Burimet e Indeksonline kanë th
5 vendet më misterioze në botë që ende janë të panjohura për turistët (FOTO LAJM) A i mungojnë jetës tuaj trillime të reja dhe ngjyra ekzotike? A jeni në kërkim të një adrenaline? Ne ju paraqesim
Tian 5 muajsh, këngëtaret e njohura shqiptare çmenden për djalin e Tunës (FOTO LAJM) Djali i këngëtares dhe instrumentistit Patris Berisha është rritur shumë nga koha e fotove të para kur sapo ishte lindur
Shprehjet më të njohura nga "Game Of Thrones" Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuar në të gji
Bleona shfaqet sërish pranë figurave të njohura botërore (FOTO LAJM) Bleona pranë figurave të njophura botërore tashmë më nuk është një risi. Shpeshherë këngëtarja na ka treguar se ka mi
Armina Mevlani rrëfen shifrën që merr nga Instagrami (FOTO LAJM) Armina Mevlani është nga vajzat më të njohura dhe më të diskutuara të showbizit shqiptar. Armina ka një blog personal
Si hidhet përsëri në qarkullim vaji i përdorur në restorante dhe Fast-Food-e Një fakt mjaft alarmant është denoncuar sot nga një qytetar. Ai thotë se ka dijeni se për disa kompani që kontaktojn
Tragjikomedi, ja çfarë i shkakton aksidentet në Shqipëri (FOTO LAJM) Çdo ditë aksidente të shumta po ndodhin në të gjithë Shqipërinë. Pas ngjarjeve të tilla të cilat në shumicën e raste
LIVE/ Kush do ta fitojë Super Kupën? Shkupi sot do të jetë në fokusin e vëmendjes jo vetëm të opinionit evropian por edhe të atij botëror. Kryeqyteti i R
Aksident i rëndë në Strazhë, lëndohen pesë persona Në aksidentin që ka ndodhur sot rreth orës 13:30 minuta, në rrugën Gostivar-Kërçovë,më saktësisht në Strazhë, janë lëndu
10 fakte të panjohura për Jackie Chan Jackie Chan, i lindur më 7 prill 1954 në Central and Western District në Hong Kong, është një aktor i famshëm i filmave
3 llojet më të panjohura të kancerit që as që e mendoni se mund të ekzistojnë Kanceri! Një ndër emrat që nuk do të donit të lexonit apo shqiptonit kurrë, një prej sëmundjeve vdekjeprurëse që po merr
Rama nuk ndalet, pas dy gishtave i merr Bashës dy figurat e njohura të PD-së Kryeministri Edi Rama pas marrjes së “dy gishtave” PD-së të cilat rezultuan shumë fatsjellëse më 25 qershor, ka nisur “g
11 bebe që janë sozitë e personazheve të famshëm Ndoshta duket vërtet e cuditshme dhe deri diku e frikshme por ka disa bebe në këtë botë që i ngjajnë shumë disa nga fgu
Sa kilometra ecën makina pas dritës së kuqe? Zbuloni listën me markat më të njohura Të gjithë mund ta kenë fobi kur shohin që ndizet llamba e kuqe apo spiune, e cila tregon se karburantit tuaj po i vjen f
Kush është bashkëshorti i Manjola Nallbanit? Bashkëshorti i këngëtares Manjola Nallbani quhet Sokol Tona dhe është gjyqtar në Tiranë. Ata janë prindër të dy va
Logot e kompanive të njohura që nuk ua kemi ditur kuptimin (FOTO LAJM) Markat tona të preferuara teknologjike kanë të gjitha logot e tyre identifikuese. Dhe jo pa qëllim pasi disa nga log