999 rezultate për

njohura

Tentuan t'a vrisnin 5 herë, fakte të panjohura për Fatos Nanon Fatos Nano është një ndër politikanët më me influencë në Shqipëri. Pavarësisht se ai është tërhequr prej vitesh nga poli
Shprehjet më të njohura nga "Game Of Thrones" Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuar në të gji
Grimieri i Kim Kardashian ka një pyetje për të gjithë shqiptarët (FOTO LAJM) Mario Dedivanovic është grimieri personal i se famshmes Kim Kardashian. Mario punon nderkohë edhe me personazhe te t
Figurat e njohura të ekranit rikthehen në Dancing With The Stars “Dancing With The Stars” pritet të nisë së shpejti dhe tashmë juria është vendosur. Tre figura të njohura dhe shumë t
Këto janë femrat e njohura shqiptare që duket se i kanë hapur sfidë viteve! (FOTO LAJM) Shumë nga femrat e ekranit shqiptar, veç bukurisë dhe talentit që zotërojnë shquhen edhe për stilin e veçantë në të vesh
Dua Lipa nuk është aq e pafajshme, mësoni 10 fakte të panjohura për të Padyshim që Dua këtë vit mori një hoc magjepsës he pushtoi skenat britanike. Poshtë do të gjeni disa fakte që jo të
Armina Mevlani del bllof me çizmet 2 mijë euroshe (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një ndër blogeret më të njohura në Shqipëri. Më shumë se për "blogere" ajo njihet për lidhjen e
10 fakte të panjohura për Jackie Chan Jackie Chan, i lindur më 7 prill 1954 në Central and Western District në Hong Kong, është një aktor i famshëm i filmave
Angelina Jolie shkëlqen në ceremoninë e çmimeve “BAFTA” Në ceremoninë e çmimeve BAFTA të pranishme ishin artiste të njohura, të cilat shkëlqyen gjatë parakalimit në tapetin e k
Katimerini: Negociatat hyjnë në ujëra të panjohura Para përfundimit të muajit Parlamenti grek do ta ratifikojë fazën e dytë të Marrëveshjes për stabilizim dhe asocim të Ma
Si dukeshin produktet e njohura në botë kur u shfaqën për herë të parë (FOTO LAJM) Sot vështirë që mund të gjeni një njeri që nuk ka parë asnjëherë pajisje të Apple apo Samsung. Sidoqoftë, këto marka
Rikthehet moda e viteve '80, si të kombinoni këpucët me takë të ulët Shtëpitë më të mëdha të modës si Chanel, Dior ,Hermès, Givenchy etj kanë rikthyer pas afro 40 vitesh këpucët me takë të
Këngëtarja shqiptare shfaqet pa grim, duket aq bukur (FOTO LAJM) Në ditët e sotme është bërë e vështirë të shikosh qoftë edhe një vajzë të zakonshme pa grim, jo më të shikosh vajza të n
Jo vetëm tek Arditi, dy modelet e njohura shokojnë me këtë foto (FOTO LAJM) Taylor Hill dhe Bella Hadid janë modelet më në zë tani, por një foto e tyre e publikuar sëfundmi ka shkaktuar mjaft deba
Eni Çobani rrëfen sekretin: Kjo është lidhja ime me dy këngëtaret e njohura Juristja Eni Çobani, ka publikuar në rrjetet socila një fotografi ku në krah të saj shfaqen dy këngëtaret e njohura.
Shpikjet e pabesueshme me të cilat mburret Japonia (FOTO LAJM) Çfarë mendon kur ju permëndin Japoninë? Është një vend i kontrasteve, ku në cdo moment avancojnë teknologjitë. Japon
Detajet e panjohura: Si tentuan amerikanët të arrestojnë Radovan Karaxhiçin me një kostum gorille Detaje të panjohura mbi përpjekjet e amerikanëve për të arrestuar Radovan Karaxhiçin në Bosnjë. Nga Enver Robelli
Nuk mjaftonte vrasja, Enver Hoxha i fshinte edhe nga fotot figurat e njohura të historisë Një ndër format e kontrollimit të figurave të rëndësishme në kohën e diktaturës ishte dhe fshirja e tyre nga çdo dokumen
Ndërron jetë këngëtarja e njohur nga Gostivari Pas një sëmundje të rëndë sot ka ndërruar jetë njëra ndër këngëtaret më të njohura të muzikës folklorike dhe popullore n
Shprehjet më të njohura nga "Game Of Thrones" Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuar në të gji