999 rezultate për

njohura

Dy futbollistët e skuadrave të njohura rrezikojnë 5 vite burg Një natë më parë, dy lojtarët rus, Alecandr Kokorin i Zenit dhe Pavel Mamaev i Krasnodarit u paraqitën në një prej komis
Në odën e Drenicës figura të njohura kuvenduan mbrëmjen e kaluar Në konakun e kryetarit të Veteranëve të UÇK-së, Hysni Gucati mbrëmë janë mbledhur veteranë të luftës. Një grup i raps
Kur Vali Corleone dhe Milaim Zeka dalin nga një person (VIDEO) Naser Rafuna shumë herë e ka dëshmuar se pse është një nga aktorët më të pëlqyer në Kosovë. Një nga armët e tij më të
Pronari i Fast Food-eve të njohura, kush është biznesmeni që u rrah mbrëmë në Tiranë Një biznesmen i njohur në Tiranë është dhunuar mbrëmjen e djeshme nga persona ende të paidentifikuar. Ngjarja ka ndo
Një tjetër sukses për Erën, nominohet për çmimet e njohura Ende nuk është mbyllur 2018-a, por mund të themi me plot gojën se ishte një vit jashtëzakonisht i suksesshëm për Era Ist
Perandorë të çmendur dhe tmerre lufte, 6 histori të panjohura nga e kaluara E kaluara nuk është gjithnjë sic shkruhet në libra ose sic njerëzit thonë se ka qenë. Përkundrazi ka shumë anë të saj
I mbajnë fshehur, këta janë bashkëshortët e VIP-eve shqiptare ( FOTO LAJM) Fytyrat e njohura të showbizit shpeshherë preferojnë që ti lënë në hije familjarët e tyre në mënyrë që të shijojnë atë p
Super operacioni në Shkodër, kush janë "bosat" e familjeve të njohura që u arrestuan Ditën e djeshme Policia e Shtetit zbarkoi furishëm në Shkodër duke blindur qytetin me forca speciale. Ky operacion er
Vajzat e njohura shqiptare që kanë sozinë e tyre në Hollywood (FOTO LAJM) Vajzat shqiptare shquhen per bukurine e tyre dhe karakteristikat mesdhetare, por ama në botë atyre i është gjetur shpesh
E dashura e Neymar mahnit Venecian, kështu dukej në tapetin e kuq Në Venecia të Italisë po mbahet edicioni i 75-të i Festivalit të Filmit ku figura të njohura nga të gjitha fushat zbresi
Bllokohen hotele të njohura në Tiranë, Durrës e Sarandë Strukturat e Hetimit Tatimor njofton se gjatë kontrolleve në terren janë konstatuar tatimpagues, të cilët ushtrojnë akti
Tmerruan botën, 50 fakte të panjohura mbi UFO-t 1. UFO-t janë inicialet e fjalëve në anglisht Unidentified Flying Object që do të thotë në shqip“ objekt fluturues i pai
E rrallë, zbulohen botimet e panjohura të Fan Nolit Pesë botime të shqipëruara nga Fan Noli janë gjetur në Amerikë nga studiuesi i historisë Niko Kotherja. Botimet e 5 p
E panjohura e Fatos Nanos: Braktisi takimin e rendësishëm në SHBA për të shkuar në kazino Mustafa Nano ka rrëfyer sot se si e ka njohur për herë të parë ish-kryeministrin, Fatos Nano, gjatë një tranziti në Vjen
Nga bllokmen në liberalist, 50 fakte të panjohura nga jeta e Fatos Nanos (FOTO LAJM) Që nga fëmijëria, pjesëmarrja në politikë, arrestimi, qëndrimi në burg, pafajësia, divorci, martesa e dytë me Xhoanën e
Kjo vogëlushe është sot një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri (FOTO LAJM) Vajza e bukur në foton e mësipërme është moderatorja shumë e njohur Jonida Shehu. "Duke u rritur përditë. Këtu 1 vjeç
50 fakte të panjohura nga jeta e Fatos Nanos (FOTO LAJM) Që nga fëmijëria, pjesëmarrja në politikë, arrestimi, qëndrimi në burg, pafajësia, divorci, martesa e dytë me Xhoanën e
10 fakte nga historia që tregojnë anët e panjohura të së shkuarës (FOTO LAJM) E kaluara nuk është gjithnjë sic shkruhet në libra ose sic njerëzit thonë se ka qenë. Përkundrazi ka shumë anë të saj
4 simptomat e panjohura të kancerit të gjirit Shumë gra të diagnostikuara me kancer të gjirit ndajnë një përjetim të përbashkët: Ato kanë ndierë një gjëndër, e cila r
10 fakte nga historia që tregojnë anët e panjohura të së shkuarës (FOTO LAJM) E kaluara nuk është gjithnjë sic shkruhet në libra ose sic njerëzit thonë se ka qenë. Përkundrazi ka shumë anë të saj