999 rezultate për

njoftoi

Shkodër, tritol makinës së punonjësit të policisë Makina e një punonjësi të policisë së Pukës ka shpërthyer mëngjesin e sotëm si pasojë e vendosjes së një sasie tritoli n
Barça, rinovon edhe Pinto Jose Manuel PInto do të të rinovojë kontratën me Barcelonën edhe për një sezon. Gardiani i dytë i skuadrës katalanase ka
Të "parkosh" furgonin mbi hotel (FOTO-LAJM) Kur prenotojmë një dhomë hoteli, kërkojmë të ketë pamje të bukur, por klientët e këtij hotel në Cornwall në Britani, kis
Turizmi, PS me strategji të posaçme Partia Socialiste ka reaguar në lidhje me deklaratën e kryeministrit i cili e cilësoi si rritje marramendëse, rritjen e
LSDM përjashtoi Vllado Buçkovskin Vllado Buçkovskin zyrtarisht është përjashtuar nga LSDM, pasi prej kohësh ai është aneksuar me qëndrimet e tij nga lider
Pogradec, 40 vjeçari gjendet i vdekur në bodrumin e pallatit Një emigrant nga SHBA është gjetur i vdekur në bodrumin e pallatit ku aijetontenë Pogradec. Sipas policisë Festim Gorga
Tërmet 6.6 ballë në Indonezi, nuk raportohen viktima Një tërmet me fuqi prej 6.6 ballë të shkallës Rihter goditi sot juglindjen e rajonit Pallua, që gjendet në ishullin indo
Vlorë, zbulohen 4 parcela me 500 rrënjë kanabis Policia e Vlorës njoftoi sot se ka zbuluar dhe asgjësuar katër parcela me afërsisht 500 rrënjë kanabis sativa në total,
Të shtëna armësh në SHBA, tre të vrarë Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndidhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës teksa tre persona kanë mbetur të vrarë në në nj
Bllokohen disa fshatra shqiptare Rruga që të çon në fshatrat Kelmend, Zhazhë e Boletin është bllokuar me gurë duke penguar qarkullimin e lirë të banorëve
Përleshje në burg, vriten 13 të burgosur në Honduras Të paktën 13 persona kanë mbetur të vrarë si pasojë e përleshjeve në një burg në veri të Hondurasit. Sipas mediave ndërk
Zgjedhja e presidentit në Egjipt, në maj Egjipti do të zgjedhë presidentin e ri gjatë muajit maj. Komisioni Elektoral në Kajro njoftoi se në datat 23 dhe 24 maj
SHBA, marokeni arrestohet për sulme kamikaze Një emigrant ilegal nga Maroku është arrestuar nga policia amerikane pasi akuzohet nga FBI se po përgatiste sulme terror
Defekti në linjën e tensionit, disa qytete pa drita Dëmtimi i linjës së tensionit 110 kW Fushë Arrez-Kalimash ka lënë pa energji elektrike Kukësin, Hasin, Kruman dhe Kalima
Kërkohej për vjedhje, ndalohet 50 vjeçari Në 50-vjeçar nga tepelena është arrestuar nga policia e Sarandës pasi ishte shpallur në kërkim për vjedhje. Ndërkohë 50-
Grabitet kisha e Rubikut Kisha 900-vjeçare e Rubikut është grabitur natën e kaluar nga persona ende të paidentifikuar nga policia. Grabitësit të
Dy varka me 57 klandestinë zbarkojne ne Itali Dy varka me 57 klandestinë afganë dhe iranianë kanë arritur mbrëmjen e së premtes në brigjet e Salentos në Itali nëpërmj
Calciopoli: Më 14 dhjetor "tavolina e paqes" “Tavolina e paqes”, në Serinë A e kërkuar nga presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli do të mbahet më 14 Dhjetor, raport
Jemen, vriten 27 persona gjatë manifestimeve Njëzetë e shtatë persona janë vrarë të hënën në Sanaa gjatë represionit të dhunshëm nga forcat jemenase të sigurisë të m
Trageti goditi shkëmbin pasi kapiteni u bllokua në WC Një traget finlandez me 54 udhëtarë goditi një shkëmb në afërsi të bregut, pasi kapiteni i anijes ishte bllokuar në WC,