999 rezultate për

njoftoi

Njoftoi policinë për një makinë të dyshimtë, i riu e pëson vetë Një person në Tiranë ka njoftuar policinë për një makinë të dyshimtë vetëm pak metra larg shtëpisë së tij. Por kjo te
"I dha fund jetës", Nexhmije Hoxha rrëfen si e njoftoi Ramizi vdekjen e Mehmetit Enver Hoxha, me gjithë shqetësimin e një dite më parë, do të bënte adetet e mëngjesit e po përgatitej për mbledhjen e ra
Ndryshoi genet e foshnjeve, dënohet studiuesi që habiti botën Media shtetërore kineze njoftoi se një shkencëtar dhe dy asistentë të tij janë dënuar për shkelje të një urdhri qeverita
Ndryshoi genet e foshnjeve, dënohet studiuesi Media shtetërore kineze njoftoi se një shkencëtar dhe dy asistentë të tij janë dënuar për shkelje të një urdhri qeverita
Modelja shqiptare “shpërthen” në lot për të prekurit nga tërmeti Një tërmet i fuqishëm dhe me pasoja katastrofike goditi vendin javën që lamë pas. Tërmeti shkaktoi mbi 50 të vdekur d
Miliarderi Michael Bloomberg, pjesë e garës për President të Shteteve të Bashkuara Michael Bloomberg njoftoi sot se po kandidon për President të Shteteve të Bashkuara. Ish kryetari i Bashkisë së Nju J
Me shembje në kokë e trup, mësohet gjendja e adoleshentëve që u përfshinë në aksidentin tragjik E diela u kthye në mort. Tre 17 vjeccarë humbën jetën ditën e djeshme pasi u përfshinë në aksidente automobilistike.
"Vdiq si qen", si e njoftoi Trump eliminimin e liderit të ISIS Mwngjesin e ditws sw djeshme, presidenti Donald Trump njoftoi vdekjen e liderit tw ISIS-it, Abu Bakr alBaghdadi. Ai "
Presidenti Thaçi takoi krerët e sigurisë, njoftohet për masat e sigurisë në ditën e zgjedhjeve Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, ka takuar sot krerët e institucioneve të sigurisë e të drejtësisë, Dre
Ndarje jo miqësore? Pas Met Elshanit edhe Fero e ka një mesazh publik për menaxherin (FOTO LAJM) Disa javë më parë, reperi Fero njoftoi largimin e tij nga “On Records” dhe shkëputjen e marrëdhënieve me menaxherin, Met
Taksa ndaj Kinës, SHBA e shtyn për në dhjetor Administrata e SHBA-së ka shtyrë vendosjen e tarifave prej 10 për qind për datën 15 dhjetor për disa produkte kineze, pë
Haradinaj sot dorëzon dorëheqjen tek presidenti Thaçi Kryeministri në largim Ramush Haradinaj sot pritet të dorëzojë edhe formalisht dorëheqjen tek presidenti i vendit, Hashi
Bota e futbollit në zi, ndahet nga jeta ish-presidenti i UEFA-s Lennart Johansson, presidenti më i vjetër në shërbim të organizmit evropian të futbollit, UEFA, vdiq në moshën 89-vjeçar
Përmbyset varka në Budapest, shtatë të vdekur dhe shumë të zhdukur Të paktën shtatë vetë kanë vdekur dhe 19 janë zhdukur pasi një varkë u përmbys në lumin Danub, në kryeqytetin hungarez B
E ëma e kishte groposur për së gjalli, foshnja shpëton për mrekulli (FOTO LAJM) Një rojë sigurie po bënte kontrollin rutinë në një pyll të Rusisë, kur papritur dëgjoi të qara bebesh. Ai ndoqi zërin
Gjendje e jashtëzakonshme në Sri Lanka, dyshimet e para Autoritetet e Sri-Lankës e kanë shpallur të hënën gjendjen emergjente në tërë vendin pas tetë sulmeve të përgjakshme që
Përsëri te Sevillia, edhe Kaparros me sëmundje të rëndë Trajneri i Sevilla, Joaquín Caparrós njoftoi në kanalin zyrtar të klubit pas fitores ndaj Valladolid, se vuan nga "leuce
Për 10 vjetë Volkswagen planifikon të prodhojë 22 milion makina elektronike Prodhuesi i njohur gjerman i automjeteve, Volkswagen, njoftoi se planifikon të prodhojë në 10 vitet e ardhshme 22 milion
Bernie Sanders i trondit të gjithë: Mbledh shifrën rekord 24 orë pas shpalljes së kandidaturës Sipas zyrtarëve të fushatës së politikanit Bernie Sanders, në llogarinë e tij janë mbledhur katër milionë dollarë nga 15
Qeni e njoftoi shoferin për aksidentin që e priste, por ai nuk ia vuri veshin (VIDEO) Një tjetër aksident komunikacioni në Rusi është shpërndarë me të madhe në rrjetet sociale, por këtë herë nuk është aksid