999 rezultate për

njoftimi

Je fitues i llotarisë, Ambasada Amerikane bën njoftimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Ambasada amerikane ka njoftuar të gjithë qytetarët të cilëve u skadon viza brenda këtij viti, do të mund të përfitojnë n
Clinton mbyll vizitën në Kosovë, niset për Amerikë Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton, ka përfunduar vizitën e tij dy ditore në Kosovë. Ai z
Protestuesi: Më qëlloi policia me plumb, reagon Ministria e Shëndetësisë (FOTO LAJM) Protestuesi i cili leu në gjak hyrjen e parlamentit është shtruar në spital e më pas është mjekuar në plagën e rëndë të
Ambasada Holandeze bën njoftimin e rëndësishëm Ambasada Holandese ka vendosur të bëjë një deklaratë ku sqaron njoftimin që qeveria hollandeze i dërgoi Komisionit Euro
Çfarë do të ndodh me Këngën Magjike? Gjebrea bën njoftimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Një kërkesë e vazhdueshme prej artistëve që prej fillimeve të “Kënga Magjike” ka qenë ndryshimi i formulës së votimit.
Keni fituar Lotarinë Amerikane? Ambasada jep njoftimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Ambasada Amerikane ka shpërndarë në rrjetet sociale një njoftim të rëndësishëm për të gjithë ata që kanë fituar lotarinë
Cunami i historisë! Berisha bën njoftimin e rendësishëm për sot Opozita do të zhvillojë protestën e radhës sot në orën 19:00 duke njoftuar një pjesëmarrje të madhe të atyre që duan lar
Jeni fitues i Lotarisë Amerikane? Ambasada bën njoftimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Ambasada Amerikane në Tiranë ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë ata persona që janë përzgjedhur si fitues
Nesër greva e kompanive ajrore, Autoriteti i Aviacionit bën njoftimin e rëndësishëm Autoriteti i Aviacionit Civil shqiptar, ka njoftuar se ditën e nesërme, në fluturimet nga Tirana drejtë Italisë dhe anas
Deri të mërkurën duhet të vendoset për fatin e mandatit të Gruevskit Pika për marrjen e mandatit të deputetit në arrati, Nikolla Gruevski duhet të shqyrtohet deri të mërkurën e ardhshme, ku
Kërkoni punë në SHBA? Ambasada jep njoftimin e rëndësishëm Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka shpërndarë një njoftim për të gjitha ata që janë të interesuar për punësim
Shpëtohet gomonia me 50 emigrantë nga Forcat e Armatosura (VIDEO) Anija “Butrinti”, e Forces Detare, me mision ne detin Egje, gjate patrullimit ne zonen e saj te operacionit, mbremjen e
Vjen njoftimi për maturantët, kur hapet portali për plotësimin e formularit Të gjithë maturantët, të cilët nuk kanë aplikuar me formularin A1/A1Z kanë mundësi të plotësojnë formularin online dhe d
Ambasada Amerikane jep njoftimin e rëndësishëm më studentët shqiptar Një lajm i mirë vjen këtë mëngjes nga Ambasada Amerikane për të gjithë studentët që dëshirojnë që të aplikojnë për t’u b
Kërkohen vajza me gjoks të madh, nëse jeni si këto mund të punësoheni (FOTO LAJM) Një kompani që merret me organizimin e eventeve ka publikuar një njoftim ku kërkon vajza “hostess” për Cirkuitin e Navar
Aksident i frikshëm në Fier, makina përfundon në kanal Një aksident ka ndodhur këtë të dielë në aksin rrugor Fier-Levan. Sipas policisë një automjet ka dalë nga rruga në vendi
Policia tregon si u rrah deputeti i Kosovës olicia e Kosovës ka konfirmuar sulmin ndaj kryetarit të SLS-së njëherësh deputet i Kuvendit të Kosovës Slobodan Petroviq
"Jo më mjete të vitit 2004", Balluku jep njoftimin e rëndësishëm Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, zhvilloi një inspektim në Drejtorinë Rajonale të Shërbimeve
Rrugët u mbushën me kamionë të përmbysur, policia jep njoftimin e rëndësishëm Ditën e sotme janë raportuar plotë tre kamion të përmbysur nga era e fortë. Situata më kritike ka qënë në qarkun e L
Ndërroi jetë komandanti nga Dukagjini Ka ndërruar jetë njëri prej komandantëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nga rajoni i Dukagjinit. Bëhet fjalë për H