999 rezultate për

njoftimi

Shqipëria përfshihet nga acari dhe bora, ARSH bën njoftimin e rëndësishëm Viti 2020 solli me vete dhe ulje drastike të temperaturave. Mjegull, reshje bore dhe temperatura nën zero pritet të n
Rënie gurësh, ARRSH bën njoftimin e rëndësishëm Reshjet intensive gjatë natës që lamë pas kanë shkaktuar që në disa segmente rrugore, si në akset e qarkut të Tropojës,
Tërhiqet qeveria pas kritikave?! Ja sa do të ulen gjobat për portalet Gjatë mbledhjes së komisionit të Edukimit dhe Medias ku po diskutohet për paketën anti-shpifje të propozuar nga kryemini
A do ketë fishekzjarre këtë vit, policia bën njoftimin e rëndësishëm Shtohen masat për parandalimin e hedhjes në treg të lëndëve piroteknike dhe fishekzjarrëve dhe përdorimin civil, që rre
Gjermania kërkon punëtorë të kualifikuar, nxjerr njoftimin e rëndësishëm Në kuadër të përgatitjeve për ligjin e ri të migracionit që do të hyjë në fuqi më 1 mars 2020, Ministria e Punëve të Jas
Universiteti i Durrësit jep njoftimin e rëndësishëm për studentët dhe stafin Universiteti “Aleksandër Moisu” në Durrës njofton se ditën e sotme është njohur me me akt konstatimin e ekspertëve të In
Bora zbardh Veriun, ARRSH bën njoftimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Zyrtarisht jemi në stinën e dimrit dhe uljet e temperaturave janë të pritshme. Pjesa malore, konkretisht Veriu i Shqi
S’ka mësim deri më 9 dhjetor? Ministrja: Lajm i rremë! Ministrja e Arsimit, Besa Shahini, tha përmes një postimi në "Facebook" se ‘njoftimi se mësimi është pezulluar deri më 9
"Mos përdorni ashensorët" ISHMT jep njoftimin e rëndësishëm Në një kohë kur frika dhe pasiguria te njerëzit është e madhe si pasojë e valës së tërmeteve që kanë prekur vendin, të c
E ndau për Frrokun, Rudina Dembacaj bën njoftimin e çuditshëm për ish-bashkëshortin Aktorja e humorit Rudina Dembacaj duket se është ndarë zyrtarisht me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj. Ka qënë
Çfarë po ndodh me Instagram-in e Rinës? Motra e reperes bën njoftimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Prej disa javësh, reperja Rina Balaj është zhdukur nga rrjetet sociale duke lënë në merak fansat e saj. Ajo nuk lajmë
Gati të vizitoni Amerikën, ambasada bën njoftimin e rëndësishëm Ambasada amerikane në Tiranë, ka bërë mëngjesin e sotëm një njoftim të rëndësishëm për të gjithë ata që do të vizitojnë
Trafik i rënduar te Dogana, policia ben njoftimin e rëndësishëm Policia Rrugore e Tiranës ka bërë një njoftim lidhur me situatën e qarkullimit pas situatës së krijuar në zonën e “Astir
Me 173 km/h në Tiranë, shoferët përdorin rrugën si pistë avioni (VIDEO) Duket se shoferët shqiptarë nuk kanë të ngopur me gjoba për shkak të shpejtësisë. Kështu mbrëmjen e djeshme policia k
Ende nuk keni aplikuar Lotarinë Amerikane, ambasada bën njoftimin e rëndësishëm Ambasada Amerikane në Tiranë ka dhënë sot një këshillë për plotësimin e Lotarisë Amerikane për këtë vit. Me nje shenim n
Ende nuk keni aplikuar për Lotarinë Amerikane, Ambasada bën njoftimin e rëndësishëm (VIDEO) Ambasada amerikane ditën e sotme ka vendosur të ndajë një video për të gjithë ata që dëshirojnë të aplikojnë për lotarin
E FUNDIT/ Në kërkim ndërkombëtar, arrestohen 2 persona të rrezikshëm në Krujë Policia e Krujës ka arrestuar dy persona, të cilët ishin shpallur në kërkim ndërkombëtar, pasi akuzohen për vjedhje dhe
Ambasada Amerikane bën njoftimin e rëndësishëm, detaji me pasaportat kur aplikoni për Lotarinë Nëse jeni një nga aplikuesit për Lotarinë Amerikane, ambasada ka nxjerrë një njoftim të ri, pak ditë pas nisjes së aplik
Shtyhet derbi i kryeqytetit, FSHF jep njoftimin e papritur FSHF ka njoftuar mbrëmjen e sotme, se derbi i së dielës, mes Tiranës dhe Partizanit do të luhet në mbrëmje, në orën 19:0
Fakenews-i që tmerroi Amerikën: “Po na pushtojnë marsianët” 81 vjet më parë, Orson Wells dhe trupa e tij e aktorëve radiofonikë ndërprenë programin e Columbia Broadcasting System p